Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co na prezent?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co na prezent?

    Rozglądam się za różnego rodzaju inspiracjami na prezent, szczególnie dla pań. Znacie jakieś strony na których można znaleźć różne pomysły na prezent? Póki co udało mi się znaleźć takie jak tu
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:08. Powód: linki
  •    
       

    #2
    Odp: co na prezent?

    Ja dla swojej dziewczyny kupiłem naszyjnik.

    Skomentuj


      #3
      Odp: co na prezent?

      Właśnie jakieś naszyjniki czy kolczyki to chyba dobry pomysł. Tylko trzeba trafić w gusta. ;D Mi na przykład nie jest łatwo coś wybrać, bo mam wybredny gust. ;D xxx

      Skomentuj


        #4
        Odp: co na prezent?

        Napisane przez camilla08 Pokaż wiadomość
        Właśnie jakieś naszyjniki czy kolczyki to chyba dobry pomysł. Tylko trzeba trafić w gusta. ;D Mi na przykład nie jest łatwo coś wybrać, bo mam wybredny gust. ;D xxx
        Niby dobry pomysł, a mnie się nigdy nie podobała biżuteria od znajomych. Wolałabym dostać np. taki zestaw podróżny z cążkami, pilniczkiem, itp xxx jak Zwilling tutaj prezentuje w swej strefie urody. Ewentualnie ten pilniczek do paznokci bylby spoko też
        Last edited by disne; 03-08-2020, 22:14. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: co na prezent?

          ostatnio byliśmy u znajomych na rocznicy ślubu i dostali bardzo oryginalny prezent. Drewniany obraz na którym były wycięte serduszka, a na nich grawerowane życzenia takie jak ten xxx Wszystkim bardzo się podobał - osobiście też chciała by dostać tak dopasowany prezent
          Last edited by disne; 03-08-2020, 22:15. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Możesz kupić np. jakiś kosmetyk i tutaj polece Ci kosmetyki konopne, albo olejki CBD. Myślę, że każdemu się przydadzą ze względu na swoje świetne działanie. Możesz o tym przeczytać a nastepnie znaleźć jakiś sklep i zamówić któryś z produktów
            Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:15. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              ciekawe i oryginalne pomysły na upominek Wykonane z drewna i spersonalizowane będą cieszyć podwójnie.
              Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:15. Powód: reklama

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na prezent jest taki od serca, który jednocześnie przywoła wspomnienia. Mojej mamy, na urodziny w sierpniu, kupiłam album ślubny xxx. Odnowiłam stare zdjęcia moich rodziców z ich ślubu, który był 30 lat temu. Bardzo się ucieszyli. Oni przywiązują wagę do tego typu pamiątek. Piszesz, że rozglądasz się za prezentem dla pań. Myślę, że to będzie bardzo fajne rozwiązanie. Ramka ze zdjęciem też może się nadać. Ja stawiam zawsze na kreatywność.
                Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:14. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Może jakieś perfumy? Ja bym się ucieszyła.

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja kupiłam koleżance, a w sumie to bardziej dla jej dziecka matę aktywizującą Wesołe Miasteczko z Fisher-Price. Mega się jej podoba. Była zachwycona, gdy rozpakowała prezent. Kupiłam ze zniżką 25 zł, bo na zakupy z al.to można skorzystać z kodu rabatowego na zamówienie. Podsyłam szczegóły, gdyby ktoś chciał skorzystać:

                    Last edited by gagatka; 30-09-2020, 15:19. Powód: reklama

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja dla swojej mamy na prezent kupiłam ostatnio karafkę do nalewek i kwiaty, korzystałam ze strony xxx i jestem bardzo zadowolona z jakości produktów, mają dobre ceny i duży wybór prezentów. Są też prezenty personalizowane dla mamy trochę droższe, ale też bardzo fajnie wykonane. Zamierzam na urodziny jej coś kupić
                      Last edited by gagatka; 30-09-2020, 15:19. Powód: reklama

                      Skomentuj


                        #12
                        A może jakiś weekendowy wypad?
                        Last edited by gagatka; 23-10-2020, 12:23. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Moja młodsza siostra jest zakręcona na punkcie układania włosów, zawsze ma zrobioną fajną fryzurę. Zastanawiam się czy nie kupić jej na urodziny lokówki automatycznej. Widzałam, że babyliss ma taki model z parą. Zapowiada się to super, dzięki tej parze loki maja być bardziej błyszczące i trwałe.

                          Skomentuj


                            #14
                            A mój facet lubi dostawać praktyczne prezenty.Nie znosi na przykład kupowania sobie ubrań tak wieć zwykle jest bardzo zadowolony, jak mu jakieś wygodne ciuchy zechcę kupić....
                            Mogę tutaj wymienic prezenty, które dostał ode mnie w ostatnim czasie
                            portfel
                            krawat
                            koszulke
                            spodnie dresowe
                            xxx

                            Zbliża się nasza 10 rocznica i chciałabym teraz kupić mu cos porządnego. Zastanawiam się nad zegarkiem.Doradzicie jakie firmy wziac pod uwagę w cenie do 500 zł?
                            Last edited by gagatka; 29-01-2021, 10:37. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              ja uważam, ze jak się zna swojego faceta to się wie co jemu kupić

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X