Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chustopoczątki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Chustopoczątki

    no wlasnie dziecko ma duza swobode ruchu w takiej chuscie jesli chodzi o raczki i klatke piersiowa przyjamniej ja tak motalam Młoda jak byla starsza aby miala swobode i poczatki u nas tez nie byly latwe ale porobowalam probowalam i dziecku sie spodobało

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Chustopoczątki

      znajoma chustuje mała i mała jest wniebowzięta jak już widzi że mama idzie a chustą to tak sie cieszy Skarbek I w ogóle jak to super wygląda, dzidzie mamy tak blisko, takie bezpieczne.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Chustopoczątki

        Tak nasza była wiązana pod fachową ręką. Mam tutaj obok blogu własnie taki ośrodek jakiś klub a chyba kangura i tam się chodzi i kobiety pokazują co i jak, ale mała nie była zachwycona. Cóż - mam odmienne dzieci.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Chustopoczątki

          Ja dużo dobrego o tych chustach słyszałam, ale są dość drogie z LenyLamb np. są bardzo polecane, ale drogie. Na pewno będę szukała jakiegoś konkursu, by wygrać taka chustę

          Skomentuj


            #20
            Odp: Chustopoczątki

            haha oj cieżko o konkurs z tą chustą. Ale szukaj szukja moze coś znajdziesz. Normalnie cena to od 150 zł jeśli chodzi o chustę tej firmy i im większy rozmiar tym droższa. Ale jak dziecko chce to warto zainwestować.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Chustopoczątki

              Jest konkurs, wiem, że jest, moje koleżanki z innego forum wygrały, ale musiałabym poszukać, teraz i tak nic z tego, bo jeszcze nie mam dziecka, a trzeba zrobić fotkę dziecku i wysłać, potem jest głosowanie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Chustopoczątki

                A to może i coś jest hehe to ja nie w temacie. Ale w sumie mi i tak nie potrzebne więc wcale nie szukam Kupować się nie opłaca jak nie ma pewności, jak nie to zawsze warto iść do takiego ośrodka na mini kurs one pokażą co i jak i nawet na tym chodzić z dzieckiem wtedy już będzie widać pierwsze fekty czy chce czy nie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Chustopoczątki

                  Jakbym wygrała to by mi było obojętne a przydać się na pewno przyda

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Chustopoczątki

                    Kupujac taka chuste warto tez zwrocic uwage na material z jakiego zostala wykonana i sposob w jaki zostala upleciona.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Chustopoczątki

                      Tak, tak wiem o tym. Dlatego te ceny są takie wysokie, bo dobrej chusty nie kupisz za 100 zł. Może używaną...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Chustopoczątki

                        Ceny są kosmiczne , i ciężko kupić nawet używaną, dziewczyny jednak trzymają je i używają do innych czynności, albo odpsrzedają po znajomości.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Chustopoczątki

                          A która z Was dziewczyny ma taka chustę?
                          Może opisałybyście po któtce ich działanie, plusy, minusy?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Chustopoczątki

                            Ja mam chustę LennyLamb i jestem baardzo zadowolona. Mała ciągle na mnie wisiała i nie dało się nic zrobić w domu. Teraz ją wkładam w chuste i ręce mam wolne Czasem ryczy po włożeniu, ale wtedy wystarczy chwila skakania na piłce i momentalnie się uspokaja i zasypia Póki co opanowałam jedynie wiązanie kangurka, wydaje się być najprostsze:P

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Chustopoczątki

                              Dzięki mojej szkole rodzenia jestem po warsztatach z noszenia w chuście. Super sprawa. Od dwóch tygodni staram się nosić malutką. Z każdym dniem czuję się coraz bardziej pewna. Pierwsze wiązania kojarzą mi się z trudem dociągania chusty. Sama jednak widzę, że trening czyni mistrza 😊.

                              Jeszcze dodam, że mi jako mamie dwojga maluchów chusta bardzo ułatwia życie, zwłaszcza spacery i zakupy.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Chustopoczątki

                                Ja mam z kolei pytanie od jakiego wieku można takiego maluszka nosić w chuście. I skoro noszenie w chuście jest takie bezpieczne to czemu dopiero teraz pojawiła się taka moda. W mojej okolicy widziałam dosłownie jedną mamę z maluszkiem w chuście a tak to same wózki. Czasami nawet nie ma gdzie stanąć w autobusie bo są 3-4 wózki na trasie...domyślam się że to pewnie z lenistwa, w wózek można władować wszystko. Może macie jakieś przemyślenia na ten temat?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X