Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Nam zostaly jeszcze dwa sosiki a zarazem jeden bo wolowinka byla podwojnie i jak zawsze wiem ze zje wszystko co jej dam. Na zjedzenie czeka jeszcze sosik brokulowy, narazie jeszcze poczekamy ze dwa dni ale juz wiem z gory ze zje ze smakiem bo wszystko je. Jak tak czytam ze dzieci rzucala sie jedzeniem i pluja to o bozie jak tak mozna - u mnie nic nigdy takiego nie bylo. Jak cos malej nie smakuje to mowi ze nie dobre i dalej wiem ze nie zje wiec nie daje. Jedzenie trzeba szanowac i moje dziecko wie o tym - super ze moglam przetestowac nowosci, mala od malego jadla sloiczki i wiedzialam ze posmakuje A ten sosik z kurczakiem to nawet smakuje mi jak sos z golabkow naprade

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      moja mała wypiła te deserki w sekundę, pyszne, ja też to stwierdzam bo trochę jej podebrałam.

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Witajcie,
        W końcu udało mi się znaleźć trochę czasu, aby móc pochwalić się, że u nas testowanie zakończone!!!
        Jako ostatni próbowaliśmy Sosik boloński z wołowinką. I nie zdziwiło mnie, że synek zjadł całą porcję ze smakiem. A na koniec wręcz wylizywał łyżeczkę, czego nie omieszkałam uwiecznić na zdjęciu. Sosik naprawdę smaczny, wyraźnie czuć wołowinkę i całość pysznie się komponuje z makaronem czy ryżem. Nawet mężowi posmakował, który generalnie nie jest fanem słoiczków, za to uwielbia spaghetti i aż wylizał denko od słoiczka W domu gotuję raczej wersję spaghetti z mięskiem wieprzowym i nie spodziewałam się, że z wołowinką może być równie smaczny. Konsystencja odpowiednia, nawet po mocnym podgrzaniu czy zagotowaniu sosik nie traci na gęstości. Zapach i smak zasługują na OGÓLNĄ OCENĘ 5.
        Po pysznym obiadku pora na deserek i tym razem w ruch poszedł deserek - jabłko, banan, mango i ananas. Tym razem dla odmiany podałam go dziecku łyżeczką, aż otwierał buzię, tak mu smakowało. Ciężko mi stwierdzić, który owoc dominuje w smaku, uważam, że są świetnie dobrane i idealnie się dopełniają. Krótko mówiąc, ten deserek był tym, czego szukałam dla dziecka jako alternatywę dla znanych mi do tej pory soczków, nektarów czy przecierów. OGÓLNA OCENA 6
        Po udanym testowaniu udaliśmy się do sklepu na zakupy Gerberowych pyszności i jakież było moje miłe zaskoczenie, kiedy natrafiłam na promocję DOREMI po 3,69zł !!!! Deserki do picia niestety nie były w promocji, ale i tak wyszliśmy ze sklepu bardzo pocieszeni
        W najbliższym czasie postaram się o podsumowanie zbiorcze i wytypowanie numeru jeden całego testu...



        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Witam!Jestem mamą 16 miesięcznego Igorka.Po otwarciu paczuszki mój maluszek w pierwszej kolejności złapał za kartonik z deserkiem,więc od niego zaczęliśmy testy.Okazało się,że mniej znaczy więcej czyli czym mniej owoców tym smaczniej.(oczywiście wg mojego smakosza).Deserek jabłko banan,brzoskwinia okazał się strzałem w dziesiątkę.Nie wspomnę już jaką euforię wywołała możliwość samodzielnego picia z kartonika ze słomką,bo kubeczki niekapki to zło konieczne.Według mnie konsystencja deserków jest świetna.Maluszek do tej pory nie chciał pić soków przecierowych,a te po prostu już uwielbia!!!
          Jeśli chodzi o sosiki to na razie zjedzony bolognese.Super z kluseczkami...jedzony na obiad i kolację,bo raz dziennie to za mało.To chyba najlepszy dowód na to,że sosik bardzo smakował naszemu Słodziakowi.

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Witam wszystkie mamy My z Amelką również przetestowałyśmy super pakę gerbera. Zaczęłyśmy od sosików, które niestety nie bardzo jej smakowały ale ona dość wybredna jest:P Za to deserkami i ja i mała jesteśmy zachwycone idealne na spacer jako małe co nieco. A najfajniejsze jest picie ze słomki, dzięki tym deserkom mała nauczyła się tej trudnej sztuki

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Po pozytywnym zakończeniu testowania produktów GERBER jestesmy z Jasiem bardzo zadowoleni! Mama z radosnego dziecka a Jaś z pełnego brzuszka
              Na pewno bedziemy wiernymi fanami i stałym konsumentami sosikow do re mi!
              Jest to swietny dodatek i urozmaicenie diety, szczegolnie dla niejadkow!
              Sosiki są bogate we wszystkie odpowiednie skladniki dla dobrego rozwoju naszych pociech Sosiki sa strzalem w dziesiatkę!
              Serdecznie polecam je mamom i ich maluszkom!

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Moja Jagódka z radością przywitała tajemniczą paczkę, którą przyniosłam po pracy do domu. Szybko skontrolowała zawartość z okrzykiem, że ona to "lub", znaczy się że lubi choć jeszcze nie wie co to. Od razu zabrała się do odrywania słomki z deserku po czym wciągnęła go z apetytem, zresztą jak każdy następny w późniejszych dniach. Same sosiki również przypadły jej do gustu. Zwłaszcza, że uwielbia ziemniaki. I tak na zmianę czerwony i zielony sosik poszły do "brzu" brzuszka jesteśmy zadowolone z otrzymanych produktów. Justyna i Jagódka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Podsumowując nasze poczynania z produktami Gerber najbardziej smakowały mojemu synowi sosiki w kolejności:
                  - Sos boloński 4
                  - Sos z kurczakiem 3,5
                  - Sos z brokułami 2,5
                  Plusem jest bardzo dobry smak i szybkość przygotowania potrawy,Kacperek chętnie zjadał nie przyprawiony i to mnie zadziwiło
                  Minus to to że dla dzieciaczków już troszkę większych powinny w tych sosikach znajdować się troszkę większe kawałki zarówno warzyw jak i mięska. Powinny też być inne oznaczenia dla dzieci powyżej 24 miesiąca czy 18 miesiąca ponieważ w dużej mierze one potrafią już gryźć duże kawałki.
                  Co do deserków mojemu synowi nie smakowały może pierwszy jaki wypił w 3/4 opakowania to był ciekawy natomiast do reszty którą dostaliśmy nie palił się zbytnio, chyba pomysł żeby zamknąć je w kartoniku nie jest zbyt trafnym pomysłem. Ogólnie ocena moja jest na dość duży plus syn zjadał ze smakiem a ja byłam bardzo zadowolona z faktu że nie muszę pichcić mu specjalnego sosu tylko daję mu coś zdrowegoPozdrawiamy Kacper i mama Monika

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Testowanie zakończone.

                    Sosiki zjedzone, deserki wypite. Opinia mamy i córki wyrobiona.

                    Deserek do picia (mango)- ocena 10/10 - smak i konsystencja bardzo nam odpowiadały. Owocowy raj dla podniebienia. Córcia chętnie piła deserek przez słomkę. Sycący podwieczorek. Doskonały na spacer.

                    Deserek do picia (brzoskwinia)- ocena 7/10 - j.w. tylko smak brzoskwini był mniej tolerowany przez córkę.

                    Sosiki w przypadku pracujących rodziców rewelacja (u nas każdy słoiczek był na dwa razy) Zdrowe i smaczne. Brak konserwantów również mnie bardzo cieszy :-) Konsystencja sosików bardzo nam odpowiada - Natalia nie ma wszystkich ząbków więc nie miała problemów z gryzieniem. - ocena ogólna 8/10

                    Sos boloński z wołowiną - ocena smaku 10/10 - najsmaczniejszy sosik mojej córci. Zjadła go z wielkim apetytem. Podany z makaronem - zjedzony w całości :-)

                    Sos z kurczakiem i papryką- ocena smaku 8/10 - bardzo wyraźny smak papryki nie zniechęcił córki. Podałam sosik z ryżem i kluseczkami - zjedzony prawie cały :-)

                    Sos z brokułami - ocena smaku 8/10 - wyraźny smak i zapach brokułów nie odstraszył mojego i córki nosa. Podany z gotowanym ziemniaczkiem - zjedzony prawie cały :-)

                    Dziękujemy za możliwość smakowania produktów. Polecam innym. My na pewno będziemy kupować.

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Dziś ogólne podsumowanie testów, Nasza mała testerka jest bardzo zadowolona.

                      W naszej paczce odkryłyśmy wspaniałe nowe smaki, a były to
                      2 deserki do picia DoReMi jabłko brzoskwinia i banan
                      2 deserki do picia DoReMi jabłko banan mango i ananas
                      1 sosik boloński z wołowinką
                      1 sosik brokułowo serowy z indykiem
                      2 sosiki pomidorowe ze słodką papryką i kurczakiem

                      Po tygodniu od otrzymania paczki, wróciłymy do domku po pobycie w szpitalu. Jak tylko Victoria zobaczyła pudło, odrazu chciała zobaczyć co w nim jest, to taki mały odkrywca. Otwierając chyba nie wierzyła własnym oczom bo od razu uśmiech zagościł na jej twarzy, mimo zmęczenia poszpitalnego... powiedziała "mama daj soczku" wzięła kartonik i czym prędzej chciała przystąpić do konsumpcji, chociaż jeszcze nie umie pić ze słomki, przelałyśmy zawartość do kubeczka, która zresztą znikneła w okamgnieniu. I tak oto pierwszego dnia zniknął pierwszy testowany produkt który możemy ocenić 10/10.
                      Później dzień po dniu testowałyśmy słoiczki i reszte deserków DoReMi

                      Sosik boloński z wołowinką zjadła bardzo chętnie, tak jak również wszystkie inne, na każdy obiad miała po pół słoiczka, ale z sosikiem brokułowym to mnie pozytywnie zaskoczyła, zjadła cały słoiczek na jeden raz Mama czyli ja nie omieszkała wszystkiego spróbować, tak samo jak tata, który raczej był przeciwnikiem słoiczków, stwierdził, że są pyszne. Sosik boloński uznał za znakomity.

                      Deserki DoReMi
                      Plusy
                      -nie za gęste ale też nie za rzadkie, nie wylewają się tak z kartonika
                      -pysznie owocowe
                      -bez konserwantów
                      -idealne na spacer, zakupy
                      -idealne na deser
                      Minusy
                      -mogłoby zamiast rurki być zamykany dziubek lub coś w tym stylu ( nie wszystkie maluchy potrafią pić ze słomki ) ale to też nie problem przecież przelać do kubeczka, prawda?

                      Sosiki DoReMi
                      Plusy
                      -słoiczki w sam raz na dwa obiadki
                      -idealna konsystencja
                      -pyszne i zdrowe
                      -idealne gdy nie ma sie czasu na stanie przy garach, wystarczy ugotować ziemniaczki lub makaron i obiad gotowy
                      Minusy
                      -mogłyby być troszke większe kawałki warzyw i mięska
                      Jak widać więcej plusów niż minusów.

                      Jeszcze nigdy nie próbowałyśmy obiadków i deserków z serii DoReMi , lecz po naszych testach postanowiłam, że bede kupować córce zarówno te wypróbowane już smaki jak również inne z tej gamy produktów.
                      Ogólnie rzecz biorąc było pysznie, kolorowo i zdrowo (kolorowo bo po każdym obiadku cała Victoria i wszystko wokół było w kolorze danego obiadku).
                      Victoria i mama Justyna dziękują za możliwość przetestowania nowych produktów Gerber DoReMi , jest nam niezmiernie miło, że mogłyśmy wziąść w tym udział. PS. Czekamy na kolejne nowe wyzwania.

                      W końcu udało mi się dołączyć pare fotek, Victoria podczas testowania sosiku bolońskiego

                      Attached Files
                      Last edited by aniolec3ek; 28-03-2013, 16:44.





                      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        ja też otrzymałam wpróbowałam już jedne i je opisałam a teraz resztę i są naprawdę super wystarczy dodać makaron czy ziemniaki i moja córcia je aż uszy jej się trzęsą polecam wszystkim zdecydowanie a deserki są naprawdę super. Będę kupować takie sosy bo są naprawdę super i przemyślane danie, a deserki też super.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witam,
                          jestem mamą 1,5 rocznej milenki,która uwielbia jedzonko doremi.ja jako mama doceniam pomoc gotowych sosików doremi -gotuję kartofelki,ryż lub kaszę dodaję sosik i gotowe!!!
                          Mamy czas na spacerki i zabawę!!!
                          A na spacerek -w torebkę zabieramy deserek!!!
                          Pozdrawiamy
                          Last edited by latexata; 26-03-2013, 11:41.

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Opinia dodana już wcześniej, chciałam jeszcze dodać zdjęcia mojego szkraba ale nie wiem jak

                            Pozdrawiamy jeszcze raz





                            Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witam serdecznie,
                              Ostatnim słoiczkiem który testował mój synek był Sosik boloński z wołowinką.Ugotowałam ryż dla odmiany,podgrzałam sosik,polałam i Filipek z wielkim apetytem ,bo po spacerku zjadł całą zawartość miseczki.Musze przyznać ,że moje dziecko jest z w zasadzie wszystkożerne i nie mam problemów z namawianiem go do jedzenia.

                              Sosiki DoReMi są fantastyczne w smaku,idealne dla zabieganych rodziców ,idealne dla babci ,która zostaje z dzieckiem .Nie musi stać przy kuchni i pitrasić .Wystarczy dodać makaron, kasze lub ziemniaki i obiad dla dziecka mamy w kilka minutek.Duże kawałki idealne już dla rocznego dziecka,pomagają usprawnić umiejętność przeżuwania..Odpowiednio gęste i idealnie doprawione,ciekawe smaki
                              Wady-po zbyt mocnym podgrzaniu sosik nabrał konsystencji zupki ,dlatego trzeba uważać.


                              DeserkiDoReMi
                              Fantastyczne w podróży,na spacerku jak i w domu.Bardzo ciekawe smaki,które przypadły mojemu synkowi do gustu i bardzo chętnie je pił.
                              Wady-zamiast rurki zamykany dziubek,nie kazde dziecko umie pić ze słomki.W naszym przypadku słomka doskonale się sprawdziła,w ostateczności można przelać soczek do butelki bądz kubeczka.
                              DoReMi spełniło moje i mojego dziecka oczekiwania.Jestem skłonna kupowac mojemu dziecku przetestowane produkty i wypróbowywać kolejne.


                              DoReMi Filipkowi smakuje,
                              o nowe słoiczki codziennie dopytuje!

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                produkty które dostaliśmy do testowania są już dawno zjedzone ale nasza kulinarna przygoda z DoReMi trwa nadal po zakupie kolejnego sosiku zrobiliśmy sobie razem małe przyjęcie tzw.nugettsy z kurczaka i gotowany bukiet warzyw (kalafior,brokuł,fasolka szparagowa,marchewka)i kawałki świeżej bułeczki a do tego dipy dla dzieci odgrzałam sosik pomidorowy ze słodka papryka i kurczakiem i dałam do miseczki usiedliśmy wszyscy i maczaliśmy sobie kawałki w miseczkach ależ było zabawy i radości a jakie pyszne po prostu palce lizać tak więc kolejny pomysł na wykorzystanie sosików mamy przetestowany u nas rewelacja a jutro zrobimy podsumowanie całego testu DoRemi przeprowadzonego przez nasza rodzinkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X