Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nam zostało jeszcze 7 dni do terminu,ale wiadomo jak to bywa z maluchami
    Kasia 55 gratuluje małej jest śliczna i dość spora.Myślę,że nie masz sie co martwić przybieraniem.Wszystko będzie ok

    Skomentuj

    •    
         

      ja mam jeszcze 18 dni do porodu a czuje sie bardzo dobrze i mały szaleje w brzuszku więc myślę że jednak będzie po terminiea bardzo bym chciała przed bo chyba wszystkie przyszłe mamusie na tym etapie myślą tylko o tym żeby troszke odpocząćpozdrawiam stycznióweczki
      http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

      http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
      http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

      Skomentuj


        Yoenne ja też tak mialam że stałam w miejscu i nagle robiło mi się gorąco i słodko i mdlejąco..ale lekarka powiedziała mi, że tak się może dziać długo stojąc w bezruchu lub przy nagłych zmianach pozycji. Ale zawsze lepiej powiedzieć o tym lekarzowi, szczególnie jak pojawiaja sie do tego mroczki przed oczyma i drętwienie kończyn (bo to już groźne)

        Kala, a czy imię Pola zarejestrują w USC??? bo powiem, że ładne, ale ryzyko orginalności Ja jak się meldowałam w Toruniu, to nie mam wpisanego imienia mojego taty (Maureliusz), bo babcię tak fantazja poniosla, że komputer zaznaczal jako błąd... A ile mam śmiechu jak mnie policja zatrzyma do kontroli ale oni się dziwią na to imie A co najgorsze, mój tatuś chce, by wnuk miał imie po nim ale powiedziałam, że dziecka tak nie skrzywdzę
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Mój mały się przestawił i z nocy zrobił sobie dzień a w nocy tak strasznie się kręci, przekręca kombinuje, że nie mogę spać :-) Spałam od ściany i aby wstać musiałam pokonać przeszkodę mojego męża ale przedwczoraj puścił mnie i śpie teraz od brzegu. Teraz przynajmniej mogę się jakoś skulnąć z łóżka. Robi mi się bardzo ciężko. Brzuch smaruje kilka razy dziennie bo wszystko wchłania się bardzo szybko. Przytyłam 11 kg ale nie przejmuje się tym wcale bo widać przynajmniej jak mój malutki rośnie.
          Dziewczyny a ile razy miałyście już robione USG?
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
            Yoenne jutro ide do ginekologa i dowiem sie czy moge brać ten magnez, a co do twoich dolegliwości to miałam tak tylko po tym jak bardzo sie spieszyłam i wbiegłam po schodach i jak schyliłam sie po torebke i sie podniosłam to zalała mnie fala ciepła i miałam uczucie jak bym miała zemdleć więc weszłam jeszcze do domu 5 minut odpoczęłam i mi przeszło ale to co innego bo ty masz to tak samo z siebie a jakie masz wyniki badań krwi bo może czegoś masz za mało albo za dużo
            No właśnie wyniki mam dobre. Trochę krwi i białka w moczu ale podobno w dozwolonych ilościach. W czwartek idę do lekarza to z nim pogadam. Zapytaj o ten magnez, nie wiem dokładnie jak to jest w ciąży z tym braniem ale moje koleżanka brała, miała pozwolenie od lekarza i było oki
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              [QUOTE=nator1;31919]Yoenne ja też tak mialam że stałam w miejscu i nagle robiło mi się gorąco i słodko i mdlejąco..ale lekarka powiedziała mi, że tak się może dziać długo stojąc w bezruchu lub przy nagłych zmianach pozycji. Ale zawsze lepiej powiedzieć o tym lekarzowi, szczególnie jak pojawiaja sie do tego mroczki przed oczyma i drętwienie kończyn (bo to już groźne)

              Pogadam z lekarzem. Tez czytałam, że tak może się zdarzyć. Na szczęście odrętwień kończyn nie mam jeszcze. Zazwyczaj z rana tak mam, a po śniadaniu robi się lepiej. Może to o żarcie chodzi Taki ze mnie łakomczuch
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                No to się wykluliśmy. 8 stycznia. Martyna waży 4220 g i ma 61 cm wzrostu. co do porodu to się wypowiadac nie będę, powiem tylko tyle że cholernie się cieszę ze mam to za sobą. Teraz jestem na etapie obolałych piersi, zabiłabym osobę która twierdzi że karmienie piersią to takie mistyczne doznanie. boli jak cholera mimo doświadczenia z pierwszym maluchem. Ale walczę dalej ...

                pozdrowienia i wytrwałości

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                  Mój mały się przestawił i z nocy zrobił sobie dzień a w nocy tak strasznie się kręci, przekręca kombinuje, że nie mogę spać :-) Spałam od ściany i aby wstać musiałam pokonać przeszkodę mojego męża ale przedwczoraj puścił mnie i śpie teraz od brzegu. Teraz przynajmniej mogę się jakoś skulnąć z łóżka. Robi mi się bardzo ciężko. Brzuch smaruje kilka razy dziennie bo wszystko wchłania się bardzo szybko. Przytyłam 11 kg ale nie przejmuje się tym wcale bo widać przynajmniej jak mój malutki rośnie.
                  Dziewczyny a ile razy miałyście już robione USG?
                  USG mialam robione z 11 razy juz nie licze co wizyte mam robione,ale jak wszystkon jest ok to 3-4 razy to norma




                  Skomentuj


                    Ja jestem teraz w 26 tc i miałam robione USG 3 razy następne mam mieć robione dopiero 20 kwietnia czyli w dniu wyznaczonego porodu.

                    Skomentuj


                      Ja miałam robione USG 2 razy,teraz się wybieram na początku lutego na kolejne(w 33 tyg.) A czy jeszcze będę póżniej robiła to nie wiem,okaże się.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czesc mamcie
                        fajnie, ze jest nas coraz wiecej
                        ja aktualnie jestem w 24 tc, i moj maluszek coraz czesciej i mocniej wykazuje aktywnosc jutro ide na badanie usg i mam nadzieje, ze dzidzia ulozy sie tak, ze bede wiedziala kogo przynajmniej na 99% nosze w brzuszku. ja tez od wczoraj zaczelam odczuwac (chyba) te skurcze, tak mi sie wydaje bo brzuszek sie napina na chwile i za chwile odpuszcza.

                        dziewczyny rozgladacie sie juz za wyprawka dla maluszka, czy jeszcze za wczesnie jest? powiem szczerze, ze zaczelam przegladac wozki na allegro, ale nic mi nie wpada w oko, mysle, ze dopiero w polowie marca zaczne kompletowac rzeczy dla dzidzi

                        pozdrawiam cieplutko


                        Skomentuj


                          Ja mam robone usg za kazdyn razem kiedy ide do ginekologa czyli co miesiac .Dziewczyny słyszałyście juz bicie serduszka swoich malęństw?
                          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                          Skomentuj


                            Ja do tej pory miałam USG 3 razy i myślę, że teraz przy wizycie nie będę miała robionego. a co do serduszka dzidzi to słyszę je co wizytę .
                            Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                            http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                            Skomentuj


                              Ja mam robione usg przy koażdej wizycie i dodatkowo miałam 2 razy 3/4D i będe jeszcze jedno robić w 32-33 tygodniu bo wtedy lekarz będzie sprawdzał serce i czy komory dobrze sie zamykają .
                              Byłam dzisiaj u ginekolog i powiedziała że synek jest już główką na dole i że pewnie tak już zostanie jest duzy bo o jakieś 1,5-2 tygodni większy i według usg to mam termin na ok 4 kwietnia a nie 20 więc wesoło a no i co do wyniku badania po wypiciu glukozy to powiedziała że mam sobie jutro zrobić test na obciążenie po wypiciu 75g bbbbllllleee jak ja to przeżyje 50 było mi ciążko wypić a przy 75 to nie wiem no ale słyszałam że cytryne można sobie wdusić . Magnez na te skurcze spokojnie moge brać
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                A zapomniałam dodać że przytyłam 3 kilogramy w miesiąc czyli razem będzie 8 a synek też przytył bo już 1 kg waży i już 2 razy słyszałam bicie jego serduszka
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X