Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią w miejscach publicznych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

    Przed porodem nawet nie myślałam o karmieniu mm, nawet mając problem z przystawieniem małej do piersi, to kupiliśmy laktator aby była na naturalnym mleku nie wyobrażam sobie aby było inaczej

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

      Przed pierwszym porodem nie miałam pewności Piersi mi nie urosły ,żadne mleczko nie leciało ale na szczęście po porodzie było inaczej Na szczęście

      Skomentuj


        #18
        Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

        chyba ielkość piersi nie ma znaczenia od ilości mleka chociaż ja miałam problem bo z C miałam rozmiar E, najgozej było latem wyjść z dekoltem, bo każdy się jopił

        Skomentuj


          #19
          Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

          Powiększenie piersi podczas ciąży to dobry znak, ale nie jest to warunek udanej laktacji.
          Małgorzata Zadrożna-Karpiejczyk
          Certyfikowany Doradca Laktacyjny

          Skomentuj


            #20
            Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

            Ja po takim nabraniu kształtów dorobiłam się rozstępów, jednak moja laktacja była bardzo pobudzona, gdzie bez wkładek ani rusz, dlatego warto się w nie zaopatrzyć przed porodem.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

              Ja nie mam nic przeciwko, i uważam taki temat za równoznaczny z jedzeniem w miejscach publicznych wszystkich ludzi wiadomo że maleństwo tez chce jesc, a karmienie jest tak naturalne że nie wiem dlaczego nie którzy tak się oburzają gdy widzą karmiąca kobietę? Nikt im nie każe stać i się gapić. Niestety zauważyłam, że to kobiety są bardzo mało toleranycyjne w tym temacie. ostatnio nawet pewna pani pracujacą w szpitalu jako fizjoterapeuta z wyższym wykształceniem wprost publicznie opowiadała jakie to jest obrzydliwe karmienie piersią i że takie kobiety powinny karmić w toaletach a nie obok niej np w kawiarnii i że ona na taki widok ma odruchy wymiotne. Tak więc... brak słów

              Skomentuj


                #22
                Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                Nie wiem czy to takie miłe by było gdyby sama miała jeść za przeproszeniem w kiblu!

                Ale przyznaje ci rację ze to głównie kobiety mają takie nastawienie, będąc w szpitalu w 2 dobnie mała trafiła do inkubatora musiałam ściągać mleko laktatorem, sala była pełna odwiedzających, a ja nie miałam jak się ukryć aby ściągnąć mleko, było dla mnie to krępujące, jednak wiedziałam, ze to dla mojego skarba.
                Pamiętam jak przyszła babcia pewnego maluszka go odwiedzić i niestety to jej wzrok był najgorszy;( nie dosyć ze się ciągle gapiła to jeszcze z taką jak by pogardą

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  Nie wiem czy to takie miłe by było gdyby sama miała jeść za przeproszeniem w kiblu!

                  Ale przyznaje ci rację ze to głównie kobiety mają takie nastawienie, będąc w szpitalu w 2 dobnie mała trafiła do inkubatora musiałam ściągać mleko laktatorem, sala była pełna odwiedzających, a ja nie miałam jak się ukryć aby ściągnąć mleko, było dla mnie to krępujące, jednak wiedziałam, ze to dla mojego skarba.
                  Pamiętam jak przyszła babcia pewnego maluszka go odwiedzić i niestety to jej wzrok był najgorszy;( nie dosyć ze się ciągle gapiła to jeszcze z taką jak by pogardą
                  Anis81 współczuje Ci bardzo takiego przeżycia.... tym bardziej że spotkało Cię to w szpitalu- co za babsztyl okropny no !Trzeba było jej zwrócić uwagę, czemu to Ty miałaś się krępować , wiem że głupio ale jak się człowiek nie odezwię to traktują jak jakieś wypaczenie. A u mnie ta kobitka, o ktorej pisałam użyła nawet takich zwrotów, że te baby karmiące wywalają tego cycka obrzydliwego i dziwi się że karmienie dziecka piersią w miejscach publicznych nie jest jeszcze karane mandatami... to taka dopiero by się na Ciebie patrzyła z oburzeniem ( a to pracownik szpitala )

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                    rzeczywiście kobiety sa jakoś pot tym wzgledem gorsze - te starsze zwłaszcza, które zapomniały juz jak to jest, mężczyźni jakoś nie zwracają uwagi na takie pierdoły chyba
                    mi nie przeszkadza gdy ktos karmi publicznie - poprostu sie nie wgapiam i tyle, ale sama bym chyba nie umiała tak przy ludziach - za bardzo sie wstydzę

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                      Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
                      rzeczywiście kobiety sa jakoś pot tym wzgledem gorsze - te starsze zwłaszcza, które zapomniały juz jak to jest, mężczyźni jakoś nie zwracają uwagi na takie pierdoły chyba
                      mi nie przeszkadza gdy ktos karmi publicznie - poprostu sie nie wgapiam i tyle, ale sama bym chyba nie umiała tak przy ludziach - za bardzo sie wstydzę
                      te starsze kobiety to jakieś zaburzone mocno muszą być ale tez co prawda to prawda, ale w wielu rzeczach nieświadome bo żyły w innych czasach.
                      A co do samego karmienia- chmm mi teraz też się wydaję że nie potrafiłabym w miejscu publicznym, ale jak już urodzę i dziecko będzie mi wyć z głodu to raczej nakarmienie go- zaspokojenie będzie najważniejsze bez względu na miejsce i okoliczności.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                        słyszałam tez że wtedy od tego płaczu automatycznoe coś w piersiach sie dzieje i czuje się ze sie musi nakarmić i kropka - tak mi kolezanka opowiiadała - ale ta nie miała zadnych problemów z pokarmem ani karmieneim publicznym - druga natomiast musiała własnie pić te herbatki laktacyje na Karmienie Piersią i nie miała tak łatwo - no i tez nie miała takich doświadczeń z piersiami jak tamta

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                          Jeżeli kobieta jest zestresowana ( a płacz głodnego naszego dziecka na pewno ten stres spowoduje) to faktycznie może dojść do zaburzenia laktacji. Szczęsliwa mama - szczęśliwe dziecko.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                            Jeżeli kobieta jest zestresowana ( a płacz głodnego naszego dziecka na pewno ten stres spowoduje) to faktycznie może dojść do zaburzenia laktacji. Szczęsliwa mama - szczęśliwe dziecko.
                            Stres rzeczywiście nie sprzyja laktacji, proszę jednak nie wyolbrzymiać wpływu tego typu sytuacji na możliwość karmienia piersią Żadna mama nie mogłaby karmić gdyby traciła pokarm słysząc (nawet wielokrotnie) płacz dziecka.
                            Małgorzata Zadrożna-Karpiejczyk
                            Certyfikowany Doradca Laktacyjny

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                              Napisane przez M.Zadrożna-Karpiejczyk Pokaż wiadomość
                              Stres rzeczywiście nie sprzyja laktacji, proszę jednak nie wyolbrzymiać wpływu tego typu sytuacji na możliwość karmienia piersią Żadna mama nie mogłaby karmić gdyby traciła pokarm słysząc (nawet wielokrotnie) płacz dziecka.
                              Oczywiście , miałam na myśli stres całościowo (a nie spowodowany tylko płaczem dziecka).

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                                Moja czasem nie daje rady z jedzeniem, bo są takie fontanny z piersi, że po prostu puszcza i wtedy wszystko dookoła jest zalane, dlatego nie wyobrażam sobie karmić ją gdzieś publicznie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X