Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No właśnie jak się z dwa tygodnie maleństwa nie widzi ani nie słyszy już nie mówiąc o tym, ze się nie czuje to wszystkiego się obawia. Ja też czekam do poniedziałku żeby chociaż serduszka posłuchać bo już mi odbija, że coś jest nie tak.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      graza2008 My mamy ten sam termin a Ja jeszcze NIc kompletnie Nic nie czuje...
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Same niecierpliwe mamcie ciekawe czy nasze dzieciaczki też takie będą
        ja do mojej ginekolog dopiero w styczniu teraz ide ale wcześniej bo za 2 tygodnie na to 3/4d ide na to połówkowe i już zaczynam odliczanie bo moje kochanie idzie ze mną . Dużo go omija przez to że tak pracuje 4 tygodnie za granicą i 2 tu ze mną ale on chyba bardziej nad tym ubolewa .
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Niteczko skarbeńku błagam nie panikuj. Ja tak tydzień temu jak nienormalna czekałam na to by dzidzka mnie kopnęła a jakoś samo tak przyszło ale pamiętaj o tym że tak ok 20 tyg mozesz poczuć dopiero pierwszy raz ruchy dzieciątka A ja to czuje dzidzke tak 3- 4 razy dziennie
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            graza2008 tatuś Twojego dziecka napewno wolałby być przy Was ale niestety tak już jest. Mój mąż też ubolewa bo nie było go ze mną na USG w 16 tyg a tak ładnie było widać małego. Teraz mam tą połówke za 2 tyg ale tak mnie prosi więc chyba wstrzymam się o tydzień i poczekam na niego bo też chciałby przy tym być. Jak malutki się już urodzi to całkiem będzie załamany, że tak żadko jest przy Nas.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Niestety tak to już jest że coś kosztem czegoś ciągle człowiek w życiu coś poświęca .
              Ale nam sie ułożyło co? nie dość że terminy nam podpasowały to jeszcze faceci nasi też niestety są daleko od nas
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                graza2008 a Ty też masz taki duży brzuszek? Bo ja to naprawde rekordy bije mam 92 cm w brzuszku. Tylko czekam az mi skóra zacznie pękać smaruje się ale przy takim zapotrzebowaniu na skóre napewno to nic nie da.
                Last edited by nitka236; 22-11-2008, 12:22.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                  graza2008 a Ty też masz taki duży brzuszek? Bo ja to naprawde rekordy bije mam 92 cm w brzuszku. Tylko czekam az mi skóra zacznie pękać smaruje się ale przy takim zapotrzebowaniu na skóre napewno to nic nie da.
                  no a ja to mam mały brzuch i ciągle sie tym niepokoje i tak jak wy jak mija 2 -3 tygodnie od usg lub wizyty to zaczynam wymyślać i martwic sie czy aby wszystko dobrze !!!! zwarjować można !!!! ja mam wizyte we wtorek, a usg połówkowe miałam w poniedziałek i wszytstko było w porządku, ale wczoraj dostałam jakiś dziwnych bóli w lewym boku i troche w w plecach, tak jakby mi piasek z nerki zchodził, kiedyś juz to miałam, ale pewności że to to nie mam, po nocy przeszło, dzwoniłam do tej mojej lekarki a ona na to że przez telefon nic mi nie powie i jak sie powtórzy to mam na izbe do szpitala jechać !!!!! poprostu świetnie, musze jak naszybciej zmienić lekarza na takiego co sie troche bardziej angażuje i jest pomocny!!! więc dzisiaj siedze w stresie czy sie to znowu nie powtórzy!!!!
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    i jeszcze mam do was pytanie gdzie czujecie swoje dzieci ???? , bo ja to tak nisko pod pępkiem, raczej w dole brzucha,takie stukania , leciutkie kopania i jakby pływanie, na usg w poniedziałek lekarz nie miał żadnych zastrzeżen wiec chyba ok, boże już wymyślam chyba!!!!!!
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      kala moja koleżanka też nie ma prawie brzuszka trzeba się wpatrzeć zeby zobaczyć u niej brzuch a termin ma jak My na kwietnia. Najwidoczniej u każdej z Nas jest inaczej...Nie martw się napewno będzie wszystko ok. Co do maleństwa to Ja jeszcze go nie czuje!
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nitka nio mam juz duzy brzuchalek ale jestem z niego bardzo dumna Ja smaruje brzucho oliwką do brzucha i u mnie skurka jest pięknie elastyczna
                        kala ja też dzidzke czuje w dole brzucha tak jak ty
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Ale pękać pewnie i tak będzie nie? Ja też oliwką i balsamem się smaruje na zmiane. Jest ok zobaczymy później
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                            Ale pękać pewnie i tak będzie nie? Ja też oliwką i balsamem się smaruje na zmiane. Jest ok zobaczymy później
                            nie zawsze pojawiaja sie rozstepy , to zalezy od Twojej skory... jak wczesniej ja tez smarowalas to powinnon byc ok.pozdrawiam i zycze milego rozwiazania

                            Skomentuj


                              Martwie sie bo ostatnio zle sie czuje. 26 ide do lekarza to juz bedzie 20 tydzien a ja nadal nie czuje dzidzi nic a nic kompletnie nic, samopoczucie mi sie zmieniło ciagle chodze jakas naburmuszona denerwuje sie o byle co, robie z igly widly. Pobolewa mnie brzuch czasami mam wrazenie ze zara dostane miesiaczke powaznie dziewczyny. stopy mam ciagle zimne jak by mi krew nie dopływała i dziwne potem w nich uczucie. nic mi sie niechce nawet wyjsc z domu na spacer a wczesniej to mogłam chodzic i chodzic. nawet apetytu nie mam.
                              Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                              Skomentuj


                                a ...i polecam wam oliwke z rossmanna-babydream dla kobiet w ciazy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X