Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy kupujecie ubranka przez internet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Ja lubię kupować ciuszki oglądając je na żywo. Lubie dotknąć zobaczyć czy jest mięciutkie jak działają zamki czy sie nie prują itp.
    niby racja, ale jak się kupuje przez internet to mamy możliwość zwrotu do 14 dni gdyby coś było nie tak

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

      Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
      niby racja, ale jak się kupuje przez internet to mamy możliwość zwrotu do 14 dni gdyby coś było nie tak
      No tak mamy możliwość zwrotu w ciągu tych 14 dni ale mnie jednak to nie przekonuje.Tym bardziej że Zuzia gdy zobaczy że coś jej kupiłam to od razu przymierzanie, oglądanie i nawet jak jest coś nie dobre to prosi zeby zostawić i muszę oddawać tak zeby nie widziała.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

        Ja raz kupiłam ubranka przez internet i żałowałam, bo po kilku praniach zrobiła się dosłownie szmata. Teraz jak mam coś kupić to wolę dany ciuszek kupic w sklepie, gdzie widzę co kupuje i nikt mi bubla nie wciśnie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

          Ja nie mogę narzekać na jakość ubrań kupowanych przez internet. Gorzej było z dobraniem odpowiedniego rozmiaru nie tylko dla siebie ale przede wszystkim dla dziecka. Rozmiarówka była dla mnie zawsze tematem tabu. Niby wszystko ok, dziecko zmierzone wzdłuż i w szerz, przychodzi paczka a i tak muszę odesłać bo nie pasuje. Chociaż powiem Wam, że od jednej sprzedającej odzież dla dzieci przez internet dostałam miłą wiadomość, że ubranka mogę wymienić na koszt sklepu na odpowiedni rozmiar.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

            Z doborem odpowiedniego rozmiaru to faktycznie jest różnie. Nie zawsze uda się dobrać. Dobrze jak ubranko jest troszke większe to zawsze można odlożyć na później, bo jak za małe to trzeba oddać. A to juz dodatkowy kłopot, dlatego ja kupuję w sklepach.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

              Ja też lubię kupować ciuszki dziecięce przez internet, najlepiej ze sprawdzonych sklepów, gdzie bez problemu można zrobić zwrot w razie czego

              Skomentuj


                #37
                Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                Ubranko na chrzest zrobiła babcia na szydełku, sukieneczkę, czapeczkę, buciki i opaskę. Biały płaszczyk uszyłam z białego polarku. Po chrzcinach doszyłam kolorowe wstawki i mała wykorzysta go jeszcze parę razy na pewno

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                  Ja przez internet ubranek nie kupuję, bo lubię dotknąć zobaczyć jak to wygląda gatunkowo itd. Często robię zakupy w pepco, auchan albo carrefour. Ale czasem zdarzy mi się pójść coś w szmateksach kupić (tak żeby mąż nie wiedział skąd jest ubranko bo nie da założyć dziecku)

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                    Ja mam kilka ubranek kupionych właśnie w tych szmateksach i nie narzekam. Jedynie to trzeba pamiętać, aby ubranko bardzo dobrze wyprać ja to robię nawet dwa-trzy razy.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                      Ja kupuje internetowo i jestem bardzo zadowolona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                        Ja po wielu metodach prób i błędów doszłam do wniosku, że nie ma to jak dotknąć ubranko. Teraz to tylko kupuję stacjonarnie, bo widzę co biorę. Nie mam sprawdzonego sprzedawcy w internecie, wiec takie zakupy sobie odpuściłam, bo tylko na tym traciłam. Po kilku praniach ubranka lądowały w koszu.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                          Ja natomiast parktycznie cały czas zamawiam przez internet I jak mi coś nie odpowiada to to po prostu oddaję a zazwyczaj sklep wtedy nie robi żadnych problemów. Oddaję rzeczy bardzo rzadko bo wszystko jest tak dokładnie opisane, że zakupy przez internet to dla mnie ogromna przyjemność

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                            I tak i tak. Sporo rzeczy zamówiłam przez internet, bo najzwyczajniej ciężko takie dostać, znaleźć w sklepach, albo rozmiar nie pasuje albo cena. jeszcze nie zdarzyło się tak, żebym była niezadowolona.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                              Tak, ale to przy okazji zakupów na xxx Tak jest mi o wiele wygodniej - często nawet jakieś tam dodatkowe rabaty udaje się w ten sposób załatwić, a ogólnie ja po prostu wolę kupować w sieci - jest mi o wiele łatwiej.
                              Last edited by disne; 29-07-2020, 21:23. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                                Ja odkkupilam od pani, ktora oglosila sie na portalu. Zaplacilam wiec duzo duzo mniej niz jakbym nowe kupila. A wygladalo jak nowe.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X