Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie fryzury preferujecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jakie fryzury preferujecie

    Najważniejsze jest to, żeby samej sobie się podobać, a jak jeszcze inni również podziwiają zmianę to jeszcze lepiej dla nas Ja jednak zazwyczaj stawiam na klasykę , czyli dłuższe i proste włosy i do tego maluje je na ciemny blond

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jakie fryzury preferujecie

      Zdecydowanie lubię wszelkie odmiany rozpuszczonych włosów. Tu mam kilka przykładów http://lorealprofessionnel.pl/fall-winter-2015-16 Ładny kolor i odpowiednia pielęgnacja sprawią, że bez czesania włosów można wyglądać bajecznie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jakie fryzury preferujecie

        mi najbardziej odpowiadają wlosy długie i proste. Zresztą moj mąż ma swira na punkcie dlugich wlosów wiec odkad pamietam zapuszczam włosy jedyny minus to taki, że nie są całkiem proste. Ale i na to znalazłam rozwiązanie - ostatnio kupiłam sobie na allegro prostownice babyliss .Super prostuje włosy. wielki plus za to, że szybko sie nagrzewa. Zawsze przed praca moge błyskawicznie wyprostowac włosy.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jakie fryzury preferujecie

          Ja mam długie włosy, zazwyczaj obcinam je na prosto. I tak już od kilku lat. W takich włosach czuję się najlepiej. Kiedyś zrobiłam sobie grzywkę i szybko pożałowałam swojej decyzji ;p

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jakie fryzury preferujecie

            Uwielbiam krótkie włosy, a jakoś nie mogę się odważyć

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jakie fryzury preferujecie

              Ja mam krótkie włosy i taka fryzura dla mnie jest najwygodniejsza. Ale najważniejsze żebyś to ty dobrze czuła się w swoich włosach, więc obetnij je na taką długość jaka ci pasuje.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jakie fryzury preferujecie

                Lubię mieć włosy w ładzie, moje mają tendencję do falowania i niestety przez to rano czasami wyglądają strasznie, rano nie raz z pomocą przychodzi do mnie prostownica, mam babyliss st455E, super szybko da sie nią wyprostować włosy, bo ma szerokie płytki i szybko sę nagrzewa, są gładkie i się nie puszą, bo ten sprzęcik ma też jonizację.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jakie fryzury preferujecie

                  Ja uwielbiam włosy długie prosto uczesane. Ważne jest też znaleźć dobrą fryzjerkę. Ja taką mam i bardzo sobie chwalę swoją fryzurę.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jakie fryzury preferujecie

                    mam długie i na prawdę nie wiele trzeba żeby one wyglądały ok. Wystarczy na noc zaplątać sobie warkocza. Tyle wystarczy. Poza tym jak przeszkadzają to własnie warkocz albo kok

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X