Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co zaś się tyczy opiekunki to... właśnie szukam nowej. Pani dzisiaj mi wypowiedziała, ale i ja chciałam jej wypowiedzieć, więc dobrze się złożyło.
    Tylko że tak trudno jest znaleźć kogoś, kto będzie chciał przychodzić 5 dni w tygodniu na 10 godzin dziennie... Ostatnio dawaliśmy ogłoszenia w wyborczej i wybieranie trwało ponad miesiąc. Była totalna mizeria. Albo 18-latki, albo 65-latki. A do niemowlaka, którego trzeba przecież jeszcze troszkę nosić, potrzebna jest pani, która ma na to siłę...

    I jak pomyślę, że teraz muszę kogoś znaleźć w przeciągu najbliższych dwóch tygodni to... Dałam dzisiaj ogłoszenie, zatrudniłam też kilka dni temu agencję. Przyszła z niej jedna babka (70tka) - fatalna... Znowu więc muszę znaleźć sama...
    Piotruń

    Skomentuj

    •    
         

      Jeśli chodzi o koszty to w Wawie standardem za tyle godzin jest ok. 1800-2000 zł, nawet może trochę więcej. Ja płaciłam 1600, ale miałam zamiar po miesiącu podnieść pensję. No ale jak się okazało, że zamierzam się rozstać to oczywiście taka kolej losu odpada.

      Mówię Wam, szukanie niani to gehenna. Babki dzwonią, umawiają się na rozmowę (po mojej pierwszej telefonicznej selekcji), człowiek leci do domu z wyiweszonym jęzorem, żeby na czas zdążyć, a one nie przychodzą. Poprzednio na ok. 15 umówionych spotkań przyszło 5 pań. I nie żeby przypadkiem zadzwoniły albo zasmsowały, że nie przyjdą... Dla mnie to abstrakcja.

      Myślę, że nie mam nazbyt wielkich wymagań, ale naprawdę większość jest fatalna. Człowiek pisze, że chce osobę niepalącą, a przychodzi kobitka owiana chmurą dymu. Albo taka, która chce pracować, ale nie 10 godzin, a 8... itd...

      Wiolu - skoro masz ochotę zostać z Natalką to w ogóle się nie zastanawiaj (bo masz tragicznie głupią i wredną szefową!), tylko zostawaj w domu. Na pewno będzie to z korzyścią dla Was obu.
      Piotruń

      Skomentuj


        Cześć Dziewczyny!
        Zuziu wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pierwszego miesiąca-teraz to już poleci!!!
        Skąd Wy bierzecie tyle czasu żeby codziennie tu siedzieć?
        Kuba ma...
        KUBUŚ
        MAMUŚKA

        Skomentuj


          Paula ja miałam też problem z nianią- choć potrzebuję jej tylko na jedną noc, bo jak mam komuś Kube zostawić to jestem chora, ale juz znalazłam teraz się oswajają powoli ze sobą
          Kuba ma...
          KUBUŚ
          MAMUŚKA

          Skomentuj


            Kuba na kursie prawa jazdy
            Kuba ma...
            KUBUŚ
            MAMUŚKA

            Skomentuj


              odnosnie fotelików do samochodu
              ten wygląda sensownie http://www.allegro.pl/item411882514.html
              a ja mam taki i sobie go chwale jak narazie
              http://allegro.pl/item412731122_fote...kg_gratis.html
              a tu troszke wiekszy ale aukcja sie juz konczy
              http://allegro.pl/item409907857_hit_...isy_wyprz.html
              Last edited by Fuksja; 13-08-2008, 16:06.

              Skomentuj


                Aniu - ale Kubuś już szaleje! A ja się nie stresuję zostawiając Piotrunia z nianią. Sprawdzam ją kilkakrotnie, ale bynajmniej nie dzwonię w dzień i nie pytam jak tam im mija czas. Byle by tylko znaleźć jakąś sensowną...

                A co do zaglądania, to ja niestety ostatnio mało regularnie, bo czasu brak. Jak mi się zacznie kolejny rok aplikacji to już wolę nawet nie myśleć...
                Piotruń

                Skomentuj

                •    
                     

                  Wiecie co - Anetka założyła super wątek, na którym jest mnóstwo świetnych linków do ciekawych stron. Właśnie zajrzałam i jest naprawdę extra!
                  Piotruń

                  Skomentuj


                    http://www.allegro.pl/item411882514.html ja włsnie go kupiłam Fuksjo 2tyg temu u tego sprzedawcy i jestesmy zadowoleni, sprawdzałam w sklepach jest o ok. 50 zł drozszy
                    Kuba ma...
                    KUBUŚ
                    MAMUŚKA

                    Skomentuj


                      witajcie kochane spiesze sie wiec szybciutko :Mi dzien minal dosc spokojnie!
                      Popoludniu wzielam sie za porzadki!I wszystko lsni az milo!Ide dzis do gina na 19 i mam jakas nerwowke,dodam ze moj gin jest mlody ma 37 lat i cholernie przystojny!-moze dlatego krepuje sie ale do tego jest najdelikatniejszym ginekologiem jaki mnie badal!Tylko nie wygadajcie sie do mojego merego-ZAZDROSNIK Z NIEGO
                      Czekam teraz na meza az wroci z tyrki i podam mu obiadek!
                      Postaram sie jutro wieczorkiem do was odezwac!A teraz lece sie pieknic!!!to buziaki i zycze juz wam spokojnej nocki i milego jutrzejszego dzionka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ten przystojniak:

                        I ta slicznotka:


                        Koncza dzisiaj 9 miesiecy!!!


                        Last edited by Lilia; 14-08-2008, 07:36.
                        Dorotka
                        Blog Dorotki

                        Skomentuj


                          Witam z rana

                          Ja dzis mialam pobudke przed 7

                          Judytko nie wiem co dla tescia. Ja swojemu zawsze kupuje cos do akwarium bo to jego pasja i mam z glowy.
                          Teraz mam problem z moja mama. Jutro ma imieniny a ja nie mam pomyslu zupelnie.
                          Ale bedzie jutro imprezka

                          My dzis wybieramy sie po ten prezent i upatrzec wreszcie fotelik. Mam spory sklep pod nosem. Przez te odwlekanie nie moge kupic na allegro bo jakbysmy jechali do tej Wawy to musze miec fotelik.

                          Ej dziewuszki bo to juz czwartek. Jak sie umawiamy? Wiola, Paula jestescie chetne? No i musimy wybrac miejsce. Konwalio myslalas cos. Najlepsza bylaby strarowka mozna by pospacerowac z dzieciaczkami albo gdzies usiasc. Ale potem bedziecie mieli daleko.

                          To milego dzionka
                          Dorotka
                          Blog Dorotki

                          Skomentuj


                            Dianeczko- prześliczna księżniczko


                            Last edited by Fuksja; 14-08-2008, 09:17.

                            Skomentuj


                              Roberciku mały rycerzu



                              Skomentuj


                                Dorotka powiedziala "MAMA"!!!!!!!
                                Co prawda przy marudzeniu. Zaczyna plakac, wyciaga raczki i wola mama
                                Najpierw bylo "ema", "abuu" i juz duzo wczesniej "nie".
                                No to sie doczekalam
                                Dorotka
                                Blog Dorotki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X