Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cellulit moją zmorą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cellulit moją zmorą

    nie wiem co mam robić ... jestem szczupła, mam widoczny cellulit na nogach dokładnie nad kolanami...jestem aktywna fizycznie chodzę na basan czasami siłownia, spacery...co mam jeszcze robić, żeby go zwalczyć?
    W sierpniu jadę na wakacje aż wstyd pokazać się w bikini pomocy czy są jakieś skuteczne balsamy? tabletki?
    Słyszałam, że na opalonym ciele mniej widać celluit? Czy to prawda?
  •    
       

    #2
    Odp: Cellulit moją zmorą

    Nie wiem jak widać cellulit na opalonym ciele ale lepiej jak go w ogóle nie widać
    Bardzo dobrze, że ćwiczysz ale może powinnaś też zmienić coś w sposobie odżywiania? Jeść mniej węglowodanów a więcej białek.

    Jeśli chodzi o mnie ja od dłuższego czasu stosuję zestaw Lipo Control: tabletki+balsam+masażer, no i oczywiście sport
    Po 3 tygodniach cellulit stał się mniej widoczny, a skóra jędrniejsza. Mi bardzo odpowiada ta metoda ponieważ tabletki działają na wewnętrzne warstwy skóry a balsam i masaż na zewnętrzne. Poza tym uważam, że w porównaniu do podobnych produktów, zestaw ten nie jest bardzo drogi. Ja w każdym razie polecam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Cellulit moją zmorą

      właśnie przeczytałam, że jakieś okłady z kawy pomagają znacie coś takiego?

      zimne fusy z kawy łączy się z balsamem lub kremem, kładzie się na skórę, następnie owija folią i czeka 30 min i zmywa....ciekawe i tanie muszę sprawdzić...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Cellulit moją zmorą

        Koniczynka ja tez polecam masazery, ja mam philipsa cellesse, bardzo fajnie masuje. Do tego vichy cellu desctock i spoko. Diety nie trzymam jakos sczegolnie, bo jestem fanka pizzy i coca-coli i mimo to, ze jestem dosc szczupla cellulit mialam po wewnetrznej stronie ud. Do tego przed zabiegiem robie peeling, zazwyczaj kawowy, bo te kupne podrazniaja moja skore.

        Na sport nie mam zbyt wiele czasu wiec ciesze sie, ze ktos wymyslil ten masazer


        Skomentuj


          #5
          Odp: Cellulit moją zmorą

          O kawie słyszałam, metoda faktycznie tania, ale pomyśl ile razy w tygodniu jesteś w stanie to stosować? + 30 minut siedzenia.
          Już zdecydowanie wolę użyć masażera.
          Poza tym połknięcie tabletki czy nałożenie balsamu jest o wiele łatwiejsze i szybsze w wykonaniu. A koszty zestawu Lipo Control, który stosuję to czterdzieści kilka złotych. To połowa ceny balsamu Vichy więc uważam, że cena jest bardzo dobra.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Cellulit moją zmorą

            masażery? hym fajna rzecz tylko czytałam, że są głośne i przez to, że zasysają skórę ciężko jest nimi masować ciało.
            A możesz podać cenę takiego urzadzonka?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Cellulit moją zmorą

              Nie jak wygląda masażer o którym pisze Promesse, ale mój na pewno nie jest głośny i nie zasysa skóry Masaż nim jest bardzo przyjemny i daje efekty.
              Zestaw, którego używam wygląda tak: xxxx
              Niestety nie udało mi się znaleźć większego zdjęcia.
              Last edited by disne; 24-06-2020, 12:05. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Cellulit moją zmorą

                Ja zaplacilam za niego ok. 100 euro, ale nie pamietam dokladnie.
                Tutaj mozesz poogladac sobie fotki xxxx

                Glosny bardzo nie jest, sluchajac muzyki nawet nie odczuwasz tego zabardzo. Masuje porzadnie i ja jestem zadowolona z efektow.
                Last edited by disne; 24-06-2020, 12:06. Powód: link


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Cellulit moją zmorą

                  Lato co prawda już dawno minęło, teraz czekają nas spodnie, albo grube rajstopy, ale niedługo Sylwester i karnawał i co wtedy, kiedy będziemy chciały założyć krótszą sukienkę? Może zainteresuje Was nowy program przeciwdziałania cellulitowi - stop-cellulit. Jest to program, który wykorzystuje działanie falami akustycznymi na miejsca, w których pojawia się cellulit i stosowaniu odpowiedniej diety.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Cellulit moją zmorą

                    Jeszcze przed ciążą stosowałam olejek antycellulitowy Mamamil (teraz używam z tej firmy kremu na rozstępy) i masowałam uda i pośladki specjalną rękawicą do masażu z plastikowymi wypustkami. Naprawdę było widać efekty po 2 miesiącach. dodatkowo chodziła na fitness i jadłam mniej fast foodów haha a teraz jestem w ciąży wiec cała praca poszła na marne, za rok będę znów się tym martwić ))

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Cellulit moją zmorą

                      Napisane przez Ewelinaaa Pokaż wiadomość
                      Jeszcze przed ciążą stosowałam olejek antycellulitowy Mamamil (teraz używam z tej firmy kremu na rozstępy) i masowałam uda i pośladki specjalną rękawicą do masażu z plastikowymi wypustkami. Naprawdę było widać efekty po 2 miesiącach. dodatkowo chodziła na fitness i jadłam mniej fast foodów haha a teraz jestem w ciąży wiec cała praca poszła na marne, za rok będę znów się tym martwić ))
                      Też polecam ten olejek antycellulitowy Mamamil. Ja co prawda nie jestem w ciąży (jeszcze), ale już teraz postanowiłam zacząć dbać o siebie na wypadek gdyby ciąża się przytrafiła. Wiem, że lepiej zacząć stosować takie kosmetyki znacznie wcześniej, niż po fakcie "pluć sobie w brodę", że tego zaniechałam. Ja do masażu używam rękawicy sizalowej, ale zanim nałożę kosmetyk. Dopiero po kilkuminutowym masażu, wcieram olejek kolistymi ruchami. Na koniec trochę masażu szczypankowego i gotowe :-) Poza tym staram się nie jeść słodyczy (choć to bywa trudne) i oczywiście ćwiczę. Raz jest to fitness, a raz rowerek. Polecam takie działanie na kilku płaszcyznach.
                      Last edited by bleu; 20-12-2010, 19:39.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Cellulit moją zmorą

                        Jednak same kremy, czy olejki nie pomogą w walce z cellulitem. Dobrze jest zadziałać kompleksowo na skórke pomarańczową. Np. program stop-cellulit zakłada odpowiednią dietę, suplementację oraz terapię falą akustyczną. Wydaje mi się, że takie działania najskuteczniej usuną ten nieszczęsny problem.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Cellulit moją zmorą

                          Masaże rękawicą, bądź taką szczoteczką z kółeczkami.Strumień zimnej wody. Pić trzeba dużo wody i zielonej herbaty, stosować peeling. Balsamy na cellulit. Tabletek bym nie brała.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Cellulit moją zmorą

                            ostatnio kupilam sobie krem na codizen firmy AA seria help do suchej skory REWELACJA!!!! wspanialy krem idealnei nawilza, latwo sie wchlania

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Cellulit moją zmorą

                              ja polecam kapsulki CeluOff. sa troszke drogie ale mojej mamie pomogly. Widzialam gdzies na internecie mozna zamowic bezplatnie 30kapsulek. Podobno czuc to w udach;p jakies mrowienie czy cos;P

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X