Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

    Dziewczyny, co kupicie swoim pociechom 6 grudnia? Ubranka - śpioszki i inne kurteczki, zabawki, książeczki czy może słodycze? My stawiamy na książki, ale to akurat u najmłodszych odpada
    5
    ubranko
    20,00%
    1
    zabawka
    60,00%
    3
    słodycze
    0,00%
    0
    książka
    20,00%
    1
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

    Ja stawiam zawsze na jakąś nie dużą zabawkę i słodycze. To jest chyba to co wszystkie dzieci lubią najbardziej. A przecież chodzi o to żeby zrobić im przyjemność.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

      ja kupię żółwika tuptusia: http://www.fisher-price.com/pl_PL/product/37829. Wydaje mi się, że to będzie trafiona zabawka a ja może wygram dla dziecka jakąś zabawkę na święta w loterii świątecznej mattela

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

        Jakaś mała zabawka na pewno + słodkie przyjemności.
        W zasadzie my na gwiazdkę robimy większe prezenty, a na Mikołaja to raczej symbolicznie: pewnie jakieś drobne figurki z Littlest Pet Shop bo nasze za nimi szaleje, to takie cuda:

        fotka z http://zabawki-shop.pl/kategoria/littlest-pet-shop

        a na Gwiazdkę będą dopiero prawdziwie wielkie prezentosy (też mamy w tym sklepie wyżej już upatrzone - takie potworne lalki wampiry czy jakoś tak, ale na razie nie zamawiamy nic bo dzieci znajdą i będzie po prezencie).

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

          Jednak większość z nas wybrała zabawkę. Myślę, że to jest dobry wybór, pamiętajmy, że zabawka to również coś edukacyjnego lub całkiem zabawnego więc wybór nie jest w żadnym wypadku ograniczony. Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia i portfel.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

            Ja nic wiekszego nie kupowalam, prezent bedzie na swieta. A na tzw. Mikolaja dostal mały gadźet zimowy - kule ze sniegiem

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

              Jeśli maluch nadal wierzy w Mikołaja, to może osobisty list od Mikołaja? Nie chodzi mi o taki zwykły, mikołajkowy list, tylko taki w którym Mikołaj zwraca się do malucha po imieniu - na listymikolaja.pl można zobaczyć jak to wygląda.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

                Wprawdzie nie na Mikołaja, ale na imieniny pomyślałam o którejś z tych prześlicznych sukienek okolicznościowych Minimi dla swojej córki. Oczywiście nie zamiast zabawki tylko oprócz. Inaczej by mi tego nie darowała

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

                  Do świąt jeszcze dużo czasu, ale ja zawsze zaczynam kupować prezenty kilka miesięcy wcześniej, zeby uniknąć sytuacji, w której muszę w jednym miesiącu wydać dużą kwotę na prezenty. Mój syn marzy o dronie i chyba zdecyduje się kupić mu go. Jednak nie chce kupować taniego taniego, chce mu kupić porządny prezent i rozważam drona z tej oferty https://megadron.pl/dji-mavic-pro-4k...martphone-fpv/ . Jak myslicie nie jest to za drogi prezent?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

                    a może dobrym pomysłem będzie coś bardziej oryginalnego? Ostatnio czytałam artykuł tutaj http://www.dzieciaki-testuja.pl/2016...d-mikoaja.html na temat prezentu na mikołaja. Zobacz, może akurat się zainspirujesz.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki prezent dla malucha na Mikołaja?

                      Może książeczka? Na przykład "Różnimisie".

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X