Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Ubranka dla dzieci

    Dokładnie lepiej nie kupować bucików dla dzieci na rynkach czy u chińczyka. To jedna z takich produktów, że trzeba zainteresować się jakością.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Ubranka dla dzieci

      Mam podobne zdanie,a to głównie dlatego że zawiodłam się już na kilku takich tańszych produktach z odzieży dla dziecka,moim zdaniem nie warto. Lepiej dołożyć a kupić coś solidnego na więcej niż jeden sezon i obowiązkowo 100% bawełna.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Ubranka dla dzieci

        Napisane przez kimala Pokaż wiadomość
        Tutaj masz porządne buciki - http://www.********************/katego...wie-dla-dzieci I akurat uważam, że w przypadku dzieci te porządne buciki są kluczowe dla ich zdrowia - nie oszczędzać.
        Bardzo reklamujesz tę akurat firmę

        Skomentuj


          #64
          Odp: Ubranka dla dzieci

          My zawsze wcześniej przymierzamy czy aby na pewno dany rozmiar bucika będzie pasował,tak aby nie było zawrotu,bo co do samej odzieży to zawsze udaje mi się trafić z rozmiarem zamawiając przez internet

          Skomentuj


            #65
            Odp: Ubranka dla dzieci

            według mnie bardzo fajne ubranka mają w Kolaliku - dobrej jakości, tanie i szybko wysyłają

            Skomentuj


              #66
              Odp: Ubranka dla dzieci

              Napisane przez judytka_z Pokaż wiadomość
              według mnie bardzo fajne ubranka mają w Kolaliku - dobrej jakości, tanie i szybko wysyłają
              A co to za sklep bo nie słyszałam? Mają stronę w internecie? I jaki asortyment dla maluszków czy dla trochę starszych dzieciaczków?

              Skomentuj


                #67
                Odp: Ubranka dla dzieci

                tak, bo to sklep internetowy kolalik.pl mają ubrania dla dziewczynek i chłopców, od maluszków po takie starsze, troche słabo działają tam filtry na kategorie wiekowe, ale ciuszki bardzo porządne no i niedrogie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Ubranka dla dzieci

                  W kolalik coś kiedyś kupowałam. Nawet fajny sklep.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Ubranka dla dzieci

                    Akurat tego adresu nie znałam,ale dziękuje za namiar w wolnej chwili postaram się tam zerknąć i napisze swoją opinię na ich temat. Ja zawsze generalnie szukam czy to ubranek czy mebli dla dziecka w sklepach internetowych ponieważ właśnie tutaj spotkamy niższe ceny oraz szeroki wybór.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Ubranka dla dzieci

                      Ja również w ostatnim czasie zamawiam coraz częściej przez internet. Nie mam czasu biegać po galeriach handlowych z dwójką dzieci. Wieczorem sobie po prostu spokojnie usiądę i dobiorę coś odpowiedniego.
                      Moja starsza córka to modnisia i również nie nałoży już byle czego. Tak więc ciągłe przymierzanie i wybrzydzanie to również nie dla mnie. Powiem Wam, ze bardzo lubię ubrania oraz dodatki marki DC - może nie są najtańsze ale jakość jest nieporównywalnie lepsza od tych sieciowych.
                      Szczególnie jeśli chodzi o trampki. Rok temu zamówiłam córce takie:
                      http://www.brandsplanet.pl/sportowe/...or-bezowy.html
                      Przebiegała w nich praktycznie całe lato stan praktycznie idealny.
                      OBecnie mam na oku jeszcze takie miętowe:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Ubranka dla dzieci

                        Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
                        Ja również w ostatnim czasie zamawiam coraz częściej przez internet. Nie mam czasu biegać po galeriach handlowych z dwójką dzieci. Wieczorem sobie po prostu spokojnie usiądę i dobiorę coś odpowiedniego.
                        Moja starsza córka to modnisia i również nie nałoży już byle czego. Tak więc ciągłe przymierzanie i wybrzydzanie to również nie dla mnie. Powiem Wam, ze bardzo lubię ubrania oraz dodatki marki DC - może nie są najtańsze ale jakość jest nieporównywalnie lepsza od tych sieciowych.
                        Szczególnie jeśli chodzi o trampki. Rok temu zamówiłam córce takie:
                        http://www.brandsplanet.pl/sportowe/...or-bezowy.html
                        Przebiegała w nich praktycznie całe lato stan praktycznie idealny.
                        OBecnie mam na oku jeszcze takie miętowe:
                        Ja również lubię buty DC. Te miętowe są super ! Powiem Ci,że sama nie jestem już nastolatką ale również chętnie bym sobie takie sprawiła. Nie wiem czy sobie kupię bo nie mam wielu ciuchów, które by do nich pasowały ale tak ogólnie to są świetne.
                        Nie sądzisz,że warto byłoby jej kupić na przykład takie szare?
                        http://www.brandsplanet.pl/sportowe/...lor-szary.html
                        Powinny pasować do większości ubrań wiosną. Będą praktyczne.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Ubranka dla dzieci

                          Akurat w kwestii dobrej jakości ubranek dla dzieci,to warto zerknąć również na naszą stronę,gdzie znajdziecie ich szeroki wybór,są bardzo dobrej jakości,w razie pytań służymy swoją pomocą na forum

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Ubranka dla dzieci

                            Ja w sieciówkach to różnie, zależy jak promocja się trafi. Czasami w necie, chociażby w Kolaliku - bo ciuchy są z dobrych jakościowo materiałów.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Ubranka dla dzieci

                              Polecam inernetowy sklep z ubraniami dziecięcymi Kolalik.
                              Zamawiałam kilka razy i jestem bardzo zadowolona, zarówno z jakości ubrań jak i szybkości wysyłki. Na pewno wrócę tam kupić coś na wiosnę.
                              Super jakośc i cena też dobra.
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Ubranka dla dzieci

                                Co do sklepów sieciowych i jakości ich ubranek to na forum jest kilka innych tematów,opinie oczywiście podzielone z przewagą negatywnych i mówiących o słabszej jakości ich wykonania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X