Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki rodzinny samochód?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jaki rodzinny samochód?

    Obojętnie, byle mało palił, był ekonomiczny i oczywiście pakowny, duży bagażnik to podstawa i ważne by z tyłu było dużo miejsca. najlepsze combi dla rodziny.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jaki rodzinny samochód?

      Musi być dużo miejsca z tyłu. Jeśli mamy jedno dziecko to nie ma problemu ale przy dwójce już się robi.
      Obowiązkowo też tylne drzwi, które ułatwiają zapinanie i odpinanie dziecka

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jaki rodzinny samochód?

        Ja ostatnio choruję na VW Tourana mega jest, podoba mi się i ma dużo przestrzeni, ahhh może kiedyś

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jaki rodzinny samochód?

          Napisane przez janiakaga Pokaż wiadomość
          Ja ostatnio choruję na VW Tourana mega jest, podoba mi się i ma dużo przestrzeni, ahhh może kiedyś
          Mnie też się on bardzo podoba. My póki co mamy juz starego citroena c4, ale powoli myślimy już nad zmianę, bo tego już nie ma co naprawiać i ładować w niego kasy.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jaki rodzinny samochód?

            Dla rodziny, szczególnie takiej większej, najlepsze są minivany - dobre opinie mają np. Citroen C4 Picasso, Opel Zafira Tourer i Renault Grand Scenic. A jeśli chodzi o to, czy lepiej kupić nowy, czy używany, to ze względów bezpieczeństwa najlepszy będzie nowy, ale kilkuletni używany też będzie dobrym wyborem, pod warunkiem, że będzie w dobrym stanie, sprawdzony przed zakupem przez mechanika. Decydując się na używany, warto też dodatkowo sprawdzić jego historię xx
            Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:14. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jaki rodzinny samochód?

              u nas od wielu lat świetnie się sprawdza opel zafira jest dość spory idealny dla licznej rodzinki i całkiem fajnie się prezentuje póki co tylko raz pojawił się jakiś problem z komputerem tutaj to naprawialiśmy oprócz tego auto do dzisiaj sprawuje się bardzo dobrze i nie ma z nim większych problemów pomimo tego że ma już swoje lata
              Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:15. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                Duży jest najlepszy albo conajmniej kombi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jaki rodzinny samochód?

                  Duży, a co to znaczy? Kombi to chyba największa z opcji.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jaki rodzinny samochód?

                    Moim zdaniem świetnie sprawdzi się Dacia Lodgy. Przede wszystkim nie jest droga, więc nie nadszarpnie rodzinnego budżetu. Przynajmniej nie w takim stopniu jak zakup Ferrari. Druga sprawa, jest bardzo konforotowa i idealnie sprawdza się nie tylko w mieście, ale także na różnego rodzaju wyjazdach.
                    Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:15. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jaki rodzinny samochód?

                      Jeśli samochód ma być dla mniejszej rodziny, to dobry będzie jakiś niewielki minivan, a jeśli dla większej to kombi. Dobre opinie mają Ople, są bezpieczne i bezawaryjne, także polecam coś z tej firmy, np. Meriva (to minivan), albo Astra Sports Tourer (kombi)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jaki rodzinny samochód?

                        Ja mam starego poloneza caro plus - cała rodzina się mieści, a i z bagażami nie ma problemu. Auto już wiekowe, ale dobrze jeździ i całkiem dobrze jeszcze się prezentuje xxx, więc póki co nie myślę o zmianie na coś nowszego.
                        Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:09. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jaki rodzinny samochód?

                          Ja polecam właśnie Tourana. Mega fajne autko jak dla rodzinki. Wiele miejsca, wygodny. Dobry zarówno do podróżowania, jak i jazdy na małe dystanse. Warsztat samochodowy odwiedziliśmy raptem kilka razy (a mamy go już ładnych parę lat) i wszystko jest ok. Polecam każdej rodzince!
                          Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:10. Powód: lin

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jaki rodzinny samochód?

                            A czy samochód rodzinny zawsze musi mieć olbrzymie rozmiary? Przeciez juz od kilku lat większość osób decyduje się na maksymalnie 2 dzieci. Rodziny te także nie wyjeżdżają często na wakacje i zupełnie nie wiem po co większości tak wielkie samochody, które nie są ani ładne, ani ekonomiczne, bo spalają bardzo dużo paliwa. Ja mam 2 dzieci i w zupełności wystarcza mi zwykły sedan. Teraz planuje kupić nowy samochód i także zdecyduje się na sedana i będzie to Lexus z napędem hybrydowym, o którym czytałam tutaj.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jaki rodzinny samochód?

                              Myślę, że kryteria samochodu rodzinnego spełniają obecnie pojazdy typu suv . Są bardzo przestronne, bezpieczne i w zasadzie ciężko znaleźć w nich jakieś wady. Z tego segmentu najbardziej podoba mi się nowe Volvo XC90 w wersji T8. Mam cichą nadzieję, że wkrótce taki właśnie pojazd zawita na stałe w moim garażu
                              Last edited by gagatka; 01-07-2020, 11:10. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                                Na pewno, któryś z tych większych, ja bym się zdecydowała nawet na jeepa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X