Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aborcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aborcja

    Dziewczyny, czy jak byście dowiedziały się o kolejnej ciąży, a macie już dzieci i bylaby to np. wasza 4 ciąża, to czy zrobiłybyscie aborcję???
  •    
       

    #2
    nigdy! choćby to miało byc 5te (ale jest przeciez antykoncepcja)...znam takich co i maja 5 a 2 usuneli i jedno albo 2 poronione takze patrze na nich jak na morderców zwlaszcza ze wiem jak to wyglada, ciaza i porod i ten maly dzidzius jak wyskakuje.Juz bardziej moge zrozumiec jak ktos nie ma i usuwa ciaza bo moze mniej cierpi przez to jego dusza, ale usunac jak juz sie ma dzieci? zeby tylko nie zwariowac przez takie postepowanie
    Kinia & Aminka

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez czarnapantera Pokaż wiadomość
      Dziewczyny, czy jak byście dowiedziały się o kolejnej ciąży, a macie już dzieci i bylaby to np. wasza 4 ciąża, to czy zrobiłybyscie aborcję???
      NIGDY!!!
      I to nawet nie z pobudek czysto etycznych, bo jestem za aborcją jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu...
      Ja po prostu uważam, że każdy powinien ponosić konsekwencje swoich czynów. Mamy XXI wiek środki antykoncepcyjne są już ogólnodostępne i w miarę tanie, skoro jednak ktoś zaryzykował się ich nie użyć powinien brać pod uwagę ewentualną ciążę i nie ważne czy to pierwsza, trzecia czy nawet piąta. Jesteśmy dorośli i chyba wiemy co robimy.

      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

      Różności do postów
      GALERIA OLAFKA

      Skomentuj


        #4
        http://www.papilot.pl/zwiazki-seks/n...a-granica.html
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          #5
          Trudny temat, ale w końcu mamy antykoncepcję właśnie po to, aby nie było tego typu problemów.

          Skomentuj


            #6
            No właśnie, przecież można się zabezpieczać i myśleć przed, a nie po fakcie! W każdym calu lepsze rozwiązanie i dla kobiety i dla tego dziecka!

            Skomentuj


              #7
              Kurcze, ale ten świat jest... sama nie wiem nawet jak to określić. U jednych dzieci rodzą się bez najmniejszego trudu, prawie ciąża za ciążą, a inni nawet z jedną mają problem.
              Sroki, ale jakoś mnie tak w sercu zawsze kłuje, jak słyszę słowo aborcja.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dziewczyny ,
                Nikt nie dał nam prawa do decydowania o życiu tej małej istotki. To maleństwo nikomu nic złego nie zrobiło , dlaczego ludzie skazują je odrazu na śmierć.
                Nie potrafię zrozumieć kobiet , które mają już dzieci i decydują sie na aborcję. Chyba te osoby nie maja serc poprostu i są zimne jak lód.
                Natomiast , kobieta , która nie doświadczyła tych pięknych chwil , tego szcześcia które dają te maleństwa , może poprostu nie zdawać sobie sprawy tak do końca co robi.

                Powiem tak każdej , która zastanawia się nad aborcją , polecam obejżenie programu ROZMOWY W TOKU , w jednym z odcinków właśnie o aborcji , trzydziesto paro letnia kobieta opowiada jak "pozbyła się kłopotu" . to miało być 4 czy piate jej dziecko już nie pamiętam , uwierzcie mi , że doznałam szoku po tym programie , ona tak to dokładnie opowiedziała............ wyłam jak głupia , zresztą całe studio też. wystarczy wejść na stronę rozmów w toku i wyszukać sobie tego tematu.

                Zastanówcie się dziewczyny 10000000razy zanim to zrobicie , tyle Wam mogę powiedzieć.

                Z drugiej znowu strony , wygląda to tak , że aborcja jest zabroniona i te nieszczęsne kobiety , wyrzucają te nowonarodzone dzieciątka na śmietnik i w inne różne straszne miejsca , a wystarczy oddać dzidzię do kościoła , szpitala lub gdziekolwiek indziej , gdzie się nią zajmą , znajdą jej dom , rodziców i będzie żyła szczęsliwie.
                Są tysiące rodzin , które chcą a nie mogą niestety mieć dzieci.
                Doszło już nawet do tego , że ludzie kupują dzieci , jak artykuły w sklepie.
                NIKT NIE DAŁ NAM PRAWA DO DECYDOWANIA O ŻYCIU TYCH MALEŃSTW.

                pozdrawiam




                Skomentuj


                  #9
                  Najbardziej przeraża mnie to, że można wyrzucić własne dziecko zwyczajnie na śmietnik. Dla mnie nie do pojęcia sprawa! Jakiś koszmar!

                  Skomentuj


                    #10
                    ja kiedyś byłam za aborcją...a dzisiaj aż mi się chce płakać jak sobie pomyślę jaka byłam głupia, ślepa i brak mi słów, czuję ogromny wstyd. musiałam doświadczyć cudu macierzyństwa żeby zrozumieć, że aborcja to najokrutniejszy mord jaki człowiek może popełnić!
                    na szczęście zrozumiałam, dziękuję Bogu za to!!!
                    jak patrzę z perspektywy czasu to rozumiem, że kobiety nie mające dzieci mogą po prostu nie wiedzieć co robią dokonując aborcji, ale takie które mają już dzieci i dopuszczają się tej zbrodni, to dla mnie niczym nie różnią się od najgorszych zwyrodnialców i bandytów.
                    NIKT NIE DAł NAM PRAWA DO DECYDOWANIA O żYCIU DRUGIEGO CZłOWIEKA, ZWłASZCZA TAK MAłEGO, ZUPEłNIE BEZBRONNEGO I ZDANEGO TYLKO I WYłąCZNIE NA NAS

                    POZDRAWIAM

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Straszny temat, ja też nie wiedziałabym co zrobić? Jeszcze nie mam dzieci, ale jakoś mnie temat aborcji przeraża, zaraz chce mi się płakać jak słyszę o tym. Chyba wyobraźnia za bardzo pracuje...

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez Kolorowa Pokaż wiadomość
                        Straszny temat, ja też nie wiedziałabym co zrobić? Jeszcze nie mam dzieci, ale jakoś mnie temat aborcji przeraża, zaraz chce mi się płakać jak słyszę o tym. Chyba wyobraźnia za bardzo pracuje...
                        i dobrze, że pracuje może będzie się ,mniej takich strasznych rzeczy działo...

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez czarnapantera Pokaż wiadomość
                          Dziewczyny, czy jak byście dowiedziały się o kolejnej ciąży, a macie już dzieci i bylaby to np. wasza 4 ciąża, to czy zrobiłybyscie aborcję???
                          NIGDY!!! nawet gdyby to była 10 ciąża nie zabiję swojego dziecka

                          Skomentuj


                            #14
                            Hmm..... to jest dość niebezpieczny temat...
                            ja jestem przeciwnikiem aborcji, ale jest zawsze jakieś ale.....
                            jesli byłoby to moje 4 dziecko z rzędu to nie zrobiłabym czegoś
                            takiego, nawet gdyby to było dziecko z gwałtu, nie jego wina
                            przecież.
                            Ale....... gdybym miała już jedno dziecko dotknięte chorobą
                            genetyczną (nie chodzi mi tu o zespół Downa, bo z tą chorobą
                            się żyje) ale o bardziej poważniejszą i zaszłabym w drugą ciążę,
                            a lekarz by mi oznajmił, że z drugim dzieckiem jest podobnie, to
                            już bym się nad zabiegiem zastanawiała.
                            Oczywiście w takim przypadku zabezpieczałabym się do granic
                            możliwości.
                            I nie dlatego, że jestem egoistką i bałabym się opieki nad dwójką
                            chorych dzieci, bo tak nie jest.
                            Bałabym się o moje dzieci, co się z nimi stanie jak nas rodziców
                            zabraknie. Świadomie chyba nie pozwoliłabym urodzić się dziecku
                            i skazać je na cierpieniem.
                            Piszę chyba no bo nie wiem czy tak bym zrobiła jak myślę, będac
                            w takiej sytuacji.

                            Skomentuj


                              #15


                              Nie, ale nie oceniam zle kobiet, ktore podejmuja inna decyzje. Uwazam, ze to osobisty dramat kazdej kobiety, ktora stoi przed takim wyborem..
                              D

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X