Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

centyle- długość dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: centyle- długość dziecka

    nadyjka00 to koniecznie daj nam znać co lekarz powiedział, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i dobrze że zmieniasz lekarza, najważniejsze to mieć takiego, do którego ma sie zaufanie!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: centyle- długość dziecka

      koniecznie daj nam znac i do tego pierwszego już nie chodz, bo szkoda Twojego czasu na takiego lekarza. Już niestety tak jest, że nie wszyscy są z powołania... ja chyba nie w temacie troche jestes: co to jest belly? ;p;p

      Skomentuj


        #18
        Odp: centyle- długość dziecka

        belly to portal dla kobiet w ciąży- zerknij sobie, bo naprawde jest super http://bellybestfriend.pl

        Skomentuj


          #19
          Odp: centyle- długość dziecka

          o dzięki bardzo! i co byłaś dzisiaj u lekarza?

          Skomentuj


            #20
            Odp: centyle- długość dziecka

            Dokładnie, lepiej z lekarzem to przedskutować niż patrzeć czasem co w necie jest. Każde dziecko rozwija się inaczej, a lekarze mają prawidłowe normy u siebie i określają czy jest w normie czy mieści się w tej dopuszczalnej granicy. Ja wiem sama po moich, że nigdy nie zgadzało się wszytsko tak jak na tych wykresikach . Później wszystko się normuje

            Skomentuj


              #21
              Odp: centyle- długość dziecka

              Byłam u lekarza w piątek i faktycznie po jego wyliczeniach też jest odrobinkę poza normą. Opowiedziałam mu dokładnie całą sytuację i naprawdę widziałam, ze bardzo dokładnie wykonywał mi badanie. Z resztą miał dobry sprzęt. Oczywiście powiedział, ze poprzedni lekarz powinien cokolwiek powiedzieć. Powiedział też, że bardzo dobrze, ze prowadzę ten wykres, ponieważ dzięki temu mogę widziec jak rozwija się mój maluszek. Te liczby mało co mówią, a na wykresie jest przejrzyście rozrysowane. I faktycznie dopytałam się o to co wyczytałam na bellybestfriend i on to potwierdził, a mianowicie, że dzieci rozwijają się skokowo. Powiedział, ze teraz nie ma czym się martwic, że jak faktycznie będzie tak, ze przy każdym badaniu u niego będzie wychodziło poza normą, to trzeba się będzie "głębiej" temu przyjrzeć.

              Skomentuj


                #22
                Odp: centyle- długość dziecka

                Napisane przez nadyjka00 Pokaż wiadomość
                Byłam u lekarza w piątek i faktycznie po jego wyliczeniach też jest odrobinkę poza normą. Opowiedziałam mu dokładnie całą sytuację i naprawdę widziałam, ze bardzo dokładnie wykonywał mi badanie. Z resztą miał dobry sprzęt. Oczywiście powiedział, ze poprzedni lekarz powinien cokolwiek powiedzieć. Powiedział też, że bardzo dobrze, ze prowadzę ten wykres, ponieważ dzięki temu mogę widziec jak rozwija się mój maluszek. Te liczby mało co mówią, a na wykresie jest przejrzyście rozrysowane. I faktycznie dopytałam się o to co wyczytałam na bellybestfriend i on to potwierdził, a mianowicie, że dzieci rozwijają się skokowo. Powiedział, ze teraz nie ma czym się martwic, że jak faktycznie będzie tak, ze przy każdym badaniu u niego będzie wychodziło poza normą, to trzeba się będzie "głębiej" temu przyjrzeć.
                najważniejsze ze jesteś spokojniejsza, a z dzieciątkiem będzie dobrze , rozumiem ze lekarz wzbudził Twoje zaufanie i ze będziesz do niego chodzić, jak sie czujesz?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: centyle- długość dziecka

                  tak- zdecydowanie lekarz wzbudził moje zaufanie i bedzie prowadził moją ciąże. Czuję się bardzo dobrze. a Ty na jakim etapie jesteś?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: centyle- długość dziecka

                    Napisane przez nadyjka00 Pokaż wiadomość
                    tak- zdecydowanie lekarz wzbudził moje zaufanie i bedzie prowadził moją ciąże. Czuję się bardzo dobrze. a Ty na jakim etapie jesteś?
                    to najważniejsze ze takiego znalazlaś bo to istotne wiem na swoim przykładzie, ja jestem mama 21 miesiecznej Zosi wiec ciąże przezywałam juz dawno ale mimo iz byla problematyczna to wspominam to jak cos wyjatkowego , i wlasne jak mialam duze problemy w ciazy bo szyjka skracala sie od 24 tyg. bylo ryzyko przedwczesnego porodu moja gin bardzo mnie wspierala, moglam zadzwonic byle ktorej godzinie i spytac o to czy o tamto

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: centyle- długość dziecka

                      dobry lekarz jest wazny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: centyle- długość dziecka

                        jestem takiego samego zdania- dobry lekarz to podstawa. Ciąża z całym swoim pieknem jest też oczywiście okresem stresującym, a dobry specjalista daje to poczucie bezpieczeńmstwa, ze jest się w dobrych rękach! jak tam dziewczyny u was? nadyjka kiedy kolejna wizyta?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: centyle- długość dziecka

                          chyba jakos w przyszłym tygodniu- musze zerknac do kalendarza dokladnie mam nadzieje, że juz teraz bedziesz wszystko dobrze... do którego tc utrzymywaly Wam się mdlosci? ja miałam 4 tygodnie spokoju, a teraz jakby wróciło ze zdwojoną siła... ;/

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: centyle- długość dziecka

                            ja mdłosci miałam na samym początku mocne oj bardzo i trwały u mnie do 10 tygodnia mniej więcej, jaksie czujesz poza mdłoścami nadyjka00?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: centyle- długość dziecka

                              Napisane przez nadyjka00 Pokaż wiadomość
                              chyba jakos w przyszłym tygodniu- musze zerknac do kalendarza dokladnie mam nadzieje, że juz teraz bedziesz wszystko dobrze... do którego tc utrzymywaly Wam się mdlosci? ja miałam 4 tygodnie spokoju, a teraz jakby wróciło ze zdwojoną siła... ;/
                              Z mdłościami miałam największy problem próbowałam paluszków potem cukierków miętowych i chyba najlepiej się spisywały a mdłości miałam długo bo do ok 4-5 miesiąca.
                              Warto porozmawiać o mdłościach z lekarzem, gdyż mogą być niebezpieczne, zwłaszcza jeśli wymioty się nasilają.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X