Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brunetki łączmy się

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja jestem brunetką z natury
    kilka lat temu wkręciłam się w czarny - niestety
    macie jakieś sposoby by bezboleśnie wyjść z tego koloru do jaśniejszego?????????

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      sprobuj stopniowo schodzic z czarnego,chociaz o pol tonu, na poczatek polecam kapiel rozjasniajaca, najlepiej zrobic to w salonie a nie na wlasna reke :/ uprzedzam,ze po takiej kapieli wlos na calej dlugosci nie bedzie jednakowego koloru wiec lepiej od razu polozyc farbe bez amoniaku (tzw tonery lub szampony zalezy z jakiej firmy) w kolorze np ciemny braz, taka farba ma za zadanie zwykle takze nawilzyc wlos lub tez zregenerowac (polecam farby z ceramidami) a nie tylko nadac inny ton
      Amelia ur.21.06.2008r

      Skomentuj


        #18
        muszę koniecznie zrezygnować z czarnej farby bo właśnie skończył mi się połóg a zaczęło wypadanie włosów cholerka

        koniec z amoniakiem

        Skomentuj


          #19
          ale mozesz tez farbowac na czarno tyle,ze delikatna farba a co do wypadania wlosow ehh sama mam ten sam problem :/
          Amelia ur.21.06.2008r

          Skomentuj


            #20
            Tez jestem brunetka, z siwymi wlosami problemu nie mam (narazie), ale tez zaczynam lysiec pomalu eeeh, to karmienie cycem...
            Moj maz za to w wieku 25 lat (tez brunet) az swieci od srebrnych pasemek, szok! Pewnie to przeze mnie


            Skomentuj


              #21
              ja mojemu chłopu tak zazdroszczę włosów - nie dość że mega gęste, brązowe to jeszcze kręcone (choć krótkie)
              mam nadzieję że Jonatan też takie będzie posiadał, bo na razie łysy jak kolano

              Skomentuj


                #22
                A ja jestem naturalną brunetką i mój kolor włosów mi się bardzo podoba, tak bardzo, że nigdy dotąd nie pokusiłam się o zmianę koloru (właściwi to kolor moich włosów to, ciemny miedziany brąz), tym bardziej, że nie siwieję w ogóle, ale mam duże obawy co do łysienia, bo mój ojciec ma taki sam kolor włosów jak mój (jest po 50-tce) i jest prawie łysy i nie ma siwych włosów

                Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                Różności do postów
                GALERIA OLAFKA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Brunetki to klasa i już...! Ale pocieszyłyście mnie kobitki - ja mam 35 lat i ostatnio wpadlam w panikę bo znalazłam 5 siwych wlosow ( zostały natychmiast wyrwane)) oczywiscie ożywiam mój naturalny ciemny brąz i farbuje wlosy szamponami koloryzujacymi ( co 2 miesiace). Ciekawa jestem jak czesto wy farbujecie i czym ???

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez mamuncja Pokaż wiadomość
                    Brunetki to klasa i już...! Ale pocieszyłyście mnie kobitki - ja mam 35 lat i ostatnio wpadlam w panikę bo znalazłam 5 siwych wlosow ( zostały natychmiast wyrwane)) oczywiscie ożywiam mój naturalny ciemny brąz i farbuje wlosy szamponami koloryzujacymi ( co 2 miesiace). Ciekawa jestem jak czesto wy farbujecie i czym ???
                    Ja co połtora miesiąca albo i dłużej i farbą
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      #25
                      A chodzi o brunetki czy szatynki ? Czy takie i takie ?
                      Bo ja czarnych włosów nie mam, a chętnie bym dołączyła
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        heja ja tez siwiejaca brunetka.gdyby nie farba to bylabym pewnie siwa jak staruszka
                        shannon

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Brunetki łączmy się

                          Współczuje, pewnie w tak młodym wieku siwizna ma związek z genetyką. Ja dopiero zauważyłam siwy włos po 30 tce, ale dlatego że miałam bardzo trudny okres w życiu i mega dużo stresów.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X