Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapalenie jamy ustnej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    moja corcia ma zapalenie jamy ustnej. jest marudna, placze, nie chce jesc pic i wypluwa smoczka. dzis po gancjanie i nystatynie troche lepiej. nawet sama pila. najgorzej bedzie w nocy bo co chwile sie budzi biedulka
    Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

    http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



    http://perlasta.blogerki.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Mój synek ma od wczoraj opryszczkowe zapalenie gardła.Ma wysoką temperaturę od 38,8-39,0. Muszę go zmuszać do picia,mało je . Lekarz zapisał mu HEVIRAN200mg. Kazał dawać trzy razy dziennie po pół tabletki.Mały za nic nie chce jej połknąć muszę mu na siłe wlewać do buzi tą rozkruszoną tabletkę.Mam nadzieję,że z każdym dniem będzie lepiej.
      Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

      Michał 14.07.2007

      Skomentuj


        #18
        Wiesz co oby to a był koniecMoj mial tak po 5 dniach od wystąpienia temp.najgorzejDoszło do odwodnieniaI to się u nas zaczęło w połowie sierpnia!Tak wiec życzę wam zdrówka
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          #19
          Dziś już było trochę lepiej.Mały miał niższą temperaturę(37,4) i nawet zjadł trochę zupki i 2 paluszki rybne z surówką.Nc więcej mu nie wychodzi.Języczek i policzki bez zmian.Oby tak dalej.
          Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

          Michał 14.07.2007

          Skomentuj


            #20
            Zapalenie jamy ustnej

            Witajcie Kochani.. Od 5 dni walczymy z tym paskudztwem Nystatyna, Flumycon, Tantum Verde i Vibovit - to nasza broń! Wiktoria bardzo mało je, pije też niewiele... jest marudna, budzi sie w nocy z płaczem... Napiszcie jak sobie z tym radziliście?! Czy zapach z buzi zniknie??? Pozdrawiam! Monika.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zapalenie jamy ustnej

              Zniknie.Mój Adi często miał zapalenie jamy ustnej,pleśniawki albo nadżerki do tego.Moja rada pedzlować ile się da!!!Kupiłam jeszcze gencjanę ale nie korzystałam jeszcze z niej.Aphin też pomaga.Głównie z niego korzystamy-to lekarstwo z nystatyny robione albo gotowe.Życzymy zdrówka

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zapalenie jamy ustnej

                nieprzyjemne ale przejdzie. mi najbardziej bylo szkoda corki kiedy musialam jej tym wszystkim buzie smarowac. bo krzyczala wtedy strasznie. ale przeszlo
                Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                http://perlasta.blogerki.pl/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Wrzodziejące zapalenie jamy ustnej

                  Witam. Wczoraj wieczorem pojechałam z synkiem do lekarza z wysoką gorączką ponad 38stopni juz przed 18 i silnym bólem gardła. Pani dr stwierdziła angine i przepisała Amoksiklav (400mg + 57mg)/5ml, tantum verde i acidolak osłonowo. W nocy synek miał prawie 40stopni gorączki, podałam syrop Panadol. dziś zauważyłam u Kuby spuchnięte zaczerwienione dziąsła, synek skarżył sie na ból w buzi. Gorączka cały czas wysoka, panadol nieco zbija do ok. 38stopni. Pojechalismy do dr okazał sie że to wrzodziejące zapalenie jamy ustnej (podejrzewam że od smoczka) . Dr przepisał Dalacin C 75mg/5ml 3xdziennie 8ml i nadal acidolac. Synek ma być na diecie płynnej. Strasznie cierpi z bólu, czy któreś z Waszych dzieci to przechodziły, jesli tak to jak długo i jak dalej przebiegała choroba????


                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wrzodziejące zapalenie jamy ustnej

                    mój syn w kwietniu przechodził przez to samo, nie jest to łatwe i niestety trwa to około 2 tygodni...u nas doszło do tego że karmiłam syna kaszką ze strzykawki (czasem nawet na siłę) bo inaczej nie było mowy butelki ani łyżeczki nie wziął nawet do ust ale dr powiedział że jak nie będzie chciał pić ani jeść to szybko się odwodni i wtedy pobyt w szpitalu gwarantowany, więc radzę żebyś lepiej podawała dziecku jakiekolwiek płynne jedzenie i dużo wody...a zamiast syropu przeciw gorączce podaj NUROFEN w czopkach jest o wiele skuteczniejszy, a do tego szybciej działa i temperatura spada bardziej niż po syropie...

                    życzę małemu szybkiego powrotu do zdrowia...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wrzodziejące zapalenie jamy ustnej

                      Na Twoim miejscu nie czekałabym dłużej tylko oudała się do lekarza. Żadnego objawu nie wolno lekceważyć,w szczególności u małych dzieci.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X