Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przysięga małżeńska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przysięga małżeńska

    Choć powiem Wam że mnie ta przysiega jakoś nie stresowała. Bardziej chyba żeby w odpowiednim momencie klęknąć, spojrzec do kamery i w ogóle ale ogólnie fajnie było

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przysięga małżeńska

      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
      My również powtarzaliśmy tradycyjną przysięgę małżeńską po księdzy. Ale za to kazanie nam pozwiedzał wyjątkowe, inne niż zwykle padają na ślubach. Fajnie wspomnienie.
      My również powtarzaliśmy za księdzem, nie wymyślaliśmy nic, po co się stresować, że ktoś coś pomyli

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przysięga małżeńska

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        My również powtarzaliśmy tradycyjną przysięgę małżeńską po księdzy. Ale za to kazanie nam pozwiedzał wyjątkowe, inne niż zwykle padają na ślubach. Fajnie wspomnienie.
        U nas kazane również było wyjątkowe Aż każdy na to zwrócił uwagę

        Skomentuj


          #19
          Odp: Przysięga małżeńska

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          My również powtarzaliśmy za księdzem, nie wymyślaliśmy nic, po co się stresować, że ktoś coś pomyli
          My tak samo powtarzaliśmy za księdzem Mówił ciszej a my do mikrofonu Nawet nie myśleliśmy o tym aby mówić sami Chociaż to też pięknie wygląda

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przysięga małżeńska

            przed urzędnikiem stanu cywilnego można powiedzieć własna przysięgę małżeńska w kościele chyba niema takiej mozliwosi

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przysięga małżeńska

              my składaliśmy sobie przysięgę, było to bardzo miłe, zabawne i w sumie dla mnie najważniejsze w całym śłubie, nie wyobrażam sobie bez tego ślubu

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przysięga małżeńska

                Oto tekst przysięgi małżeńskiej:

                Pierwszy przysięgę składa Pan Młody:

                "Ja (imię P Młodego) biorę sobie Ciebie (imię Panny Młodej) za żonę i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci."

                Następnie przysięgę składa Panna Młoda:

                "Ja (imię Panny Młodej) biorę sobie Ciebie (imię Pana Młodego) za męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci."

                Zakładanie obrączek:

                Rozpoczyna Pan Młody: "(imię Panny Młodej) przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego."

                A następnie Panna Młoda:"(imię Pana Młodego) przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego."

                I co można chcieć więcej???

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przysięga małżeńska

                  Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                  Oto tekst przysięgi małżeńskiej:

                  Pierwszy przysięgę składa Pan Młody:

                  "Ja (imię P Młodego) biorę sobie Ciebie (imię Panny Młodej) za żonę i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci."

                  Następnie przysięgę składa Panna Młoda:

                  "Ja (imię Panny Młodej) biorę sobie Ciebie (imię Pana Młodego) za męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci."

                  Zakładanie obrączek:

                  Rozpoczyna Pan Młody: "(imię Panny Młodej) przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego."

                  A następnie Panna Młoda:"(imię Pana Młodego) przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego."

                  I co można chcieć więcej???
                  Chyba nic To niezapomniany i najważniejszy moment. O ile na weselu nie chciałam kamerzysty, tak przysięga była jedynym wyjątkiem, który chciałam mieć nagrany.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przysięga małżeńska

                    Nie sami sobie w domku jeszcze przysięgi nie składalismy ale może pomyslimy o tym. Całe wesele mamy nagrane i córka teraz często je ogląda, nagralismy naszą uroczystość z myślą o dzieciach- nie pomylilismy się lubi nasze wesele

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przysięga małżeńska

                      przysięga małżeńska to dla mnie rzecz święta.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X