Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja od samego początku karmiłam butelką i przyznam że jest to wygoda. Zawsze ktoś inny może Cię wyręczyć, wiesz ile dziecko zjadło i co najważniejsze od 4mc zagęszczałam na noc mleczko kaszką i Natalka przesypiała mi od tej pory całe noce
    U nas nie było jakiegoś namawiania do karmienia piersią, jedyne co bardzo mi sie podobało, to mamuśką które miały problemy z karmieniem, położne bardzo pomagały, przychodziły na czas karmienia i wszystko dokładnie pokazywały.

    Skomentuj

    •    
         

      no wlasnie dlatego chce karmic buteleczka bo bede mogla nawet zostawic dziecko u rodzicow bez tego stresu ze musze szybko cokolwiek zalatwiac , bo zaraz mija godzina karmienia.... a tak butelka jest i spokoj .

      chcialam isc do szkoly od wrzesnia, ale raczej mi sie to nie uda w tym roku, w nastepnym raczej, albo zaczne od semestru zimowego.to i tak policealna.

      poki co czeka nas zakup mieszkania najpozniej we wrzesniu i przeprowadzka na swoje

      no i 22 sierpnia slub

      Skomentuj


        Moja dziewczynka też dzisiaj mało aktywna,ale to pewnie przez pogode.
        Ja właśnie wcinam surową marchewke
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
          Moja dziewczynka też dzisiaj mało aktywna,ale to pewnie przez pogode.
          Ja właśnie wcinam surową marchewke
          Moj tam zawsze brykał jak słoneczko na dworze swiecilo a dzis cos malo.

          Skomentuj


            Jak zjesz coś słodkiego to napewno się obudzi Głowa do góry, napewno wszystko jest ok
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Wlasnie przy takiej pogodzie nie mam ochoty na slodkie. Chcialabym juz wrzesien , najlepiej cieply, ale nie goracy .

              Skomentuj


                Oj ja też chciałabym wrzesień... nie moge się doczekać kiedy wezme na ręce swoje maleństwo!!!!!! Za długo trwa ta ciąża!
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Na poczatku tak szybko lecialo, a teraz... W sumie jak skonczymy remont to bedzie co robic, wiec byle do konca remontu! Ale na sama mysl o porodzie czuje niesamowite podniecenie. Zero strachu!
                  Aha! W nocy odnotowałam jeden bezbolesny skurcz ;D.

                  Skomentuj


                    Ja od jakiegoś czasu mam takie dziwne bez bolesne skurcze, ale to ponoć normalne. Macica przygotowuje się do porodu.
                    Odkąd mam wakacje to strasznie mi się to dłuży.
                    My też robimy remont,ale w nowym domu. Końca nie widać, ja niemam co tam robić, a jak pewnie przyjdzie do sprzątania to urodze z tego zginania, dzwigania.
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                      Ja od jakiegoś czasu mam takie dziwne bez bolesne skurcze, ale to ponoć normalne. Macica przygotowuje się do porodu.
                      Odkąd mam wakacje to strasznie mi się to dłuży.
                      My też robimy remont,ale w nowym domu. Końca nie widać, ja niemam co tam robić, a jak pewnie przyjdzie do sprzątania to urodze z tego zginania, dzwigania.
                      Przynajmniej nie bedziesz czekała. Ciekawe, ktora pierwsza urodzi. Moj maly na 10000% sie spozni...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moja już jest główką na dół,ale jak narazie jej się nie śpieszy. Licze, że urodzi się w terminie
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                          Moja już jest główką na dół,ale jak narazie jej się nie śpieszy. Licze, że urodzi się w terminie
                          O to mój o 24tc wisi jak nietoperz .

                          Skomentuj


                            I przez to siku się ciągle chce ja biegam 6-10 razy w nocy. Jeszcze łykam urosept na tą swoją neke i to wzmaga siusianie.
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Ja ostatnio raz, dwa razy tylko. Staram się nie pić przed snem, ale czasami to niewykonalne, tak mnie suszy. Od kiedy zmieniłam dietę na mniej słoną i pieprzną nie mam zgagi, a bynajmniej nie jest ona dokuczliwa. Jedyne co mi przeszkadza to to, że mały wklada noge pod moje prawe zebro, az mnie skora w tym miejscu boli...
                              A jak Wasze pepki? Wypukłe? Moj jest taki pół na pół

                              Skomentuj


                                Mój jeszcze wklęsły na szczęście
                                Zmykam zagrzać mężowi obiadek bo właśnie wrócił w pracy.
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X