Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka jezyka obcego. Kiedy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

    Dzięki wielkie za sprawdzone informacje! Z całą pewnością przydadzą mi się one...
    O luba sztuko.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

      Najlepiej już od najwcześniejszych lat, ponieważ dzieci szybciej się uczą, więc poprzez zabawę łatwiej będą uczyły się języka. Szkoła Berlitz oferuje już zajęcia dla dzieci od 4 rż więc warto tam zapisać je na zajęcia.

      Skomentuj


        Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

        Im wcześniej tym lepiej,mój 6 latek zaczął chodzić na angielski w tamtym roku do profilingua. Widzę jak szybko robi postępy, po zajęciach wypytuje mnie czy znam jakieś słówka, podśpiewuje piosenki i lubi chodzić a to dla mni najważniejsze.

        Skomentuj


          Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

          Według mnie dobrzy czas to przedszkole a w domku można próbowac mówić do dziecka po angielsku, czytać bajki czy puszać do oglądania

          Skomentuj


            Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

            Wydaje mi się, że 4 latka i dziecko może poznawać pierwsze słówka po angielsku. Nazwy zwierzątek itd.

            Skomentuj


              Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

              Ja swoją córkę na angielski zapisałam, jak miała 4-latka do Szkoły ACE. Oczywiście zajęcia od początku były prowadzone w formie zabawy i była stopniowo wprowadzana w poszczególne zagadnienia. Mają tam naprawdę genialnych lektorów z bardzo dobrym podejściem do dzieci - zdecydowanie warto sprawdzić, jeśli szukacie kursu na Śląsku

              Skomentuj


                Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                moja jeszcze nie, ale pewnie jak skończy te 10 miesięcy to będę szła w tym kierunku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                  Jeśli o mnie chodzi , to moim zdaniem nauka powinna być rozpoczęta możliwie jak najszybciej . tak naprawdę z tym tematem nie powinno się czekać . Zwłaszcza , że słyszałam , że małe pociechy mają jakieś takie umiejętności , że bardziej chłoną wszystkie kwestie związane z językami . Kiedyś byłam u znajomej w Krakowie . W mpk-u jakaś opiekunka nawija do małego dziecka cały czas po angielsku . podobno to też pomaga , bo dziecko oswaja się z tym językiem . Teraz jest dużo tych wszystkich szkół , można zdecydować się na lekcje indywidualne , grupowe , jak dziecko podrośnie . Ceny nie są wysokie , a to zawsze jakaś inwestycja w przyszłość pociechy

                  Skomentuj


                    Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                    Szkoły językowe takie jak https://www.progres.edu.pl/ organizują kursy dla dzieci już od 7 roku życia. Co więcej w coraz większej ilości przedszkoli ucząc języka(przeważnie angielskiego). Ponadto im nieco mniejsze tym chęć poznawania świata i nauki większa, zatem warto Maluszki zarażać pasją do języka znacznie wcześniej.

                    Skomentuj


                      Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                      Napisane przez zaradnamaa Pokaż wiadomość
                      Jeśli o mnie chodzi , to moim zdaniem nauka powinna być rozpoczęta możliwie jak najszybciej . tak naprawdę z tym tematem nie powinno się czekać . Zwłaszcza , że słyszałam , że małe pociechy mają jakieś takie umiejętności , że bardziej chłoną wszystkie kwestie związane z językami . Kiedyś byłam u znajomej w Krakowie . W mpk-u jakaś opiekunka nawija do małego dziecka cały czas po angielsku . podobno to też pomaga , bo dziecko oswaja się z tym językiem . Teraz jest dużo tych wszystkich szkół , można zdecydować się na lekcje indywidualne , grupowe , jak dziecko podrośnie . Ceny nie są wysokie , a to zawsze jakaś inwestycja w przyszłość pociechy
                      W pełni się z Tobą zgadzam. Najlepiej zaczynać jak najwcześniej. Im wcześniej tym lepiej. Ja do swojego dziecka od zawsze mówiłam w dwóch językach. Dzisiaj nie ma żadnych problemów z językiem angielskim ani automatycznym przestawieniem się na język polski, bo dziadkowie tylko po polsku mówią i w innej opcji by nie rozumieli małego. Jeśli istnieje możliwość posłania malucha do żłobka, w którym mówi się po angielsku to bez wahania wysłać tam małego i niech chłonie wiedzę 🙂

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                        W żadnym wieku nie jest za późno, żeby zadbać o swój rozwój i samorealizacje, która jest niezwykle ważna w naszym życiu i którą tak wiele osób bagatelizuje. Sama do niedawna należałam do tego grona osób i stąd wiem jak to jest, gdy człowiek nie zwraca uwagi na to,czy się rozwija. Zmieniłam to w sobie po przeczytaniu artykułu, który zreszta Wa, polecam
                        Last edited by disne; 10-06-2020, 01:28. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                          Wydaje mi się, że nigdy nie jest za późno na naukę języka obcego. U mnie w grupie są osoby w różnym wieku, a chodzę do szkoły Berlitz. Grupy były tworzone pod względem znajomości języka.

                          Skomentuj


                            Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

                            Od przedszkola. Ja uważam, że im szybciej, tym lepiej. Wszyscy dobrze wiemy, że języki obce to podstawa.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X