Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy oszczędzacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Czy oszczędzacie?

    ja trochę tak - np kupuję droższe buty, które mi służą latami, zamiast kupować tańsze, ale co roku (bo sezon się przechodzi, a buty się rozlatują). co roku kupuję sobie jedną parę (a bywało, że kupowałam 6-7 par tańszych). poluję teraz na obuwie wizytowe, myślę, że skuszę się na to przecenione z casu.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Czy oszczędzacie?

      Staram się choć muszę przyznać, że to mój mąż jest lepszy w te klocki. To on raczej zarządza u nas pieniędzmi i właściwie dobrze, ja mam inne obowiązki Mamy lokatę w banku: https://www.deutschebank.pl/klienci-...ni/lokaty.html od ponad roku i konsekwętnie mąż wpłaca co miesiąc. Sama bym pewnie nie dała rady dlatego dobrze, że on nad tym czuwa.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Czy oszczędzacie?

        Każdy z nas w jakiś sposób oszczędza,a przecież idealną opcją sa zakupy w sklepach internetowych gdzie np wiele artykułów dla dziecka czy mamy możemy kupić taniej,wiec czemu z tego nie skorzystać. Np u nas jest teraz kilka fajnych rabatów.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Czy oszczędzacie?

          Napisane przez falko12 Pokaż wiadomość
          Staram się choć muszę przyznać, że to mój mąż jest lepszy w te klocki. To on raczej zarządza u nas pieniędzmi i właściwie dobrze, ja mam inne obowiązki Mamy lokatę w banku: https://www.deutschebank.pl/klienci-...ni/lokaty.html od ponad roku i konsekwętnie mąż wpłaca co miesiąc. Sama bym pewnie nie dała rady dlatego dobrze, że on nad tym czuwa.
          U mnie jest wręcz przeciwnie Ja wolę zarządzać pieniędzmi ,ale trudno jest oszczędzać kiedy wciąż są wydatki

          Skomentuj


            #35
            Odp: Czy oszczędzacie?

            Zgadza się,to często prawdziwa sztuka aby móc zaoszczędzić kiedy dookoła jest tyle wydatków,a każda nawet najdrobniejsza rzecz sporo kosztuje,ciekawą alternatywą jeżeli chcemy zaoszczędzić,są rzecz jasna sklepy internetowe.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Czy oszczędzacie?

              Napisane przez Smykolandia Pokaż wiadomość
              Zgadza się,to często prawdziwa sztuka aby móc zaoszczędzić kiedy dookoła jest tyle wydatków,a każda nawet najdrobniejsza rzecz sporo kosztuje,ciekawą alternatywą jeżeli chcemy zaoszczędzić,są rzecz jasna sklepy internetowe.
              hahaha według mnie połączenie w jednym zdaniu słów takich jak sklepy i oszczędzanie wzajemnie się wyklucza
              No i sklepy internetowe mają wadę w postaci kosztów wysyłki co często podnosi ceny to tej ze sklepu stacjonarnego.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Czy oszczędzacie?

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                hahaha według mnie połączenie w jednym zdaniu słów takich jak sklepy i oszczędzanie wzajemnie się wyklucza
                No i sklepy internetowe mają wadę w postaci kosztów wysyłki co często podnosi ceny to tej ze sklepu stacjonarnego.
                w kwestii wykluczenia sie oszczędnści i zakupów hehe to cos w tym jest nio to prawda z tymi kosztami wysylki - jeszcze jak sklepy sieciowe te ceny wysylki maja jeszcze spoko to juz uzytkownicy allegro sprzedawcy zkosztami wysylki przesadzaja stanowczo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Czy oszczędzacie?

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  w kwestii wykluczenia sie oszczędnści i zakupów hehe to cos w tym jest nio to prawda z tymi kosztami wysylki - jeszcze jak sklepy sieciowe te ceny wysylki maja jeszcze spoko to juz uzytkownicy allegro sprzedawcy zkosztami wysylki przesadzaja stanowczo
                  Ech jestem ostatnio tak cięta na allegro że szok. Niby w regulaminie wyraźnie jest napisane, że sprzedawca ma obowiązek pobrać możliwie najniższą kwotę za przesyłkę a za tą samą rzecz u jednego sprzedawcy płaci się 4zł a u innego 15 :/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Czy oszczędzacie?

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Ech jestem ostatnio tak cięta na allegro że szok. Niby w regulaminie wyraźnie jest napisane, że sprzedawca ma obowiązek pobrać możliwie najniższą kwotę za przesyłkę a za tą samą rzecz u jednego sprzedawcy płaci się 4zł a u innego 15 :/
                    ja rowniez coraz rzadziej kupuje przez allegro bo koszta przesylki mnie przerazaja i nie lubie jak ktos robi ze mnie idiotke - bo poczta czy kurierzy maja takie same stawki tylko sprzedawcy daja wysoki koszt przesylki by jeszcze pare groszy zarobic

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Czy oszczędzacie?

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja rowniez coraz rzadziej kupuje przez allegro bo koszta przesylki mnie przerazaja i nie lubie jak ktos robi ze mnie idiotke - bo poczta czy kurierzy maja takie same stawki tylko sprzedawcy daja wysoki koszt przesylki by jeszcze pare groszy zarobic
                      Dokładnie jest jak piszesz. Mi zdarza się odkupić ciuszki dla synka za grosze ale to i tak chce zobaczyć przed zakupem więc wybieram tylko te które mogę osobiście odebrać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Czy oszczędzacie?

                        Oj tak z tymi kosztami wysyłki różnie bywa. Więc najpierw zanim coś kupie robię dobry rekonesans. Sprawdzam w sklepie stacjonarnym, porównuje na allegro czy innej stronce plus koszt wysyłki i kalkuluje. Zaglądam często na stronkę promocjedladzieci, nim wyruszę po pampersy/chusteczki. My zdecydowanie oszczędzamy, a przynajmniej próbujemy

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Czy oszczędzacie?

                          Co do allegro to ja najpierw szukam produktu, później porównuje z innymi ofertami na allegro, a na końcu ze sklepami internetowymi. Wiem, że to trochę czasu zabiera, ale udaje mi się znacznie obniżyć wydatki. Szukałam tak jednego z popularniejszych kosmetyków i zakupiłam go taniej o 30 zł.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Czy oszczędzacie?

                            Uważam, że warto oszczędzać tym bardziej że małej kwoty się aż tak nie odczuje a w skali kilku miesięcy zrobi się ładna sumka

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Czy oszczędzacie?

                              Kupuje rzeczy dobrej jakości, które starczą na dłużej, niejednokrotnie już przekonałam się, że na jakości nie można oszczędzać.Szukam promocji tego rodzaju jak zakup oprawek Santino plus drugie za złotówkę, to się opłaca.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Czy oszczędzacie?

                                Oszczędzam , ale nie dobrzesady ! Na żywnosci dobrej nie oszczędzam, wole zapłacić parę złoty więcej ale kupić coś co jest zdrowe i nie jest tak naszprycowane chemią...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X