Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

o co chodzi z parabenami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: o co chodzi z parabenami?

    Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
    A no widzisz... jakie my podobne Plus dla nich jeszcze za praktyczne opakowania. Uwielbiam kosmetyki w dozownikach. Bardzo praktyczne w codzienym użytku
    ja w tamten weekend byłam w salonie Ziajki i wybieram jakieś kosmetyki, ekspedientka dokłada mi to i owo z kosmetyków i widzę wzrok mojego męża i wypisane pytanie na twarzy "kobieto czy ty chcesz abym zbankrutował???!!!" płacę i jak wychodzimy z salonu mąż do mnie " e wiesz myślałem, że drożej to wyjdzie - całkiem fajne kosmetyki" - i na tym wiedza o kosmetykach Ziajki mojego męża się kończy ja zadowolona i mąż też

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: o co chodzi z parabenami?

      w sumie takie parabeny nie wpływaja raczej korzystnie na nasze zrowie, coś mi się zdaje, ze i na płodność też... :/

      Skomentuj


        #33
        Odp: o co chodzi z parabenami?

        Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
        w sumie takie parabeny nie wpływaja raczej korzystnie na nasze zrowie, coś mi się zdaje, ze i na płodność też... :/
        to zapewne jakiś wpływ na cały organizm to ma - teraz jest dużo kosmetyków i chemii dostępnej na rynku bez tych parabenów, szkodliwych substancji - choćby firma Neutral

        Skomentuj


          #34
          Odp: o co chodzi z parabenami?

          neutral - a co to? nie znam

          Skomentuj


            #35
            Odp: o co chodzi z parabenami?

            Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
            neutral - a co to? nie znam
            to marka kosmetyków pozbawiona parabenów, barwników i kompozycji zapachowych i chemi gospodarczej, proszków, płynów do prania i płukania wolnych od barwników, związków wybielających i substancji zapachowych - szczególnie polecana alergikom i osobom o wrażliwej skorze ale z tego co widze coraz czesciej osoby nie porykajace sie z problemami skornymi siegaja po to marke - do kupienia artykuły sa m. in w Rossmanie

            Skomentuj


              #36
              Odp: o co chodzi z parabenami?

              Nie mam dużej wiedzy w tym zakresie ale wiem że parabeny to konserwanty. Osoby które bardzo cenią sobie naturę wybierają kosmetyki raczej bez parabenów. Ja szczerze mówiąc nie zwracam uwagi. Konserwanty są już chyba wszędzie

              Skomentuj


                #37
                Odp: o co chodzi z parabenami?

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Nie mam dużej wiedzy w tym zakresie ale wiem że parabeny to konserwanty. Osoby które bardzo cenią sobie naturę wybierają kosmetyki raczej bez parabenów. Ja szczerze mówiąc nie zwracam uwagi. Konserwanty są już chyba wszędzie
                hm chyba jednak nie wszedzie bo teraz duzo osob zwraca uwage na to co je, jakie kosmetyki uzywa, w czym pierze pranie itd. jest coraz wiecej na rynku marek gdzie w skladzie brak tych wszystkich ulepszaczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: o co chodzi z parabenami?

                  ja bym chętnie unikała konserwantów w kosmetykach, ale jak się zastanawiam glębiej nad tym to przecież te srodki sa nawet w wodzie i ziemi więc jak si e ustrzec przed nimi? jeśli mam okazje to wybieram rzeczy naturalne tak jak z moimi ziołami baby mama med i jak teraz mnie zainteresowałaś tymi kosmetykami neutral - moim zdaniem fajna sprawa i warto to wykorzystać, ale czy naprwdę mozemy przed tym jeszcze uciec?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: o co chodzi z parabenami?

                    Przed konserwantami w kosmetykach bardzo trudno się ustrzec, są prawie w każdym, a to nie dobrze wpływa na skóre i całe ciało. Dlatego lepiej używać kosmetyków naturalnych, które są coraz bardziej popularne.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: o co chodzi z parabenami?

                      Polecam zajrzeć do tego artykułu, jest tam sporo na temat parabenów, silikonów, SLS, czego unikać i dlaczego i przy okazji na lbogu sporo ciekawego na temat zdrowego żywienia itp.

                      http://melaniesfasion.blogspot.com/2...j-azience.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: o co chodzi z parabenami?

                        no tak -ale jak się przed tym ustrzec w sytuacji gdy te srodki i tak trafiaja juz do ziemi i wody...

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: o co chodzi z parabenami?

                          no właśnie nikt nie wiem

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: o co chodzi z parabenami?

                            nie da sie ustrzec, można ograniczać, poprzez świadomy wybór koemstyków, środków piorących, a nawet żywności. Tak jest ze wszystkim. Nie da się uniknąc czy wyeliminować wszytskiego.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: o co chodzi z parabenami?

                              Moim skromnym zdaniem, kogo jest stać na taki bio luksus to tylko pozazdrościć, ale jest multum ludzi na świecie, których po prostu stać nigdy nie będzie by zajmować się tematem SLES, SLS, parabenów, sztucznych barwników czy innych świńst znajdujących się w kosmetykach, tylko pójdą do kiosku i kupią najtańsze z najtańszych.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: o co chodzi z parabenami?

                                A ja jestem zdania, że kosmetyki ekologiczne wcale nie musza być drogie. Wystarczy przecież poszukać sobie ich w sklepach internetowych. Sama staram się nie używac kosmetyków z parabenami oraz innymi złymi składnikami. Zapychają, nie są dobre dla skóry wrażliwej.
                                Polecam natomiast srebro koloidalne. W postaci toniku oraz mgiełki do twarzy. Tonizuje, odświeża, zamówicie tanio na przykład tutaj:
                                http://www.smakiziemi.eu/40-eko-kosmetyki
                                Polecam również pomadki z propolisem oraz mydło z miodem manuka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X