Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bobas Lubi Wybór :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    u nas też córcia jest niejadkiem - lubi tylko mleczko mamy i żeby coś innego zjadła to ja się musze tyle nagimnastykować jak nigdy - owoce bee, obiad beee, deserek beeee - coś je ale ona dziubie a nie je ... może kiedyś polubi jedzonko
    A w jakim wieku jest Twoja córcia?
    Moja ma już prawie 3 lata. U mnie generalnie problem był przez to,że zęby bardzo póżno jej wyszły. Już myślałam,że będzie bezzębna I przez to przyzwyczaiła się do pokarmów zmiksowanych. Jak wprowadzałam jej "w kawałkach" to jakby na zawołanie miała odruch wymiotny.
    Do teraz na talerzu tworzę jakieś cuda typu buźki itp.żeby ją zachęcić ale ciężko...



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
      A w jakim wieku jest Twoja córcia?
      Moja ma już prawie 3 lata. U mnie generalnie problem był przez to,że zęby bardzo póżno jej wyszły. Już myślałam,że będzie bezzębna I przez to przyzwyczaiła się do pokarmów zmiksowanych. Jak wprowadzałam jej "w kawałkach" to jakby na zawołanie miała odruch wymiotny.
      Do teraz na talerzu tworzę jakieś cuda typu buźki itp.żeby ją zachęcić ale ciężko...
      Zosia ma 15 miesięcy i zęby u niej też późno szły tak pierwszy był koło roczku. Cieżko nam też się wprowadzało inne pokarmy bo zaciskała usta i koniec. Ja jestem przerażona tym, że ona tak dziubie tylko. lubi rzeczy mączne tylu naleśniki, racuchy i tym niekiedy się ratuje

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

        Moja niestety mącznych nie Mnie ratuje tylko pierś z kurczaka Teraz trochę mam nadzieję,że w przedszkolu przy innych dzieciach jej apetyt wzrośnie... bo wiadomo! w grupie ciekawiej nawet się je



        Skomentuj


          #19
          Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
          Moja niestety mącznych nie Mnie ratuje tylko pierś z kurczaka Teraz trochę mam nadzieję,że w przedszkolu przy innych dzieciach jej apetyt wzrośnie... bo wiadomo! w grupie ciekawiej nawet się je
          to życzę by tak było i trzymam kciuki - bo fakt w grupie dziecko zachowuje się inaczej ma mamy jeszcze troche do przedszkola eheh powiem Ci, że moja siostra ma córcie pół roku młodszą i jak ona wcina wszystko to zazdroszczę siostrze - bo myć mamą niejadka to ciężka sprawa

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            to życzę by tak było i trzymam kciuki - bo fakt w grupie dziecko zachowuje się inaczej ma mamy jeszcze troche do przedszkola eheh powiem Ci, że moja siostra ma córcie pół roku młodszą i jak ona wcina wszystko to zazdroszczę siostrze - bo myć mamą niejadka to ciężka sprawa
            Niestety łatwo nie jest. U mnie to w ogóle ze skrajności w skrajność Córka niejadek a synek wszystkożerny I jak tutaj złoty środek znaleźć po środku



            Skomentuj


              #21
              Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
              A w jakim wieku jest Twoja córcia?
              Moja ma już prawie 3 lata. U mnie generalnie problem był przez to,że zęby bardzo póżno jej wyszły. Już myślałam,że będzie bezzębna I przez to przyzwyczaiła się do pokarmów zmiksowanych. Jak wprowadzałam jej "w kawałkach" to jakby na zawołanie miała odruch wymiotny.
              Do teraz na talerzu tworzę jakieś cuda typu buźki itp.żeby ją zachęcić ale ciężko...
              w kwestii rysowania na talerzu buziek itd. to ja jak pilnowałam kiedyś 4 latki to ona też strasznie mało jadła ehhh i ja przeważnie z kanapek, naleśników, warzy i owoców tworzyłam jej ptaszki, myszki - i też musiałam się nieźle natrudzić by Zuzia coś zjadła

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

                Metoda ostatnio bardzo modna. Ja mam mieszane uczucia. Moja koleżanka ma problem z dzieckiem które codziennie by jadło pomidorówkę albo naleśniki. Mój synek jest jeszcze malutki ale chyba będę starała mu się narzucać co jest na obiad. Jestem zwolennikiem podejścia, że dziecko powinno wszystkiego spróbować.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

                  Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                  Metoda ostatnio bardzo modna. Ja mam mieszane uczucia. Moja koleżanka ma problem z dzieckiem które codziennie by jadło pomidorówkę albo naleśniki. Mój synek jest jeszcze malutki ale chyba będę starała mu się narzucać co jest na obiad. Jestem zwolennikiem podejścia, że dziecko powinno wszystkiego spróbować.
                  ja tez jestem za tym aby dziecko probowalo jedzonko - ale jesli trafil by sie Ci taki egzemplarz jak moj co nie wiele je - raczej dziubie to jesli wiesz ze dziecko zje Ci nalesnika to zrobisz mu trzeci raz w tym tyg nalesnika - Zosia jest strasznym niejadkiem i czesto ratuje sie tym co wiem zje wezmie do buzi i jest tak iz my jemy cos innego (mąż z 3 naleśników w danym tygodniu pewnie nie byl by zadowolony) a Zoska cos innego bo czlowiek chce by cokolwiek trafiło do jej brzucha

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Metoda ostatnio bardzo modna. Ja mam mieszane uczucia. Moja koleżanka ma problem z dzieckiem które codziennie by jadło pomidorówkę albo naleśniki. Mój synek jest jeszcze malutki ale chyba będę starała mu się narzucać co jest na obiad. Jestem zwolennikiem podejścia, że dziecko powinno wszystkiego spróbować.
                    I dlatego BLW powinno Ci się spodobać, bo nie gotujesz osobno dla dziecka, tylko jeden posiłek dla wszystkich To też jest świetny sposób na "uzdrowienie" kuchni w domu, bo siłą rzeczy musisz gotować zdrowiej, jeśli i dzidziol ma coś z tego spróbować.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

                      Ja też uważam, ze dziecko powinno wszystkiego spróbować. dzieki temu później nie będziemy musieli gotować oddzielnych posiłków. U mojej znajomej tak jest i dziewczyna ma bardzo cieżko, bo gotuje czasami dwa obiady.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

                        Uwielbiam BLW własnie dlatego,że nie gotuje się osobno dla dziecka i cała rodzina ma pretekst aby zacząć zdrowiej jeść BLW to nie tylko jedzenie rączkami ale także zdrowe odżywianie. Polecam każdej mamie.Przy tej metodzie rzadko kiedy mamy do czynienia z niejadkami i dzieci o wiele szybciej posługują się sztućcami niż dzieci ciągle karmione łyżeczką,gdzie rodzice nie pozwalają na odrobinę samodzielności

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

                          Swietna metoda! Moj Adas ma teraz 16m i wszyscy sie zachwycaja jak on ladnie je. Nie ma problemu z warzywami, a do tego super sam umie juz jesc widelcem i lyzka. A maz zawsze mowi ze to mamy zasluga Polecam ksiazke Bobas Lubi Wybor i Alaantkowe BLW. Sklep DODO ma ksiazki i wszystkie inne produkty do BLW w jednym miejscu:
                          https://dodobabies.pl/dodobabies.pl/produkty_blw

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Bobas Lubi Wybór :-)

                            Syn mojej siostry to straszny niejadek..muszę jej powiedzieć o tej książce. Może to coś pomoże. Suple na apetyt nic nie działają. Dziecko dobrze się rozwija, ale je na prawdę niewiele.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X