Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porozmawiajmy o niepłodności

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

    Napisane przez Martunia35
    A ja jestem trochę innego zdania. Zawsze warto jest sluchać tego co kto zasugeruje. Pani z apteki nie poleci Ci leczenia al może Cię nakierunkować na dobrą drogę .
    To zależy na jaką Panią trafisz w kiosku też Panie sprzedawały swego czasu dziurawe prezerwatywy jako środek antykoncepcyjny. - tak tylko przypominam.
    Z drugiej strony Noemi wspomniała o Centrum Medycznym MACIERZYŃSTWO i to jest chyba dobry kierunek skoro są takie ośrodki uznane i doceniane na świecie to dlaczego by z nich nie korzystać tym bardziej, że leczenie jest refundowane? Tutaj macie opis całego programu rządowego jak to wygląda - http://www.invitro.gov.pl/ tylko niedługo zmienia się władza wiec jak ktoś chce się zapisać to warto o tym pomyśleć za wczasu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

      W końcu dotarłam do apteki i kupiłam Inofem - jakby ktos nie wiedział czego szukac to zobaczcie tutaj http://www.inofem.pl/ Tyle się nasłuchałam o jego skuteczności że już nie moge się doczekać badań Hormony muszą się ustabilizować I wiecie co? Inofem ma dobry smak Cytrynowy- mnie odrzuca od wszelkich rozpuszczalnych leków a Inofem piję jak lemoniadę

      Skomentuj


        #18
        Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

        Też bardzo dużo czytałam o http://www.inofem.pl/ W sumie same dobre opinie. Nigdzie nie trafiłam na coś nie przychylnego. jest to suplement więc warto spróbować pić. Na pewno nie zaszkodzi. Ja kupię to większe opakowanie bo jest bardziej opłacalne a za miesiąc mam akurat wizytę u lekarza. Dzwoniłam też skonsultować z lekarzem czy mogę tak postąpić to powiedział że nie ma przeciwwskazań. Inofem ma żelazo i nośnik dla niego które i tak przyjmować muszę.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

          Jestem na tym forum dosłownie godzinę, a już tyle razy przeczytałam o tym, jaki to rewelacyjny jest inofem, że mam wrażenie, że ktoś chyba tu płaci za reklamę tego produktu :/

          Co do niepłodności. Wiem conieco o tym, bo sama borykałam się z tym problemem. PCOS, ogromne AMH, absolutny brak owulacji, żylaki powrózka nasiennego, problemy z hormonami - szalejący cukier (aczkolwiek nie cukrzyca), insulina i prolaktyna. Lekarze radzili startować na in vitro, bo naturalnie się nie da. Ale wiecie co? Okazało, że się da. I to naturalnie. Efektem jest nasz kochany Maksymilian

          Skomentuj


            #20
            Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

            Po pierwsze super, że się udało gratuluję Po drugie myślę, że fakt że dziewczyny często piszą o inofemie, wynika z tego, że jest on często polecany przy leczeniu PCOS, ponieważ zawiera rekomendowaną w leczeniu PCOS dawkę mio-inozytolu, czyli 4000 mg (przy stosowaniu 2x dziennie). Nie wszystkie preparaty mają tak dużą dawkę mio-inozytolu więc warto o tym wspomnieć. Oczywiście metod walki z PCOS jest znacznie więcej i nie warto zamykać się na jedną. Ważne aby znaleźć to co jest dla Ciebie skuteczne, liczy się efekt końcowy czyli dzidziuś Dlatego moim zdaniem wszystkiego warto spróbować !

            Skomentuj


              #21
              Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

              Moja koleżanka starała sie prawie rok i nic nie wychodziło aż w końcu porobiła badania, chodziła po lekarzach wszystko było ok - odpuścili i po dwóch miesiącach zaszła w ciąże myślałam, ze z radości mnie udusi więc u niej ta niemoc w zajście w ciąże miała podłoże psychiczne i uniemożliwiało to poczęcie im dziecka...kochać się na zawołanie chyba bym zwariowała

              Skomentuj


                #22
                Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                kochanie się na zawołanie jest w tym wszystkim najgorsze - nie chce ci się, a musisz... cały stosunek sprowadza się tu do czegoś tak przyziemnego, że aż odpychającego, aczkolwiek są jeszcze bardziej dołujące momenty - przechodziliśmy przez IUI... takiego doła nigdy wcześniej nie miałam...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                  Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                  Moja koleżanka starała sie prawie rok i nic nie wychodziło aż w końcu porobiła badania, chodziła po lekarzach wszystko było ok - odpuścili i po dwóch miesiącach zaszła w ciąże myślałam, ze z radości mnie udusi więc u niej ta niemoc w zajście w ciąże miała podłoże psychiczne i uniemożliwiało to poczęcie im dziecka...kochać się na zawołanie chyba bym zwariowała
                  Super, że się udało. Wielu facetom przez stres, nadmierne spożywanie kawy czy też między innymi palenie papierosów i brak odpoczynku pogarsza się jakość plemników. Często bowiem to nie wina kobiety, że nie może zajść w ciąże. Znajomi teraz kupili na próbę AXAREN MEN. Jest to produkt dla facetów. Czekam teraz czy będzie jakiś efekt.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                    U nas to raczej z mojej strony sie przeciagalo, bo zdarzaly mi sie cykle bezowulacyjne... potem pomogl lekarz. ale i tak kazal współzyc nie czesciej niz co drugi dzien. codziennie nic nie da, bo plemniki nie zdaza dojrzec.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                      @Kaaatarzynka82,
                      o przyczynach również czytam ze sprawdzonych źródeł
                      Na stronie www Invicty, na forach specjalistycznych, na blogach specjalistów.Ostatnio nawet polubiłam profil blogerki na Instagramie, która jest ginekologiem.Dobrze, że żyjemy w czasach, kiedy w internecie możemy znaleźć wszystko.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                        Ja od lat borykam się z problemem, jakim jest niepłodność. Próbowałam wielu różnych sposobów, żeby zajść w ciążę - niestety na próżno. Sytuacja zmieniła się diametralnie kilka tygodni temu, kiedy odwiedziła mnie moja znajoma Ela. Zasugerowała ona, że powinnam skonsultować się ze specjalistami z kliniki leczenia niepłodności w Warszawie (dokładniej z nimi - https://warszawa.klinikabocian.pl/. Posłuchałam jej rady i umówiłam się na spotkanie. Teraz jestem już po wstępnych badaniach i czekam na kolejną konsultację z lekarzem, na której dowiem się, jak będziemy leczyć moją niepłodność.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                          Teraz wiele czynników wpływa na niepłodność. Nasze odżywianie też ma wpływ na pewno na płodność. A jak ktoś ma duży problem tego typu to jednak warto skonsultować się z jakimś lekarzem. Ostatnio widziałam klinikę w Łodzi , która walczy z niepłodnością na https://gameta.pl/ . Jak ktoś jest z okolic to warto tam się wybrać na konsultacje.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                            Nigdy nie byłam w tej klinice. Mogę polecić dr z Invicty Ale zależy z jakim problemem się borykacie…

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                              Niepłodność można wyleczyć i zajść w ciążę. Są lekarze, którzy szukają autorskich rozwiązań dla każdego pacjenta. Warto tylko znaleźć takiego specjalistę.Leczenie wymaga czasu i cierpliwości, sama wiem jak to jest. Jeżeli szukacie wsparcia – piszcie śmiało!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

                                Dziewczyny, nie bójcie się iść do lekarza. Jeżeli mieszkacie w 2City – piszcie podpowiem do kogo warto pójść.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X