Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę? ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    będą, będą moje po prawie dwóch latach są w nienaruszonym stanie

    Matko i córko .... to już prawie 2 lata .. 30 czerwca minie jak zobaczyłam dwie kreski
    A ja nie pamiętam dokładnie kiedy zobaczyłam 2 kreseczki, pamiętam tyle, że jakoś 8/9 tydzień .

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      a mi teraz jakoś mineło na początku maja 2 lata od dwóch kresek,pamiętam jak w dzień imienin teściowej powiedzieliśmy jej że zostanie babcią...hahha ale miała mine....

      Skomentuj


        #93
        kiedy pojawily sie dwie kreseczki ja sie rozplakalam (nie wiem dlaczego, z wrazenia chyba ) a przyszly Tatus mnie przytulil.

        Skomentuj


          #94
          ja miałam mieszane uczucia jak zobaczyłam te rozstrzygające 2 kreseczki, mimo że byliśmy już po ślubie mąż cały czas mówił żeby jeszcze poczekać, dorobić się mieszkania, znaleźć dobrze płatną pracę.... i to mnie przeraziło, więc jak miałam mu powiedzieć serce waliło mi jak młotem po tym jak przez cały dzień chodziłam raz szczęśliwa raz zasmucona...ale wbrew tego co sie spodziewałam, gdy już się wydało ulżyło mi bo mąż był bardzo szcześliwy... ale jak to mówił potem tym co się pytali czy nasza dzidzia planowana "nie planowane ale też nie specjalnie uważane"

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

            Mój M. też chciał najpierw dom, itd. potem ślub i dzieci - takie myślenie faceta, za jak zakłada rodzinę to od początku musi zapewnić wszystko na najwyższym poziomie trochę mu to wybiłam z głowy.
            Obydwoje do pierwszego testu podeszliśmy na chłodno, to było na kilka dni przed spodziewanym okresem, więc spodziewaliśmy się, że wynik może oznaczać ciążę biochemiczna, albo nawet cystę.
            Ale w rozmowach i w tym jak mnie M traktuje od początku widać dużo radości i takiego powiedziałabym "nieśmiałego entuzjazmu". Myślę, że do niego to jeszcze nie dotarło, że będzie ojcem, dopiero po drugim teście powoli dociera do niego, że ja będę mamą, heheh do mnie to dociera małymi kroczkami i za kazdym razem gdy uświadomię sobie, że mam dzidziusia w brzuchu, jest tam, zyje, to nagle ogarnia mnie lęk - byle nie zapeszyć.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

              u mnie była niesamowita radość i łzy ( długo staraliśmy się o dziecko)

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                moj byl dUMNY ale zaskoczony tez ze zostanie TATA
                JESTEM MAMĄ

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                  moja druga kreska mnie zaskoczyła i trochę.. przeraziła, ale mój luzak optymista stwierdził: "ale suuuper! będę tatą!"

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                    ja też się na początku rozpłakałam, ale wiedziałam, że mam w mężu wsparcie. przyznam, ze długo nie mogłam dojść do siebie, bo to zupełnie nie było planowane... ale teraz jestem bardzo szczęśliwa, że tak się właśnie moje życie potoczyło

                    Skomentuj


                      Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                      U Nas za 1 razem wielka radosc...pozniej strata

                      a za 2 razem przerazenie co to bedzie dalej...czy nie poronie czy w trakcie cos nie bedzie sie dziac..jak narazie jest dobrze
                      -

                      Sara-24tc-01.12.2010-[*]==to juz ROK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                        U nas była ogromana radość,bo bardzo chcieliśmy mieć drugie dziecko.
                        Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

                        Michał 14.07.2007

                        Skomentuj


                          Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                          Stwierdził ,że popsuł się test i ... pojechał na studia.
                          Chyba do niego ten fakt nie dotarł od razu.
                          Dopiero po kilku dniach stwierdził : ,,Ale jaja. Będę tatą".



                          Skomentuj


                            Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                            u nas byla ciaza chciana dlategotez zareagowal tak jak powinien - uradowal sie i byl pelen szczescia, potem gdy okazalo sie ze to bliznieta byl zaskoczony ale nadal szcesliwy

                            Skomentuj


                              Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                              U nas to się działo...
                              Parę dni przed wizytą u ginekologa zrobiłam 2 testy. Wyszły dwie kreski ale słabo widoczne więc nie byłam pewna . W duchu już się cieszyłam i rozmyślałam w jaki sposób poinformować męża o tej wyczekiwanej wiadomości. Postanowiłam,że zaproszę go na kolację i wręczę prezencik... Na wizycie radośnie informuję Panią,że chyba się udało. Ta również radośnie przechodzi do badania żeby potwierdzić a tutaj NIC. Mówi mi,że nic nie widzi...pewnie ciąża pozamaciczna. Natychmiastowe skierowanko do szpitala. Po wizycie ja w ryk dzwonię do męża. Przyjeżdżaj...jadę na usunięcie Następnego dnia w szpitalu leżąc na Patologii i słuchając wszystkich tych przerażających opowieści poproszono mnie na badanie. Badają mnie i w pewnym momencie słyszę : wszystko ładnie...ciąża wewnątrzmaciczna. Ja nic! Zero reakcji. Słyszałam swoje Powtarzają : Ciąża wewnątrzmaciczna ...wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet ! Był wtedy 8 marca Jak to do mnie dotarło...wybiegłam..znowu płacz tym razem z radości co to była za radość Mąż dowiedział się przez telefon...z kolacji nici ale niespodzianka i tak była.



                              Skomentuj


                                Odp: Jak Twój partner zareagował na Twoją ciążę?

                                Monia nas troche zaskoczyła bo miała być ale dokładnie 3 miesiące pozniej poczęta.....no coz, Grześ był " robiony " na siłe troche bo ciązę przed nim poroniłam i musiałam czekać 6 miesięcy ale się udało i obeszło się bez leczenia -radość była -tata oczywiście wiedział ze zmajstrował synaa jak dostał pierwsze zdjęcie siusiaka z USG pod choinke to oszalał i z Francji przywiózł mu korki takie na 10cm-stwierdził ze bedzie piłkarz jak nic -nie pomylił się juz w brzuchu dawał takie gole....
                                No a Ola-to ja byłam w cięzkim szoku....jak zobaczyłam test własciwie 3 testy to mnie zimny pot oblał i zaczełam wyć.
                                Mojego nie było był w trasie i jak przyjechał to ja podarowałam mu małe skarpetki, a on mi na to- co to pokrowiec na komórke?
                                A ja -tak tylko jajową
                                Zaczął się śmiać jak zwykle.....no chciałas na starość tupot małych nózek.....mówisz, masz
                                Jeszcze dodał ,no ale ze mnie men ,nie wiedziałem ze jestem jeszcze zdolny szczelić gola miał 37lat ( co myślał ze ma do mieszania herbaty )
                                NIe mogłam sobie poradzić psychicznie z tą wiadomością - po 5 dniach wyjechałam do pracy do Niemiec.Nikt nie wiedział o ciązy tylko my i Monika, nawet Grzeskowi nie powiedzieliśmy.
                                Dopiero jak wróciłam oswoiłam się z myśla ze zostane znowu mamą


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X