Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Orzechy do prania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Orzechy piorące

    Mnie to też właśnie dziwi i ciekawi.Jakbym je od kogoś dostała to na pewno bym wypróbowała.A tak to czysta babska ciekawość i wielka niewiadoma jak dla mnie.Do zmywarki balabym się je włożyć, bo mogą niezłą demolke zrobić w środku



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Orzechy piorące

      hmm bycie eko jest świetną sprawą - ale powiem Wam, że je zapach świeżo wypranego prania to uwielbiam a te orzechy niestety nie nadają takiego zapachu praniu i jakoś nie mogę się w tej kwestii do nich przekonać

      Skomentuj


        #33
        Odp: Orzechy piorące

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        hmm bycie eko jest świetną sprawą - ale powiem Wam, że je zapach świeżo wypranego prania to uwielbiam a te orzechy niestety nie nadają takiego zapachu praniu i jakoś nie mogę się w tej kwestii do nich przekonać
        Śmierdzą ubrania po tych orzechach?? Mnie to jakoś nie przekonuje ale z ciekawości bym spróbowała. U mnie w rodzinie wszyscy na proszkach jadą...ale to brzmi



        Skomentuj


          #34
          Odp: Orzechy piorące

          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
          Śmierdzą ubrania po tych orzechach?? Mnie to jakoś nie przekonuje ale z ciekawości bym spróbowała. U mnie w rodzinie wszyscy na proszkach jadą...ale to brzmi
          wiesz właśnie nie śmierdzą bo nawet wąchałam pranie siostry w piątek jak byłam u niej bo właśnie robiła - i pranie tak na prawde nie pachnie niczym, ona niekiedy dodaje olejków eterycznych do prania - ale ja chyba na razie zostanę przy moich proszkach i płynach

          Skomentuj


            #35
            Odp: Orzechy piorące

            Witam! Podobny temat został już poruszony na forum. By nie dublować ten zamykam, a do dalszej dyskusji zapraszam w wątku: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=8929. Pozdrawiam

            Skomentuj


              #36
              Odp: Orzechy do prania

              U nas się sprawdzają

              Skomentuj

                     
              Working...
              X