Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Brak ochoty...

    [QUOTE=jagna87;400944]Rzeczywiście dziwna sprawa. U mnie też zmniejszyło się libido w okresie połogu, ale po jakimś krótkim czasie wróciło do normy.

    Może zwiększ aktywność fizyczną - nie pozostaje ona bez przyczyny na te sprawy. Dobre efekty przynosi również suplementacja. Mam tutaj na myśli przede wszystkim libido therapy. Podobno dostępny jest w aptece, ale do tej pory zamawiałam przez internet - bo taniej. Konkretnie będzie to ten tutaj xxxxx

    Zaczęłam się więcej ruszać No zobaczymy czy pomoże ale mam nadzieję,ze tak. Widziałam,ze jeszcze w telewizji reklamują sie takie środki. Stimea i chyba asequrella ale tej akurat nie chcę bo kilka koleżanek brało i mówilo,że bardzo ich po tym głowy bolą. Ma to swoje skutki uboczne. Jak jest u Ciebie? Czy widziałaś u siebie jakieś uboczne skutki przyjmowania?
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:26. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Brak ochoty...

      Ja również brałam kiedyś stimeę i nie byłam z niej zadowolona. Asequrellę równięż. Ten środek o którym tutaj pisze poleciła mi pani ginekolog, która mówiła, że wiele kobiet to bierze i ja jej ufam bo lekarz ma o wiele większe obeznanie w tych sprawach i jednak zna się na tym co poleca.
      Skutków ubocznych na szczęście nie było żadnych Nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz.

      Skomentuj


        Odp: Brak ochoty...

        Też swego czasu miałam problem z brakiem ochoty. Był on spowodowany tylko częściową satysfakcją z seksu. Miałam problem z orgazmem pochwowym, a właściwie z jego brakiem, który zaczął mi doskwierać. Mój mąż lubi długi seks i długą penetracje podczas, której zaczynało mi się zwyczajnie nudzić, bo nie odczuwałam ogromnej przyjemności ze stosunku i wiedziałam od samego początku, że nie będe miała orgazmu podczas tego rodzaju seksu. Koleżanka podrzuciła mi link do tego artykułu : xx fakty-i-mity-na-temat-orgazmu-pochwowego . Po jego przeczytaniu zaczęłam bardziej pozwać swoje ciało i zaczęłam się odblokowywać, bo okazało się, że miałam pewną blokadę w psychice. Teraz jest już dużo lepiej. Nie miewam za każdym razem orgazmu, ale jest on bardzo często.
        Last edited by disne; 23-06-2020, 19:27. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Brak ochoty...

          to ja mam tak jak założycielka wątku, mnie się chce często a mężowi niekoneicznie

          Skomentuj


            Odp: Brak ochoty...

            jeśli problem jest bardzo poważny to może wypadałoby się poradzić specjalisty.

            Skomentuj


              Odp: Brak ochoty...

              u mnie niestety teraz jest odwrotnie, choc z momentu na moment wszystko wraca do normalnosc. Sex jest dla mnie koniecznoscia, nie czuje tego wielkiego ,,bum'' jak wczesniej, jak na poczatku, mimo ze kocham, mimo ze partner mnie pociaga.

              Skomentuj


                Odp: Brak ochoty...

                oooj, znam ten problem ( mój nie chce nawet na mnie popatrzeć i mówi że się boi, a mi dopiero co wyrzuciło brzuszek jestem w drugim trymestrze i nie spodziewalam sie, ze bedzie mi sie tak chciało lekarz mówił, że seks w tym okresie jest w miarę bezpieczny. Dziewczyny, co myslicie?
                "Czasem dopiero sekcja zwłok pokazuje, że ktoś miał skrzydła..."

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Brak ochoty...

                  a dlaczego niby nie chce na Ciebie patrzeć?

                  Skomentuj


                    Odp: Brak ochoty...

                    Ten Twój mąż jest... dziwny.
                    Podobno normalny mężczyzna może zawsze.

                    Choć słyszłam, że czasem mężczyzna doznaje przy porodzie takiego szoku, że potem mu trudno patrzeć na żonę.

                    Tak, jak większość piszących tu zauważyła, to kobieta miewa tak, że raz chce raz nie.

                    Skomentuj


                      Odp: Brak ochoty...

                      mój mąż mówi, że facet tylko jak jest zmęczony nie może

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Brak ochoty...

                        Facet, ktoremu sie nie chce... to mozliwe? A moze ma inne obiekty pożądania? :P

                        Skomentuj


                          Odp: Brak ochoty...

                          Czasami sprawy łóżkowe mają się gorzej np przez spadek libido.
                          Można temu zaradzić. Ja niegdyś też miałam takie probblemy i wtedy z pomocą przychodził mi ten xxxx środek.
                          Poprawiał libido i dodawał energii do tego sprawiał, że doznania były nieco lepsze. Myślę, że za tak niską cenę warto mieć go w domu
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 19:25. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Brak ochoty...

                            Napisane przez dominikaa88 Pokaż wiadomość
                            Facet, ktoremu sie nie chce... to mozliwe? A moze ma inne obiekty pożądania? :P
                            No pewnie, że i facetowi czasem się nie chce!Nie uogólniałabym aż tak, że zaraz ma kogoś innego Ale zmęczenie też może powodować u niego spadek pożądania!

                            Skomentuj


                              Odp: Brak ochoty...

                              permanentny brak ochoty może być niepokojący, wtedy warto może skorzystać porady seksuologa.

                              Skomentuj


                                Odp: Brak ochoty...

                                No ja się zastanawiałam aby wybrac do takiego lekarza ale nie wiem czy mialabym śmiałość. Jakoś mnie to odrzuca. Nie chce mi się uprawiać seksu, poza tym mam duże problemy z osiągnięciem orgazmu. Wczoraj na przykład mąż robił mi tam dobrze ustami przez godzinę i ja nie mogłam dojść. Zastanawiam się czy jest coś w stylu viagry dla kobiet Orientujecie się czy taki środek jest dostępny?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X