Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka z meżem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Randka z meżem?

    Czasem nam się zdarza, ale niestety dość rzadko, bo nie mamy z kim dziecka zostawić. Ale na Walentynki spróbujemy się gdzieś wyrwać. Mąż coś wspominał o restauracji Szafarnia10 w Gdańsku. Znacie? Wygląda ciekawie

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Randka z meżem?

      Ja jeszcze nie mam męża, ale nie wyobrażam sobie od czasu do czasu nie wyjść z mężem na randkę

      Skomentuj


        #63
        Odp: Randka z meżem?

        jasne, że tak ! Tylko dziecka trzeba się pozbyć. To jest ciężkie, bo to zazwyczaj my kobiety fiksujemy. W Warszawie jest mnóstwo fajnych miejsc do odwiedzenia. Ja polecam "Jasia i Małgosie" - burgery. U Szwejka - jak ktoś lubi dużo mięcha, Manekin - dobre naleśniki, ale kolejki i trzeba stać na dworze zwolni się stolik. Coctail bar.. - nie pamietam dokładnie, ale trzeba iść na pusty żołądek bo driny są z owocami itd. Pan Bulwa dobry, żeby wciągnąć ziemniaka z dobrym farszem. Jeżeli chodzi o gastronomię to te miejsca odwiedziłam na studiach, teraz do nich wracam z mężem, ale już rzadziej. Wiadomo jak jest na dorobku

        Skomentuj


          #64
          Odp: Randka z meżem?

          pewnie! Jestem za! My z Tajgerem byliśmy ostatnio na romance kolacje tutaj xxxx , powiem Wam dziewczyny szczena mi opadała, klimat restauracji, ogród, jedzenie - bajecznie. Dzieciaczki były pod opieką babć, miały okazje ponarzekać sobie na nas, a my spędziliśmy czas sami, bardzo tego potrzebowalismy. Ja w ogóle jestem zdania że każde małżeństwo powinno takie wypady sobie organizować.
          Last edited by disne; 23-06-2020, 19:59. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Randka z meżem?

            A dlaczego nie? Małżeństwo nie musi być końcem randek, a jak dla mnie takie kultywowanie tradycji randkowania może mieć naprawdę dobry wpływ na związek.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Randka z meżem?

              Nie powinno się przerywać takich małżeńskich rytuałów, bo może to prowadzić do rutyny. Cieszcie się sobą cały czas

              Skomentuj


                #67
                Odp: Randka z meżem?

                Napisane przez tomasz357 Pokaż wiadomość
                Nie powinno się przerywać takich małżeńskich rytuałów, bo może to prowadzić do rutyny. Cieszcie się sobą cały czas
                Otóż to Mnie dziś czeka taka randka z okazji Dnia Kobiet

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Randka z meżem?

                  Ja ze swoim mężem nadal wychodzimy na randki. Mamy o tyle "dobrą" sytuację w tym względzie, bo jeszcze nie mamy dzieci. Ale liczę, że nawet jeśli rodzina nam się powiększy, postaramy się nie zapomnieć o tych małych przyjemnościach. Dzięki temu przypominamy sobie jak to jest spędzać ze sobą czas w innych okolicznościach niż kanapa i ulubione domowe dresy

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Randka z meżem?

                    ja uważam, że to bardzo interesujące. Takie randki mogą rozniecić ogień i rozbudzić namiętność.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Randka z meżem?

                      Jak najbardziej! Małżeństwo nie powinno być końcem randek! Wręcz przeciwnie, powinno się o nich pamiętać nadal, jak w przypadku tych wszystkich porad miłosnych: xxx, a każda randka, nieważne czy pierwsza, czy setna powinna być wyjątkowa i tak też należy ją traktować.
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 20:00. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Randka z meżem?

                        zróbcie sobie mały wypad jedno dniowy
                        pożyczki przez internet
                        pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
                        szybka pożyczka przez internet
                        chwilówka na dowód przez internet
                        porównywarka chwilówek

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Randka z meżem?

                          Takie randki z mężem też sa potrzebne. My chodzimy na wspólne obiady do restauracji Chata z Zalipia w Katowicach. Jest tam świetny klimat i bardzo dobre jedzenie.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Randka z meżem?

                            Randka z mezem to dobry pomysl, zeby "ozywic" relacje partnerska. Tylko taka musi byc romantyczna, pobudzajaca zmysly, duzo afrodyzjakow.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Randka z meżem?

                              Ja ze swoim facetem nadal chodzimy na randki, bardzo to lubimy. Nasza córka poznała właśnie chłopaka na portalu kochaj.pl i z tego co mówiła to w tych czasach młodzież już nie umawia się na randki. Jak się cieszę że urodziłam się dawno temu.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Randka z meżem?

                                Dobrze raz za czas gdzieś razem we dwoje się udać. To dobrze wpływa na relacje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X