Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

eh to czekanie...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    eh to czekanie...

    jestem w drugim miesiącu ciąży...codziennie staję przed lustrem i sprawdzam czy już coś widać i nic, kiedy mogę się spodziewać fantastycznie zaokrąglonego brzuszka?
  •    
       

    #2
    Podobny wątek, możesz sobie podczytać:
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=8

    Skomentuj


      #3
      Odp: eh to czekanie...

      to nie zawsze widać od razu, nie ma co patrzeć codziennie bo nie zauważysz, nie patrz przez tydzień to może coś się ruszy pozdrowienia,

      Skomentuj


        #4
        Odp: eh to czekanie...

        A ja nie mogę się już doczekać aż powitam na świecie moje maleństwo..
        39 tydzień więc już końcówka ale im bliżej terminu tym bardziej chciałabym, żeby była już z nami :-)))

        Skomentuj


          #5
          Odp: eh to czekanie...

          A ja tak sobie dziś o Tobie macdziu myśłam, czy Ty czasem na porodówce nie leżysz bo jakoś Cię dziś i chyba wczoraj nie było na forum

          Skomentuj


            #6
            Odp: eh to czekanie...

            jak ja sobie przypomnę, to przed ciążą byłam baaardzo szczupła, a brzuszek było widać dopiero gdzieś w 5 miesiącu.. za to pod koniec miałam już serdecznie dosyć, wielki brzuch mi ciązył :P

            Skomentuj


              #7
              Odp: eh to czekanie...

              jeszcze będziesz miała okazję się nacieszyć i na dźwigać okrągłości. Ja miałam widczny np dopiero w 6 miesiącu przy pierwszym dziecku. Przy drugim już szybciej. Każda kobieta inaczej przechodzi ten czas i inaczej rośnie. Sąsiadka np w 9 miesiacu wyglądała tak jak by dopiero miała 1 miesiac A już rodziła, nie ma reguły

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: eh to czekanie...

                W każdej ciąży i u każdej kobiety jest inaczej. W pierwszej ciąży miałam zaokrąglony brzuch od około 5 misiąca, a w drugiej już na przełomie 2/3. Tyle że też dzieci były różne bo pierwszy ważył 2kg a drugi 5kg. Zobaczysz że szybko minie i będzie krągły, a jeszcze szybciej się urodzi i pójdzie do szkoły. Czas przy dzieciach leci przez palce.
                szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: eh to czekanie...

                  U mnie pierwsze wiecej ważylo niż drugie, ale skóra przy drugim też już jest rozciągnięta i rozregulowana to dużo szybciej rośnie. A przy pierwszy dopiero się rozciąga.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: eh to czekanie...

                    u mnie mniej więcej w 5 miesiącu coś zaczęło być widać. też ciągle patrzyłam czy już widać a potem jak już brzuszek był duuuży nie mogłam sie doczekać porodu bo mi przeszkadzał strasznie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: eh to czekanie...

                      Haha mi zaczął przeszkadzać jak miałam 8 miesiecy i jak musiałam tachać go na 4 piętro i synka Wtedy już było ciężko i mało wychodziłam z domu Jak dzikus

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X