Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biżuteria

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Biżuteria

    Dziewczyny jaką biżuterię nosicie na co dzien?

    Co lubicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Biżuteria

    Noszę jeden łańcuszek srebrny. Czasem kolczyki, ale to głównie okazjonalnie.
    Nie przepadam za złotą biżuterią.
    Na codzień wolę coś typu koraliki, rzemyki etc.

    Raczej wolę srebrną niż złotą. Jeśli szukałabyś dla siebie ładnej biżuterii to polecam zerknać sobie tutaj:
    xxx

    W sklepie mają od jakiegoś czasu dobre promocje na biżuterię.
    Last edited by disne; 08-08-2020, 20:12. Powód: reklama

    Skomentuj


      #3
      Odp: Biżuteria

      Ja lubię biżuterię Kruka. Jest elegancka, stylowa.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Biżuteria

        Witajcie ! Chciałbym kupić mojej żonie w prezencie piękną bransoletkę i zastanawiam się nad sklepem internetowym, który nazywa się Decore. Kupowaliście może kiedyś w tym sklepie biżuterie? Jeśli tak to polecacie? Pozdrawiam!
        Last edited by disne; 08-08-2020, 20:12. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Biżuteria

          Bardzo ciekawe propozycje z Waszej strony. Ja jednak kupuję tylko i wyłącznie z xxx . Jest to znana marka, która cieszy się dobrą opinią. Na pewno każda kobieta byłaby zadowolona z takiego naszyjnika. Koniecznie to sprawdźcie.
          Last edited by disne; 08-08-2020, 20:13. Powód: link
          Kolejny dzień dobiega końca, nastaje noc. Mrok jest tak przewidywalny, prawda?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Biżuteria

            Ja kupowałam świetną biżuterię w sklepie mokobelle - xxx. Mówiąc szczerze, to jest jedna z najlepiej wykonanych bransoletek jakie kupiłam. Wykonana z dbałością o detale, to bardzo mi się podoba. No i do tego cena nie była wcale taka wysoka
            Last edited by disne; 08-08-2020, 20:13. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Biżuteria

              Ja mogę polecić xxx jest tam bardzo duży wybór biżuterii i mają mega promocje. Szczególnie fajne mają kolczyki z motywami kwiatowymi.
              Last edited by disne; 08-08-2020, 20:13. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Biżuteria

                Cześć, a ja ostatnio postawiłam na autorską biżuterię, gdyż nie chcę masówki. W internecie znalazłam sklep ze złotą biżuterią xxx. Ktoś może kupił biżuterię w tym sklepie? Mają bardzo dobre opinie. Mi bardzo się podoba naszyjnik litera xxx
                Last edited by disne; 08-08-2020, 20:13. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Biżuteria

                  Ja lubię minimalizm. Bardzo spodobał mi się ten prosty, nowoczesny pierścionek xxx Teraz tego typu rzeczy sa na czasie, ale ja zawsze lubiłam takie formy, pasują do mojego stylu ubierania się. Na co dzień taki pierścionek jest dla mnie idealny.
                  Last edited by disne; 08-08-2020, 20:14. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Biżuteria

                    Szukasz oryginalnej i niepowtarzalnej biżuterii ? Odwiedź stronę Markowesrebro.pl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Biżuteria

                      w ciąży to już żadnej bo normalnie to pierścionki tylko nosiłam ale tak mi popuchły palce że nie mam jak i niewygodnie

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X