Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciazowy tradzik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ciazowy tradzik

    a ten bratek cos pomaga??? ja kiedy na blizny stosowlam cepan ale smierdzial i odstawilam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ciazowy tradzik

      Jesteś juz kobietą rodziłaś i masz napewno w pewnym stopniu inna przemiane hormonalną jak nastolatka i cięzko mi powiedzieć czy na ciebie będzie działać to co na moja corke,no bratek powoduje wyłagodzenie wyprysków a czy bedzie działac.Ona do póki nie dojrzeje naprawde to bedzie ja meczyć a tobie kochana moze przejdzie jak mi.
      Moze dobra terapia bedzie kolejna ciąza?
      A moze sprobuj tabletek antykoncepcyjnych, dermatolog przepisuje je na trądzik, Monice przepisała Diane, ale nie kupiła bo bała się ze utyje.Ja biore microginon i nie mam nic na twarzy no i nie planuje juz potomstwa


      Skomentuj


        #18
        Odp: ciazowy tradzik

        ja chodze raz na 2 meisiace na oczyszczanei twarzy dodatkowo do kosmetyczki fajan sprawa pryszcz po takim oczyszczaniu to rzadkosc ale blizny jednak sa ciagle;/ sprobuje ten aloes i bratek :* dziekuje

        Skomentuj


          #19
          Odp: ciazowy tradzik

          Kochane, wiecie, że bardzo wiele kobiet ma takie problemy jak Wy? Możecie sobie tutaj poczytać ich wyznania: http://www.iwostin.pl/wasze-historie...a_i_tradzikowa - takie problemy mają najczęściej osoby z tłustą skórą. Do których ja sama również się niestety zaliczam. Swego czasu totalnie nie mogłam sobie poradzić ze swoją cerą. Pomogły mi apteczne kosmetyki Iwostin - bardzo delikatne i skuteczne tak więc polecam

          Skomentuj


            #20
            Odp: ciazowy tradzik

            Ja używam żelu do mycia twarzy dla skóry mieszanej, 2 razy w tygodniu piling ziarnisty i maseczka z glinką lub drożdżowa.

            Ja też w obu ciążach mam cerę gorszą niż w liceum - tyle zanieczyszczeń.

            Skomentuj


              #21
              Odp: ciazowy tradzik

              A ja powiem Wam,że bardzo często może nie być to ciązowy trądzik ale trądzik różowaty, który pojawia sie w określonym wieku.Sama miałam z tym problemy swego czasu ale na szczęscie udało mi się tego pozbyć. Wybrałam się do dobrego lekarza dermatologa, którego poleciła mi znajoma i ten zlecił mi odpowiednie leczenie.
              Zerknijcie sobie jeszcze tutaj:
              http://wylecztradzikrozowaty.pl/fazy...ku-rozowatego/

              Na stronie możecie sobie poczytać o fazach trądziku różowatego. Porównajcie sobie czy nie jesteście w jednej z nich.

              Skomentuj


                #22
                Odp: ciazowy tradzik

                Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                A ja powiem Wam,że bardzo często może nie być to ciązowy trądzik ale trądzik różowaty, który pojawia sie w określonym wieku.Sama miałam z tym problemy swego czasu ale na szczęscie udało mi się tego pozbyć. Wybrałam się do dobrego lekarza dermatologa, którego poleciła mi znajoma i ten zlecił mi odpowiednie leczenie.
                Zerknijcie sobie jeszcze tutaj:
                http://wylecztradzikrozowaty.pl/fazy...ku-rozowatego/

                Na stronie możecie sobie poczytać o fazach trądziku różowatego. Porównajcie sobie czy nie jesteście w jednej z nich.
                rzeczywiście może to takie fazowe Kiedyś miałam ale inny teraz jestem "czysta " na twarzy ,czasem się coś pojawi ale widać że to inne niż kiedyś krostki Z wiekiem wszystko się zmienia

                Skomentuj

                       
                Working...
                X