Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymarzone domy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wymarzone domy

    Może czas trochę pomarzyć i zastanowić się, jak wyglądałby nasz wymarzony dom. Duży, mały, nowoczesny czy urządzony w jakimś konkretnym stylu. Na pewno każda z Was chciałaby mieć w domu wynalazki ułatwiające życie Może zacznę od siebie. Chciałabym mieć domek nie za duży, położony blisko lasu, z dużym ogrodem. Urządzony by był w stylu prowansalskim i musiałby też koniecznie zawierać ogród zimowy w którym mogłabym przesiadywać w deszczowe i wietrzne dni, czytać książkę, popijać kawę i oglądać, co dzieje się na zewnątrz
  •    
       

    #2
    Odp: Wymarzone domy

    pomarzyć można Piękne te ogrody ale to też trzeba mieć ogrom miejsca żeby coś takiego pięknego zrobić i czasu i pieniędzy ale marzenia zawsze będą
    Chyba każdej z nas się coś takiego marzy
    A wykończenie domu sama o tym myślę czy nowoczesne czy inny
    Ja właśnie mam niewielki i blisko lasu Cisza i spokój i tylko jeden sąsiad

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wymarzone domy

      My jakiś czas temu przenieśliśmy się z bloku do domu. Muszę przyznać, że komfort mieszkania jest znacznie wyższy. Szukamy teraz nowoczesnego ogrodzenia na ogrodzenia.pl, żeby mieć jeszcze trochę więcej prywatności.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wymarzone domy

        w moim wymarzonym na pewno musi być fajny kącik do czytania książek oraz garderoba urządzony przytulnie z dużym ogrodem

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wymarzone domy

          My mamy już swój wymarzony dom i teraz szukamy kratki do wentylacji. Nie ma jakiegoś określonego stylu, jest prosty. W środku mamy styl skandynawski.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wymarzone domy

            No cóż, ja póki co realizuję swoje wymarzone mieszkanie, a w zasadzie niemalże je zrealizowałam Jakiś czas temu podłapałam jednak w necie, a potem potwierdziłam u znajomej, że fajnie byłoby mieć jeszcze biokominek w salonie. Tak więc został mi tylko ten jeden krok do spełnienia marzeń (oczywiście do czasu, aż wynajdę coś nowego ). A wspominam o tym tutaj, bo może ktoś z Was wolałby mieć takie rozwiązanie w swoim domu, jeśli nie chce bawić się w koszta związane z tradycyjnym kominkiem (instalacja kominowa na przykład), składowaniem drewna i brudem z tym wszystkim związanym.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wymarzone domy

              Mi się ostatnio bardzo spodobały balustrady szklane w tym stylu http://www.republikaszkla.pl/system/balustrady/ myslę, że w połączeniu na przykład z drewnem wyglądałyby naprawdę super. Jak będę kiedyś mieć dom z piętrem, to na pewno tam zrobię schody

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wymarzone domy

                U nas wymarzony dom odszedł na dalszy plan i wygrał zdrowy rozsądek oboje pracujemy w centrum Wrocławia dojazdy do centrum z miejsca gdzie mamy działke to przynajmniej 30 minut bez korków (mało kiedy) jakieś podwózki dzieciaków to jest nieralne, ale mamy fajną alternatywe często deweloperzy budują strzeżone osiedla czy to mieszkań czy domów szeregowych to jest bardzo fajna alternatywa i namiastka domu w pcg.pl ostatnio widziałem tego typu rzeczy. Można sobie przejrzeć oczywiście w mniejszych miastach dom to coś fajnego.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wymarzone domy

                  Napisane przez furgomo Pokaż wiadomość
                  U nas wymarzony dom odszedł na dalszy plan i wygrał zdrowy rozsądek oboje pracujemy w centrum Wrocławia dojazdy do centrum z miejsca gdzie mamy działke to przynajmniej 30 minut bez korków (mało kiedy) jakieś podwózki dzieciaków to jest nieralne, ale mamy fajną alternatywe często deweloperzy budują strzeżone osiedla czy to mieszkań czy domów szeregowych to jest bardzo fajna alternatywa i namiastka domu w pcg.pl ostatnio widziałem tego typu rzeczy. Można sobie przejrzeć oczywiście w mniejszych miastach dom to coś fajnego.
                  ja mieszkam na wsi - i tutaj są 3 takie osiedla właśnie składające się z małych domków jednorodzinych - nie bardzo widok tych osiedli mi pasuje szczerze powiedziawszy do krajobrazu tego obszaru - ale domi są ładne i mam znajomą co mieszka w takim osiedlu i sobie chwali

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wymarzone domy

                    Budując dom należy pamiętać również o jego zabezpieczeniu. Nie chodzi tu jedynie o alarm i odpowiednie drzwi- chodzi także o sejf: http://www.capital24tv.pl/firmowe/te...jf,p1035870672 Sejf zabezpieczy nasz dobytek przed złodziejami.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wymarzone domy

                      Fajnie jest mieć dom, ale to i wielki wydatek jak i odpowiedzialność. Nie każdego też stać na postawienie domu.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wymarzone domy

                        W moim wymarzonym domu na pewno będą schody, tym bardziej, że chciałabym do nich takie szklane balustrady Warszawa ma taki salon http://www.republikaszkla.pl/system/balustrady/ pięknie to wygląda... I w przyszłości też tak będę mieć, tak sobie obiecałam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wymarzone domy

                          Też bardzo podobają mi się szklane balustrady i nawet o takiej mysleliśmy jednak okazała się dla nas zbyt droga i poszliśmy w klasykę.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wymarzone domy

                            Ja chyba bardziej wolę styl klasyczny. A czy któraś z was miała schody w korytarzu na przeciw drzwi wejściowych. Coś takiego https://pl.pinterest.com/pin/529313762426381995/? mi się bardzo podobają, ale nie wiem czy są praktycznie bo u nikogo podobnych nie widziałam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wymarzone domy

                              Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                              Ja chyba bardziej wolę styl klasyczny. A czy któraś z was miała schody w korytarzu na przeciw drzwi wejściowych. Coś takiego https://pl.pinterest.com/pin/529313762426381995/? mi się bardzo podobają, ale nie wiem czy są praktycznie bo u nikogo podobnych nie widziałam
                              Oj nie, ja mam w domu schody ale nie tak na wejściu, obejrzałam te fotki, bardzo ładne ale chyba jednak wolała bym nowoczesne

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X