Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reakcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Reakcja

    Moja kuzynka też ma bliźniaki , ale siedzi w Anglii . Jednak jak czasem przyjedzie to mówi że początki są straszne, ale teraz chłopaki sie super bawią i problem ma by ich od siebie oddzielić. Dlatego daje ich do innego przedszkola by mieli innych znajomych nie tylko siebie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Reakcja

      Wiadomo że ten początek będzie trudny ale strach też zostanie Bo pierwsza ciąża to wiadomo ale pomoc będzie miała

      Skomentuj


        #18
        Odp: Reakcja

        W szpitalu też jej pomogą wytłumaczą, jak tylko będzie je prosiła. Unas niektóre są w porządku że przychodzą przewijają, pomagają przy karmieniu piersią.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Reakcja

          Rozumiem jej strach. Sama jestem strasznie wystraszona tym co będzie, mąż pójdzie do pracy a ja sama zostanę z niemowlakiem, bez nikogo, sama jak palec...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Reakcja

            Ja tez pamiętam swój strach Jednak wszystko się zmieniło kiedy dziecko się urodziło A tu dwójka jakby podwójny strach Gdybym tylko bliżej miieszkała koleżanki co dziennie odwiedzałabym ją i pomagała ale niestety :/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Reakcja

              ja wspominam ciężkie czasy jak Zosie męczyły kolki i jak się nam zachłysnęła jedzeniem - straszne to było i po tym incydencie bałam się zostawac z nia sama ale jakos sie przelamałam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Reakcja

                Ha ha mi się właśnie przypomniało jak dopytywałam ginekologa, czy aby na pewno jedno, a może zasłonięte? Nie wiem, tak jak bym chciała, najlepiej parkę i z głowy ha ha ha

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Reakcja

                  a co by tu powiedziała mama trojaczków lub czworaczków to jeszcze bardziej ciężko

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Reakcja

                    No jak to co, urodziły by, i żyły by Jakoś ludzie sobie radzą a ja przerażona, bo niedługo jedno będę miała ha ha. Powinnam pomyśleć o matkach co maja mnogie ciążę, że one jakoś żyją i jeszcze nogami wloką po tej ziemi. Moja koleżanka ze wsi ma bliźniaki i jakoś fajnie sobie dziewczyna wygląda i radzi sobie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Reakcja

                      Może już się przyzwyczaiła do tego faktu ,nic już teraz nie zmieni Po prostu da radę Musi dać zresztą mąż się cieszy powinien się bardziej się przyłożyć do pocieszania żony ale nie chce jej denerwować :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Reakcja

                        Cześć Mamuśki

                        Moją reakcje i reakcje mojej narzeczonej opisałem na swoim blogu:
                        http://ojcieczdwururka.blogspot.com/

                        Pierwszy raz zwariowałem jak się dowiedziałem że będziemy mieć dziecko, a drugi to byłem najszczęśliwszy, gdy moja ukochana obwieściła mi że to dwójeczka

                        Dzisiaj byłem pierwszy raz je zobaczyć na usg( 9tydzień) łezka się kręciła

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Reakcja

                          Kiedy lekarka powiedziała nam, że będziemy rodzicami bliźniąt z początku nie mogliśmy w to uwierzyć. Podeszliśmy do tego na spokojnie, trochę martwiliśmy się jak to będzie, czy damy radę... Szczęście uśmiechnęło się do nas podwójnie )))

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Reakcja

                            u mnie nie było tej sytuacji ale moja szwagierka urodziła w zeszłym roku bliźniaki była w niesamowitym szoku gdy się o tym dowiedziała ale szczęsliwa

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X