Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić bieliznę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: gdzie kupić bieliznę

    A wiesz,że ja miałam jedną wpadkę z bielizną od Intimissimi. Zniekształciła mi się jedna miseczka w biustonoszu. Kompletnie nie nadaje się do noszenia,bo miseczka tak jakby wywinęła się na zewnątrz. Nie wiem czemu tak się stało. pomimo tej jednej wpadki wybaczam im i nadal jestem ich stała klientką.



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: gdzie kupić bieliznę

      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
      A wiesz,że ja miałam jedną wpadkę z bielizną od Intimissimi. Zniekształciła mi się jedna miseczka w biustonoszu. Kompletnie nie nadaje się do noszenia,bo miseczka tak jakby wywinęła się na zewnątrz. Nie wiem czemu tak się stało. pomimo tej jednej wpadki wybaczam im i nadal jestem ich stała klientką.
      a reklamowalas? zglaszalas gdzies im to? Czy odpuscilas calkiem? Bo to jednak duza kasa, ja bym chyba zglosila bo jednak zal mi troche kasy by bylo wydacp onad stowe na stani kan jeden raz troche nie bardzo co nie ....

      Skomentuj


        #33
        Odp: gdzie kupić bieliznę

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        a reklamowalas? zglaszalas gdzies im to? Czy odpuscilas calkiem? Bo to jednak duza kasa, ja bym chyba zglosila bo jednak zal mi troche kasy by bylo wydacp onad stowe na stani kan jeden raz troche nie bardzo co nie ....
        Nie reklamowałam,bo paragon wyrzuciłam A bez tego ani rusz. Sama zastanawiam się co mogło być tego przyczyną...



        Skomentuj


          #34
          Odp: gdzie kupić bieliznę

          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
          Nie reklamowałam,bo paragon wyrzuciłam A bez tego ani rusz. Sama zastanawiam się co mogło być tego przyczyną...
          ale niekiedy warto zgłaszać firmie nawet bez paragonu - ja dwa razy tak zrobiłam i dostałam rabat na przyszłe zakupy w sklepie z bielizną, i z artykułami dziecięcymi bez paragonu otrzymałam nowy produkt - bo była wada fabryczna całej serii

          Skomentuj


            #35
            Odp: gdzie kupić bieliznę

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            ale niekiedy warto zgłaszać firmie nawet bez paragonu - ja dwa razy tak zrobiłam i dostałam rabat na przyszłe zakupy w sklepie z bielizną, i z artykułami dziecięcymi bez paragonu otrzymałam nowy produkt - bo była wada fabryczna całej serii
            A tego to nawet nie wiedziałam. Skoro tak mówicie to faktycznie wybiorę się do nich. Jestem ciekawa co z tego wyniknie...



            Skomentuj


              #36
              Odp: gdzie kupić bieliznę

              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
              A tego to nawet nie wiedziałam. Skoro tak mówicie to faktycznie wybiorę się do nich. Jestem ciekawa co z tego wyniknie...
              a to nie dawno kupilas ? czy dawno bo jak juz dluzszy czas to raczej nei uznaja nic tym bardziej bez zadnego paragonu, wiesz jakie sa sklepy. Choc czxasami mile potrafia zaskoczyc. A to jednak prestizowa marka wiec warto sprobowac.

              Skomentuj


                #37
                Odp: gdzie kupić bieliznę

                Ja zawsze bieliznę kupuję w jednym sklepie,miła sprzedawczyni, duży wybór i bez problemu mogę przymierzyć i zobaczyć jak leży.
                Kupuje tak od kilku lat i zawsze dostaję upust

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: gdzie kupić bieliznę

                  ja lubie kupować i lubie bielizne Intimissimi - ostatnia kolekcja bez fiszbin tak mocno reklamowana z telewizji mnie urzekła i jest pięknie wykonana, ale też zdarza mi sie kupować w atlanticu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: gdzie kupić bieliznę

                    ...a ja ostatnio odkryłam jak ważny jest prawidłowy rozmiar stanika, jak cudownie się nosi te nie standardowe, na przykład 80 G, bardzo polecam kupić sobie takie rozmiary, ja kupuję na allegro i są super, wygodne i piękne.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: gdzie kupić bieliznę

                      Ja uwielbiam markową bieliznę, pewnie jak większość kobiet. Nie zawsze jednak mogę sobie na taką pozwolić, ze względów finansowych. Tak czy siak, na bieliźnie staram się nie oszczędzać. Najważniejsze, żeby była wygodna i nie zniszczyła się po pierwszym praniu. Co do markowej bielizny spory wybór widziałam ostatnio na boutiquebieliznboutiquebielizny . Mnie akurat najbardziej przypadła do gustu marka GOSSARD.
                      Last edited by disne; 01-07-2020, 15:06. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: gdzie kupić bieliznę

                        Jak część z Was, również lubię kupować w Intimissimi, a poza tym w Marks & Spencer i Etam. Zastanawiałam się nad Oysho, ale parę razy przymierzałam różne rzeczy i akurat fatalnie były dopasowane.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: gdzie kupić bieliznę

                          Fajne promocje jeśli chodzi o bieliznę mają też w tej chwili w aladi sama kupiłam sportową wybór duży - http://aladi.pl/promocja-bielizna-sportowa-damska/ ewentualnie jak ktoś jest obeznany w obsłudze wyszukiwarek to można poszukać sobie czegoś fajnego przez http://zyk.pl/ z tym, że podejrzewam, że jak wejdziecie na aladi to tak jak ja nie będziecie mogli wyjść.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: gdzie kupić bieliznę

                            Fajne promocje jeśli chodzi o bieliznę mają też w tej chwili w aladi sama kupiłam sportową wybór duży - aladi.pl/promocja-bielizna-sportowa-damska/ewentualnie jak ktoś jest obeznany w obsłudze wyszukiwarek to można poszukać sobie czegoś fajnego przez xxx z tym, że podejrzewam, że jak wejdziecie na aladi to tak jak ja nie będziecie mogli wyjść.
                            Last edited by disne; 01-07-2020, 14:53. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: gdzie kupić bieliznę

                              Ja swoją wygodną piżamkę brałam tutaj ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska mam też szlafrok z tego sklepu, wiem wiem mało kto używa szlafroki ale ja jakoś lubię się po kąpieli w niego ubrać jest miły w dotyku.
                              Last edited by disne; 01-07-2020, 15:03. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: gdzie kupić bieliznę

                                ja kupuję w sieciówkach, ale piorę w specjalnych woreczkach i jest ok

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X