Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta ze Szczecina dla malucha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dentysta ze Szczecina dla malucha

    Witam, potrzebuję sprawdzonego dentysty ze Szczecina. Do tej pory kierowałem się odległością od domu i chodziłem do kliniki, w której co chwile zmieniali dentystów, na każdej wizycie kontrolnej byłem przyjmowana przez kogoś innego, co jest bardzo denerwujące i po prostu nie mam zaufania do tych ludzi, a teraz gdy zostałam mamą wolę zostawiać synka u sprawdzonej osoby, więc proszę pomóżcie.
  •    
       

    #2
    Odp: Dentysta ze Szczecina dla malucha

    Ja z dzieckiem chodze do dra Sromko, przyjmuje w poniedzialki w klinice Froe i to na prawdę dobry dentysta również dla dzieci

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dentysta ze Szczecina dla malucha

      Napisane przez ewa-nk Pokaż wiadomość
      Witam, potrzebuję sprawdzonego dentysty ze Szczecina. Do tej pory kierowałem się odległością od domu i chodziłem do kliniki, w której co chwile zmieniali dentystów, na każdej wizycie kontrolnej byłem przyjmowana przez kogoś innego, co jest bardzo denerwujące i po prostu nie mam zaufania do tych ludzi, a teraz gdy zostałam mamą wolę zostawiać synka u sprawdzonej osoby, więc proszę pomóżcie.
      Ja chodzę z dzieckiem do Pani Oli z kliniki Froe i polecam, to bardzo dobra dentystka i potrafił przekonać mojego synka do spokojnego siedzenia na fotelu, co mi się niestety nie udało

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dentysta ze Szczecina dla malucha

        Odnośnie stomatologii dziecięcej, muszę jeszcze koniecznie wspomnieć o https://yesdent.pl/oferta/stomatologia-dziecieca/ z Wrocławia, gdyby ktoś stamtąd potrzebował namiary na dobrego dentystę dla dzieci.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dentysta ze Szczecina dla malucha

          Napisane przez ewelina654 Pokaż wiadomość
          Ja chodzę z dzieckiem do Pani Oli z kliniki Froe i polecam, to bardzo dobra dentystka i potrafił przekonać mojego synka do spokojnego siedzenia na fotelu, co mi się niestety nie udało
          Cześć, dziewczyny zastanawiam się nad tą kliniką o której piszecie... czy Froe ma może https://egabinet.pl/? Bardzo mi zależy żeby nie czekać za długo w kolejkach oraz łatwo i szybko się rejestrować i mieć szybki dostęp do lekarza... mały ma ostatnio częste problemy z ząbkami.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X