Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień dobry Mamuśki.
    Jak was mija dzień? U mnie na dworze bardzo ponuro siedzimy w domku, zaraz ide gotować obiadek
    Izk@ prześle zdjęcia jak tylko znajdę wiecj czasu bo jeszcze nie zgrałam na kompa.
    MIłego Dnia.Buziaki dla Kubusia
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Ale tu dzis pustki.
      Izk@ wysyłam w linkach zdjęcia prezentów urodzinowych
      http://img390.imageshack.us/my.php?i...tooo025ux7.jpg
      http://img233.imageshack.us/my.php?i...tooo054uw8.jpg
      http://img513.imageshack.us/my.php?i...tooo057fx9.jpg
      POzdrawiam
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        A co tu takie pustki?
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          Witam Mamusie!!
          Mój Pawełek urodził się w Dzień Kobiet (08.03.2007r). Pierwszy ząbek wyszedł 26.10.07 a chodzenie na dobre rozpoczęło się 06.02.08r. Teraz to zdobywa świat pełną parą a nauka siusiania na nocnik jeszcze nie daje żadnych efektów. Może ktoś mógłby mi doradzić???
          Jestem ciekawa czy znajdzie się jeszcze jakiś Mały Mężczyzna urodzony w tym dniu.

          Skomentuj


            mój syne3k urodzł sie w marcu 2007 roku chetnie wymienie spstrzezenia pozdrawiam wszystkie mamy

            Skomentuj


              witam mój synuś urodził się we wrześniu 2007 i jest już wielkim- małym człowiekiem. Biega, skacze, chichra sie i jest cudowną pocieszką.chętnie pogadam z innymi mamciam i wymienię się spostrzeżeniami zarówno dotyczączymi pielęgancji jak i zabaw i kulinarii całuje

              Skomentuj


                Witam,moj synek urodzil sie 20 listopada 2007.Ma juz dziesiec zabkow,jeszcze nie chodzi,jest malym leniuszkiem,zamiast raczkowania czolga sie jak zolnierz.Uwielbia bawic sie samochodami i sorterami z klockami.Jest bardzo pogodnym dzieciaczkiem. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam mamusie

                  Moja Helenka jest z 03.02.2007

                  Skomentuj


                    a ch te dzidki mój biega ale co do ząbków to ma dopiero 6 i stop. A bawić się to hmmm ulubiona zbawka mama i tata i nie wiem jka Wy mamcie ale ulegam kupuje mu te wszytskie niby super rowijajace zabawki a Mycha i takj bawi sie najlepiej np balonikiem . Jak macie kochane jakies sprawdzone przepisy na obiadki cxzy deserki czekam cmok

                    Skomentuj


                      czesc Wam
                      Moj kacper urodzil sie 22 sierpnia 2007
                      zebow nie wiem ile ma -nie da sobie policzyc
                      chodzic zaczol jak mial 9 mi pol miesieca-nieswiadomie puscil sie i poszedl za golebiem na placu zabaw-ja sie bardziej wystraszylam niz on
                      z nocnikiem to u nas ciezka sprawa w spaniem w łozeczku tez z jedzeniem jestesmy na poziomie polrocznego dziecka ale i z tego sie cieze bo wczesniej tylko prubowal i wypluwal
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY I ICH KOCHANE POCIECHY...
                        JESTEM KASIA 24 LATA MAMA KLAUDII Z 30 KWIETNIA 2007R Z POZNANIA
                        POZDRAWIAMY WSZYSTKICH

                        Skomentuj


                          u Nas nocnik stanowi piękny dodatek do pokoju, spanie w łóżeczku a tak ale do 24.00 ptem przenosinki do Nas a jedzenie bardzo nie równy jest raz wcina i słoik i to co my innym razem jadł by tylko makaron z jabłkiem i cynamonem no szok nigdy nei wiem jak bedziei czego sie spodzieać po tym moim berbeciątku

                          Skomentuj


                            Hej . Mój synek urodził się 14,07,2007
                            Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

                            Michał 14.07.2007

                            Skomentuj


                              Hej babs. Napisz dokładniej skąd jesteś? Ja jestem z Wir. Mój synek też ma na imię Michał i urodził się 14.07.2007r.
                              Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

                              Michał 14.07.2007

                              Skomentuj


                                A gdzie się zapodziały te listopadowe Mamuśki?
                                Wojtuś 28.11.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X