Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsze ząbki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pierwsze ząbki

    kiedy waszym pociechą wyszły pierwsze ząbki i ile mają już ich teraz??
  •    
       

    #2
    Mojemu smykowi wyszły pierwsze dwie dolne jedynki w wieku 3.5 miesiąca teraz ma 11.5 i ząbków 7
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj


      #3
      Marysi wyszły 2 ząbki jak miała 5 m-cy. teraz ma prawie 6 i dalej dwa ząbki




      Skomentuj


        #4
        Mojemu kubie wyszły pierwsze dwa zabki jak miał dokładnie 6 miesiey

        Skomentuj


          #5
          mojej Majce wczoraj wyszedł pierwszy ząbek czyli jak miała 5 miesięcy tydzień i 2 dni


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Gabrysiowi wyszedl pierwszy zabek wczoraj (7miesiecy i 20dni), a slinil sie i gryzl wszystko od 2giego miesiaca

            Skomentuj


              #7
              Mojemu pierwszemu dziecku wyszły równocześnie dwie dolne jedynki a miało to miejsce 07.11.2006 roku. Miłoszek miał wtedy niecałe 6 miesięcy. Teraz ma 2i pół roku i dopiero pierwsza z 4 piątek mu wychodzi. Mój młodszy synek 01.11 skończył 6 miesięcy a ząbków ani śladu. Nawet dziąsełka mu nie puchną więc się jeszcze zejdzie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                u nas jeszcze nie ma w zasadzie całego ząbka, ale juz chyba niedlugo Mojemu synusiowi wypchala sie własnie z dołu do góra mała biala perełka Juz jestem bardzo szczesliwa, a co dopiero bedzie jak lada dzień zobacze całego ząbka
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  moja Ida jeszcze nie ma zabkow a ma juz 6 m-cy...

                  Skomentuj


                    #10
                    Kingusia ma 7 miesiecy i 14 dnia i cztery dni temu wybil sie jej pierwszy zabek.narazie jest to tylko mala kreseczka ale bardzo sie ciesze

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11

                      Skomentuj


                        #12
                        Nasz Kacper zaczął ząbkować w 6 miesiącu życia teraz ma zębów pełną gębę
                        pozdrawiam B

                        Skomentuj


                          #13

                          Skomentuj


                            #14
                            Nasz pierwszy ząbek pojawił się 2 listopada czyli jak Szymek miał 7 miesięcy i 5 dni.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #15
                              Mojemu synkowi pierwszy zabek przebil sie 5 lipca,czyli jak mial 7 miesiecy i tydzien,po miesiacu druga dolna jedynka,dlugo byl spokoj i zaczelo sie dwa tygodnie temu...
                              Najpierw pojawila sie dolna lewa dwojka za nia prawa gorna dwojka,gorne jedynki i reszta czyli dwojkirawa dolna i lewa gorna sie szykuja.Moj synek spi wowczas niespokojnie,budzi sie srednio co 15 minut-a my chodzimy na rzesach.Leki przeciwbolowe dzialaja na chwile-mozna wtedy zlapac odrobine snu.
                              Niektore dzieci przechodza zabkowanie bezbolesnie moje dziecko niestey nie.
                              Pozdrawiam wszystkie mamy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X