Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tutaj przenosimy konkursy, które są już zakończone.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2018, 11:00
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Wygraj 1 z 3 książek kucharskich ze zdrowymi przepisami. Konkurs „Zdrowa kuchnia"

Weź udział w naszym konkursie „Zdrowa kuchnia” – dodaj do naszego wątku konkursowego na forum zdjęcie waszego pomysłu na zdrowe i smaczne posiłki dla całej rodziny. Do wygrania 3 zestawy książek z przepisami na naturalne i zdrowe posiłki.

Zdrowe nawyki żywieniowe to ważne przyzwyczajenie, które warto kultywować w całej rodzinie i wpajać dzieciom od najmłodszych lat. Warto postawić na dietę wegetariańską, wegańską lub jej elementy, ale można też przygotowywać pyszne pełnowartościowe posiłki i desery z wykorzystaniem zdrowszych zamienników. Pokażcie nam zdjęcie waszych posiłków, które będą pomysłem na zdrowe odżywianie dla całej rodziny. Wygrajcie świetne nagrody!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Prześlijcie nam zdjęcie, na którym pokażecie wasze pomysły na zdrowe posiłki dla całej rodziny. Zdjęcie należy dodać do naszej galerii konkursowej, która znajduje się na forum Mamotoja.pl

Do wygrania 3 zestawy książek kucharskich ze zdrowymi przepisami - zobacz nagrody w konkursie!

Konkurs trwa od 22.01.2018 do 5.02.2018

Zobacz też: Regulamin konkursu

Stary 08-02-2018, 12:43
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Odp: Wygraj 1 z 3 książek kucharskich ze zdrowymi przepisami. Konkurs „Zdrowa kuchnia

Uwaga, udało nam się wyłonić zwycięzców, do których wędrują książki kucharskie:
  1. miejsce tearsmilehttp://forum.mamotoja.pl/forum/galle...i=131038&c=552
  2. miejsce Weronicze http://forum.mamotoja.pl/forum/galle...i=131048&c=552
  3. miesjce nutka12
http://forum.mamotoja.pl/forum/galle...i=131071&c=552

Serdecznie gratulujemy wygranym! Wszystkich zapraszamy również do naszych innych konkursów dla mam na MamoToJa.pl
Stary 09-02-2018, 09:20
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Wygraj 1 z 3 książek kucharskich ze zdrowymi przepisami. Konkurs „Zdrowa kuchnia

gratulacje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 13:47
agaa1988 agaa1988 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agaa1988.polki.pl

Brawo !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania