Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Większe przyrodzenie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Większe przyrodzenie?

    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
    Niby rozmiar nie ma znaczenia ale niestety już tak jest, że aby w życiu dobrze się układało pożycie musi być udane a skoro nie masz satysfakcji z sexu to za pewne myślisz " o nie dziś znowu będziemy się kochać" a tak być nie powinno..może pomyślcie nad operacją ? lepsze to niż faszerowanie się tabletkami które i tak nic nie dają...
    Operacja jakoś mnie przeraża. Uważam, że w miłości nie występuje coś takiego jak niedopasowanie. Wielu rzeczy, w tym i czerpania przyjemności z seksu można się nauczyć, najważniejsze jest zaufanie i miłość partnerów.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Większe przyrodzenie?

      A może coś takiego jak tutaj xx artykuł o naturalnych tabletkach na powiększenie, przeczytać i samemu zdecydować
      Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:41. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Większe przyrodzenie?

        Czy to ważne? Dojdzie do wprawy.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Większe przyrodzenie?

          Jak już mowa o gadżetach erotycznych .... Moim zdaniem to fajne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które są ze sobą na odległość. Ogólnie rzecz biorąc zabawki erotyczne często pomagają przełamać rutynę i poprawiają jakość życia seksualnego.
          Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:42. Powód: link - reklama

          Skomentuj


            #20
            Odp: Większe przyrodzenie?

            Dziewczyny co sądzicie o penilarge?


            Czy takie tabletki rzeczywiście są w stanie powiekszyć penisa czy to jedynie ściema?
            Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:43. Powód: link - reklama
            http://forum.mamotoja.pl/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Większe przyrodzenie?

              Moj maz ma ponad 20.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Większe przyrodzenie?

                u mojego męża też już jest przekroczone 20 cm Normalnie miał jakieś 17 cm ale zaczął brać tabletki na powiększenie xxx no i oczywiście praktyka czyli częsty seks.
                Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:37. Powód: link - reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Większe przyrodzenie?

                  Najmniej na co zwracałabym uwagę to na rozmiar członka chlopaka, dla mnie to nigdy nie bylo najwazniejszym w zwiazku

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Większe przyrodzenie?

                    Miałam podobny problem, mój narzeczony nie mógł mnie zaspokoić, miałam ogromne problemy z osiąganiem orgazmu… Okazało się, że sama mogę nad tym popracować! Zdecydowałam się na konsultacje ginekologiczną. I wykonałam zabieg o-shot w Intima Clinic w Krakowie. Uwypukliło to moje intymne okolice, dzięki czemu nawet „mniejszy sprzęt” zaspokaja mnie w pełni. Bomba!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Większe przyrodzenie?

                      Witajcie,
                      od jakiegoś czasu również zastanawiam się nad powiększeniem swojego przyrodzenia. Wydaje mi się, że nie zaspokajam w pełni swojej partnerki. Oczywiście to tylko domysły - spowodowane tym, że wielkość no niestety nie jest powalająca. Często na forach czytam opinie kobiet, które twierdzą, że ma to znaczenie.
                      Ale do meritum... znalazłem tutaj recenzję w pełni naturalnego produktu na powiększenie członka. Nie ukrywam, że chętnie sięgnął bym po taki dyskretny sposób, do lekarza nie mam odwagi iść, a zabiegi to także dużo szumu wokół siebie.
                      Doradźcie tylko czy takie specyfiki mogą okazać się skuteczne? W sumie skład nie jest jakiś bardzo wymyślny. Ale wydaje mi się, że od środka można uzyskać lepsze efekty niż np stosując pompki, czy rozciągające ćwiczenia.
                      Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:39. Powód: link - reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Większe przyrodzenie?

                        U nas sprawdza się Penisizer Gel. Tu kupujemy go online: https://sexshopafrodyta.pl/powieksza...zer-150ml.html W tym sex shopie mają spory wybór podobnych specyfików. My od razu dobrze trafiliśmy, żel rzeczywiście zwiększa sztywność członka, zapewnia świetny poślizg no i działa natychmiastowo.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X