Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ospa w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ospa w ciąży

    Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy.
    Mam taki mały problem. Moja pierwsza ciąża skończyła sie porodem w 40 tyg i śmiercią dziecka po 2 godzinach, wiec teraz jestem troszke przewrażliwiona. Obecnie jestem w 16 tygodniu ciązy. 8,9 listopada (był to 13 tydzień ciązy) widziałam się z siostrzenicą męża, która zarażała ospą... Ja nie chorowałam na ospe, półpaśca ani nic takiego. Wiem, że ospa ma 3 tygodnie inkubacji czy czegoś tam. No i jakoś od poczatku tyg boli mnie głowa, z dnia na dzień coraz bardziej. Ból jest raczej pulsujący i najbardziej boli gdy wstaje lub sie pochylam. Dziś miałam też stan podgorączkowy 37,1 ale po paru godzinach mi spadła. Nie wiem teraz co mam robić. No i jakie jest prawdopodobieństwo, że będę moge miec ospe?
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971
  •    
       

    #2
    witaj.ja ospe mialam w dziecinstwie i nie bardzo pamietam objawy.moze to tylko nerwy przejelas sie za bardzo?dla wlasnego spokoju idz do lekarza jesli ci nie przejdzie.wiem ze moja odpowiedz cie nie satysfakcjonuje
    shannon

    Skomentuj


      #3
      nie martw się, idz do lekarza jak najprędzej. Z tego co mi wiadomo istnieją leki dla kobiet w ciązy jeśli chorują na ospę,moja znajoma przeszła ospę w ciązy, dostała specjalne lekarstwo i dzidziuś się urodził zdrowy.
      Dużo zdrówka ci życzę

      Skomentuj


        #4
        proponuję iśc do lekarza - będziesz spokojniejsza
        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Wczoraj się sama nakręciłam :/ Przeczytałam w na jakiejś stronie jakie jest zagrożenia dla dziecka jeśli zachoruje. D0 20 tyg może uszkodzić mózg i wogóle narządy. Po 20 tyg nie jest to groźne aż tak bardzo. Dzisiaj czuje się ok. A moje bole głowy wynikają chyba z mojego ciśnienie. Mniej więcej mam 140/80. Mierze codziennie.
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj

                 
          Working...
          X