Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sucha skórka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sucha skórka

    Mam mały problem mój mały synek ma strasznie sucha skórkę chociaż używam emulsji do ciała i kąpieli i smaruję go co dziennie,czekam na poradę
  •    
       

    #2
    Odp: Sucha skórka

    Mój synek też ma bardzo delikatną skórę.Do kąpieli używam emulsji poza tym pediatra przepisała mi maść z mocznika,synek pachnie jak mały mechanik ,ale jest dobra.
    [link=http://www.mamacafe.pl/][image noborder]http://www.mamacafe.pl/suwak/10810.png[/image][/link]

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sucha skórka

      A jakiej emulsji lub kremy do nawilżania używasz? Bo w dużej mierze zależy to tylko od tego,oraz od rodzaju skóry dziecka. Bardzo dobrze sprawdzaja sie kosmetyki Nivea.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sucha skórka

        My używamy kosmetyków Oilatum - super nawilżają, skórka jest delikatna ale nie tłusta jak przy olejkach. Polecam kupić emulsję do kąpieli i kremik Oilatum.
        www.mojdzieciak.blogspot.com

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sucha skórka

          Jeśli synek ma już skończone 2 latka, to polecam Ci takie kapsułki do kąpieli gal, ma on naturalny skład-olej z wiesiołka, witamina A i E. Ma postać takich żelowych kapsułek w różnych kształtach. Można kupić w aptece za jakieś 7zł.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sucha skórka

            Napisane przez oliwia1980 Pokaż wiadomość
            Jeśli synek ma już skończone 2 latka, to polecam Ci takie kapsułki do kąpieli gal, ma on naturalny skład-olej z wiesiołka, witamina A i E. Ma postać takich żelowych kapsułek w różnych kształtach. Można kupić w aptece za jakieś 7zł.
            A te kapsułki do kąpieli z Gala można stosować do kąpieli od którego roku życia? Czy one nie powodują reakcji alergicznych?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sucha skórka

              Napisane przez Tomi_pl Pokaż wiadomość
              A jakiej emulsji lub kremy do nawilżania używasz? Bo w dużej mierze zależy to tylko od tego,oraz od rodzaju skóry dziecka. Bardzo dobrze sprawdzaja sie kosmetyki Nivea.
              moja mała też miała bardzo suchą skóre i właśnie kosmetyki Nivea(płyn do kąpieli i mleczko do smarowania) pomogło. synka też w nim kąpie. Polecam




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sucha skórka

                Te kapsułki Gal nie powodują podrażnień ani uczulenia, przynajmniej tak jest w naszym przypadku. Ja je stosuje u dzieci od 2 roku życia, czyli mniej więcej od roku.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sucha skórka

                  U nas też bardzo dobrze sprawdzają się kosmetyki Nivea,nie podrażniają ani nie uczulają,a miałam o to poważną obawę. Jeżeli macie jeszcze jakieś sprawdzone kosmetyki,to śmiało piszcie


                  Pozdrawiam www.amko.com.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sucha skórka

                    Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
                    Te kapsułki Gal nie powodują podrażnień ani uczulenia, przynajmniej tak jest w naszym przypadku. Ja je stosuje u dzieci od 2 roku życia, czyli mniej więcej od roku.
                    Posłucham Twojej rady i zakupie te galowe kapsułki. Ostatnio nawet widziałam je a aptece, ale nie kupiłam, bo się troszkę bałam. Jak będę jeszcze w tym tygodniu w aptece, to już odważe się je zakupić i później napiszę jak tam po kąpieli

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sucha skórka

                      Napisane przez sylwunia20 Pokaż wiadomość
                      Mam mały problem mój mały synek ma strasznie sucha skórkę chociaż używam emulsji do ciała i kąpieli i smaruję go co dziennie,czekam na poradę
                      może spróbuj zwykłej oliwki zamiast emulsji...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sucha skórka

                        oilatum wypróbuj, płyn wlej do kąpieli jest oliwkowy lecz nie tak bardzo tłusty i doskonale nawilza.
                        Doriaś ur.17.03.2008




                        Tristaś ur. 11.03.2010

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sucha skórka

                          mój mały też miał bardzo suchą skórę i nie mogłam sobie poradzić wylądowałam u dermatolga przepisała specjalny krem robiony w aptece, oraz maść na sterydach bo tak już było źle, którą smarowałam na 1 godzinę przed kąpielom, tym robionym kremem smarowałam go 3 razy dziennie nawet głowę, i muszę powiedzieć, że pomogło, na koniec nie kazała kąpać co dziennie tylko co 2, 3 dni i smarować taką emulsją którą można dostać w aptece emolium oraz płyn tej firmy, bardzo dobre polecam. Na początek więc polecam ci smarowanie tą emulsją emolium 2,3 razy dziennie i ograniczyć ilość kąpieli bo woda również bardzo wysusza skórę, ja małego przecierałam gąbką i zaraz smarowałam kremem.
                          U mnie pomogło a już bałam się że mały będzie miał atopowe zapalenie skóry.
                          o takiej łazience http://www.galerialazienek.pl/ marzę

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sucha skórka

                            ja jak urodziłam to położna powiedziała mi żeby nie stosować żadnych oliatumów i tym podobnych. Zaproponowała mi bym wlała niewielką ilość oliwy do kompieli i tak też robie. Skóra jest delikatna i taka nawilżona ja również wlewam sobie oliwy do wanny :P

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sucha skórka

                              jak wasze dzieci mają suchą skórę, to spróbujcie je kąpać co drugi dzień , a nie codziennie, nam to pomogło, teraz już kąpię codziennie i skóra jest ok

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X