Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No ja nie, siedze przy kompie. Pelen relaks. Dziecko spi a maz za sciana

    Dzis bylam po recepty na mleczko i zwazylam mala. 7800 czyli bardzo malo. Poltora miesiaca temu bylo 7500 jesli dobrze pamietam. Ale co mala zdrowa, sama wdzialas jak bryka wiec chyba nie ma sie czym martwic. Apetyt ma wsuwa co jej podsune.

    No moze by tak do lozeczka poszedl Czy ak wczoraj 2 zalicze Ale i tak sie wyspalam. Dorotka wstala o 9. Dzis miala pracowity dzien wiec moze tez ladnie pospi.
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         



      Izka wszystkiego NAJ

      Skomentuj


        Cześć Kwiatuszki!

        Ja tu znowu tak dawno nie zaglądałam, że muszę wysmażyć epopeję... Z góry przepraszam za ewentualne nudziarstwo




        Piotruń

        Skomentuj



          Piotruń

          Skomentuj


            A teraz jeszcze kilka innych spóźnionych kwestii...

            Andziu - wiem, że już trochę późno, ale... Ja bym Zuzię dokarmiała. Wprawdzie osobiście zmagałam się z troszkę innym problemem, bo musiałam szybko podnieść wagę Piotrusia, ale uważam, że dokarmianie wcale nie musi być złe. Odkąd dostał butlę zaczął się naprawdę świetnie rozwijać. Wtedy też nauczył się porządnie ssać pierś. Co zaś się tyczy kłopotów z przygotowywaniem mleczka to ja zaopatrzyłam się w butelki tommee tippee, do których można włożyć specjalne wkłady z mlekiem w proszku. Do tego zakupiłam też pokrowiec termiczny na butelki firmy red castle. I do tej pory wszystko sprawuje się znakomicie!

            Co do włosów... faktycznie ostatnio obcięłam i trochę zmienił się mój wygląd No i mam nadzieję, że będę bogata
            Piotruń

            Skomentuj


              Hej Dzieki za zyczonka zajze pozniej-jaka staruszka ja tam czuje sie i tak smarkato co to dopiero tyle lat pa

              Skomentuj


                Hejka dziewuszki!
                Judytko bardzo mi przykro, wiem co czujesz. Chociaz u mnie sie poprawilo. Pewnie do nastepnej akcji jak znowu beda chcieli sie wtracic. Ale mysle ze tesciowa juz zajarzyla ze nie wygra. A z tesciem ok, ostatnio sobie nawet razem drinkowalismy Ma swoje odchyly ale jest w porzadku.
                Pozostaje Ci tylko zacisnac zeby i to przetrwac. I nie dac tesciowi ingierowac w Wasze zycie.

                Dorotka wlasnie usnela. Spalysmy dzis razem bo o 12 zaczela sie strasznie rzucac i sie budzila. A ja padam na twarz bo wzielam z Moniki przyklad i prowadze nocne zycie. Spalam dzis 4 godziny. Dorotka jest teraz tak absorbujaca ze nie mam chwili dla siebie. Jedynie jak juz usnie wiec korzystam. A teraz tez mi szkoda isc spac

                Izus nasza kochana wszystkiego najlepszego. Zeby Twoj synio byl grzeczniutki i zeby dzieciatko ktore nosisz pod serduszkiem bylo dziewczynka
                Oraz zeby spelnily Ci sie wszystkie marzenia. Buziaki i zagladnij do nas wreszcie!




                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     

                  IZUNIA
                  wszystkiego najlepszego, cierpliwosci i sily do mezusia, pociechy z Andrzejka, przyjemnego okresu ciazy, upragnionej coreczki i dduuuuzo zdrowka

                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    Napisane przez zły ogrodnik Pokaż wiadomość
                    Cześć Kwiatuszki!

                    Ja tu znowu tak dawno nie zaglądałam, że muszę wysmażyć epopeję... Z góry przepraszam za ewentualne nudziarstwo





                    Paula dziekujemy za zyczonka, fajnie ze zajrzalas, wszystkie rozumiemy ze jestes zapracowana, i nie tak latwo wbic sie w internet jak sie wroci po calym dniu pracy do bobaska, a w pracy nie kazdy moze zagladac na jakies fora, wiec fajnie ze znalazlas chwilke
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      Napisane przez zły ogrodnik Pokaż wiadomość
                      A teraz jeszcze kilka innych spóźnionych kwestii...


                      Co do włosów... faktycznie ostatnio obcięłam i trochę zmienił się mój wygląd No i mam nadzieję, że będę bogata
                      jak Cie zobaczylam w lazienkach od razu cie poznalam, dopiero potem zajarzylam ze przeciez zmienilas fryzure i zaraz sama to potwierdzilas, wiem dlaczego od poczatku mnie nie olsnilo.. bo na starych fotkach masz najczesciej upiete wlosy, wiec glownie i tak patrzy sie na buzie.., tak czy siak i tak slicznie wygladasz, jak dziewczyneczka, bardzo mlodziutko
                      i Piotrun jest do ciebie bardzo podobny

                      Dorcia z kolei moim zdaniem podobna do taty, ale ma sliczne duze, ciemne oczy Oli
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość
                        No ja nie, siedze przy kompie. Pelen relaks. Dziecko spi a maz za sciana

                        Dzis bylam po recepty na mleczko i zwazylam mala. 7800 czyli bardzo malo. Poltora miesiaca temu bylo 7500 jesli dobrze pamietam. Ale co mala zdrowa, sama wdzialas jak bryka wiec chyba nie ma sie czym martwic. Apetyt ma wsuwa co jej podsune.

                        Lilijko, nie jest zle z waga, musimy po malo sie oswajac ze nasze laski nie beda juz tak szybko rosly jak wczesniej
                        moja wazyla tydzien temu 7700g a w pon znowu waga spadla 7600g-pewnie przez ta nowa bakterie w ukladzie moczowym
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          Fuksjo, nie przejmuj sie , oboje jestescie bardzo mlodzi to i rodzice jeszcze sie nie przestawili na myslenie ze jestescie dorosli i ze to wy we dwoje odpowiadacie za siebie, a nie oni... nic nie zrobisz, musisz przeczekac, i tak jak andzia pisala, to karol musi dac im do zrozumienia ze na pierwszym miejscu ma swoja rodzine ktora sam zalozyl bo jest za nia odpowiedzialny, a dopiero potem rodzice, to sa rozne rodzaje milosci wiec zadna strona nie powina byc o to zazdrosna, ale szanowanie czyis priorytetow najwazniejsze
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            Oj tak Dorotka wykapany tatus. Oczki tak jakby moje. Ale kolor niczyj. Artur ma blekitne a ja piwne. Dorotka ma ciemno niebieskie a w srodku bezowe.
                            Ja tam tez poznalam Paule ale za to Wiola zupelnie inaczej. Na zdjeciach zawsze bylo slabo widac a piekna kobieta z naszego dobrego duszka.

                            Andziu super ze zalatwilas. Na pewno wszystko bedzie dobrze.
                            Dorotka
                            Blog Dorotki

                            Skomentuj


                              Musiałam trochę popracować, ale znowu mam chwilę, żeby stworzyć epopei ciąg dalszy

                              Konwalijko - dziękuję za wszystkie komplementy 'Niestety' jednak - póki co - Piotruś to kieszonkowa wersja taty... Ale nic, może kiedyś jeszcze będzie miał kręcone włoski

                              Jeśli chodzi o bieganie z Dianusią na ćwiczenia i ćwiczenie w domu to na pewno będzie to troszkę uciążliwe, ale jak się trafi na dobrego rehabilitanta to dzieci w trymiga poprawiają niedoskonałości. Ile to ja się nasłuchałam, że Piotruś będzie umysłowo niedorozwinięty, że ma cytomegalię, że nie słyszy, że jest opóźniony ruchowo i nie wiadomo czy w ogóle kiedykolwiek to nadrobi... A tymczasem 3 miesiące intensywnych ćwiczeń (codziennie uczciwie po 45 minut w domu + raz w tygodniu u rehabilitantki) i już się wszystko wyrównało. Teraz chodzimy na 'kontrolę' raz w miesiącu. A miał nie chodzić, nie siedzieć, itd... Lekarze to naprawdę czasem opowiadają głupoty! Także spokojnie (chociaż wiem, że każda matka i tak się denerwuje...), bo za moment wszystko się wyrówna. Trzeba tylko czasem dzieciaczkom pomóc.

                              Fuksjo - trochę czasu pewnie minie, ale na pewno i teściowie wydorośleją. Życzę Ci tego. A tymczasem oceanu cierpliwości...

                              Andziu - u mnie Piotruś grzecznie jadł, nie płakał, laktacja bardzo dobra, a jednak okazało się, że nie przybywa. Ale ja się w ogóle nie przejmowałam i zaczęłam po piersi dokarmiać go za każdym razem butelką. I dziecko 'odżyło'. Ale super, że laktacja Ci wróciła!

                              Co do Sab Simplex to zdecydowanie popieram Twoje zdanie. Żadne zamienniki o rzekomo identycznym składzie na Piotrunia nie działały, a ss tak!
                              Piotruń

                              Skomentuj


                                Wiolu - tego Twojego chłopa to już naprawdę musimy wziąć w obroty. Taki skarb ma i nie docenia! A teraz - jak Cię poznałam - to uważam (co najmniej z podwójną mocą), że należy mu się solidne sprowadzenie do pionu!

                                Beziku - fotki superowe. Jak ja Wam zazdroszczę urlopu! Póki co staram się nie myśleć o takich przyjemnościach, bo mnie taka najbliższa czeka dopiero w lutym 2009... ;(

                                Trzymajcie się Kwiatuszki, lecę pogrzebać w pracowym ogródku...
                                Piotruń

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X