Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konwalie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konwalie

    Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
    uwielbiam delikatny zapach białych konwalii kojarzą mi się z niewinnością może dlatego ze królują podczas komunijnych uroczystości
    Piękne kwiaty i rzeczywiście kojarzą się z Pierwszą Komunią Św

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konwalie

      I ja bardzo lubię te kwiaty. Dwa lata temu myślałam że uduszę męża bo przejechał mi po nich kosiarką ale dzięki temu w zeszłym roku wyrosło ich dwa razy więcej

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konwalie

        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
        I ja bardzo lubię te kwiaty. Dwa lata temu myślałam że uduszę męża bo przejechał mi po nich kosiarką ale dzięki temu w zeszłym roku wyrosło ich dwa razy więcej
        no to mąż wiedział co robi

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konwalie

          też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konwalie

            prześlicznie pachna konwalie, uwielbiam ich zapach Piekne małe dzwoneczki wśród zieleni. Cudne i niezwykle delikatne

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konwalie

              Konwali są cudowene i faktycznie ślicznie paczną, bardzo mi się podobają , bo są takie delikatne, bialutkie i " niewinne"

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konwalie

                Ja właśnie wczoraj posadziłam sobie konwalie. Dostałam od mamy 6 sadzonek, dzisiaj już ładnie się podniosły, a co więcej mają już pączki! Konwalie od zawsze urzekały mnie swą delikatnością, a co więcej są dość wytrzymałe i łatwo zimują

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konwalie

                  Wychodząc dzisiaj z córką z przedszkola zauważyłam że kolo schodów rosną piękne konwalie które na dniach rozkwitną. Podobają mi się z nich bukieciki, a dodatkowo w jakiś sposób przypominają mi babcię która miała cały ogród konwalii

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konwalie

                    My też mamy dużo konwalii w ogrodzie, takimi gromadkami rosną w jednym miejscu. Kwitną dość krótko, ale są tak piękne, że warto je mieć.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konwalie

                      bardzo fajne sa ale pamietajcie ze toksyczne dla kotow

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konwalie

                        U mnie pasja do kwiatów zaczęła się, gdy po wypadku nie mogłam przez wiele miesięcy chodzić i poruszałam się jedynie na wózku po moim domu i najbliższej okolicy.
                        Miałam dużo wolnego czasu, więc zaczęłam czytać i interesować się kwiatami, a w tym konwaliami. Już wtedy poprosiłam męża żeby przywiózł mi wszystko, co potrzebne do stworzenia kilku małych doniczek z kwiatami
                        Bardzo mnie to pocieszało i świetnie się przy tym bawiłam - zapominałam o wypadku, bólu i wózku. Naprawdę dzięki kwiatom znacznie szybciej wróciłam do zdrowia i postanowiłam, że za pieniądze z odszkodowania stworzę sobie naprawdę piękny ogród i tak się stało, a dbam o niego nawet dziś! Osłaniałam roślinki kolejną warstwą folii, bo wiatr trochę ją uszkodził

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konwalie

                          Konwalie to jedne z moich ulubionych kwiatów.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konwalie

                            Uwielbiam konwalie i zawsze kupuję bukiecik na stół Ale słyszałam, że mają właściwości trujące? Nawet woda, w której stoją konwalie, jest trująca.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konwalie

                              Jak dla mnie zbyt intensywny, ale na otwartej przestrzeni jak najbardziej

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X