Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wolny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czas wolny

    Czasu zawsze trochę się znajdzie, wszystko zależy od planów dwóch osób. Lubię kino, książki i spacery, aczkolwiek co jaki czas staram się szukać zajęć innego typu. Dobrze się czuje, gdy jestem w ruchu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czas wolny

      Ja ostatnio zajmuję się produkcją alkoholu na własny użytek.
      Kupiłam xxxxx i działam. Fajne zajęcie
      Last edited by disne; 19-06-2020, 23:46. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Czas wolny

        Dość ciekawe zajęcie. Ja jednak wolę chodzić na basen...

        Skomentuj


          Odp: Czas wolny

          A ja uwielbiam wyszukiwać różnych ciekawostek finansowych- właśnie znalazłam o anonimowych płatnościach xxxxx .
          Last edited by disne; 19-06-2020, 23:46. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Czas wolny

            Ja w wolnych chwilach oddaję się swojemu hobby i szyję na maszynie. Kupiłam sobie nową maszynę w sklepie galeria łucznik. Teraz mam o wiele więcej możliwości i staram się rozwijać w swojej pasji.

            Skomentuj


              Odp: Czas wolny

              Ja staram się biegać codziennie rano, a tak w ciągu dnia to najczęściej kończy się ciepłym kocem i książką. Od czasu do czasu obejrzę jakiś film

              Skomentuj


                Odp: Czas wolny

                Ja w wolnym czasie lubię gdzieś wyjeżdżać. Teraz mam na oku xxxxxxxxxx i chcę się wybrać nad morze jak będzie parę dni wolnego.
                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:45. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czas wolny

                  A nie lepiej wyjść z domu i zrobić coś ciekawego? Ja zdecydowanie preferuję właśnie takie rozwiązania. Podpowiem Wam, że 26.11 o 14:45 odbędzie się mecz ONICO Warszawa vs. Jastrzębski Węgiel, na którym jak zawsze będzie bardzo dużo emocji. Jeśli jeszcze nie byliście na siatkówce w stolicy, to na pewno się Wam spodoba. Sami sprawdźcie!

                  Skomentuj


                    Odp: Czas wolny

                    Ja byłam dziś z mężem i synkiem na kawce i ciastku. Te wspólne drobne, miłe chwile dobrze na Nas wpływają
                    A wolny czas to Internet. Marzy mi się wyjście wspólne z mężem gdzieś tylko we dwoje. Hmm, ale to póki co trudne do zorganizowania

                    Skomentuj


                      Odp: Czas wolny

                      Pogoda ostatnio na zachęcała nas do wychodzenia z domu ale dzieci się nudziły i trzeb było coś wymyślić. Wybraliśmy się do krakowskiej sali zabaw xxxxxx Tam dzieci były w swoim żywiole wśród dzieci w podobnym wieku.Ja z kolei mogłam poczytać książkę w kawiarence i zasmakować wspaniałej kawy, pzdr
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 23:45. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czas wolny

                        Szydełkowanie mnie strasznie wkręciło, wiem że może sikę to wydawać śmieszne ale tak naprawdę to po prostu fajne hobby .
                        voip

                        Skomentuj


                          Odp: Czas wolny

                          czas taki typowo dla siebie to staram sie cwiczyc biegac i jezdzic na rolkach... a jak spedzam czas z mezem to najczesciej przytulamy sie na lozku i ogladamy jakis fajny film.. zmienilismy niedawno telewizje i internet na upc xxxxxxxxbo w pakietach taniej wychodzi wiec mozemy sobie teraz pozwolic na chwiile dla siebie
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 23:45. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Czas wolny

                            Ja w czasie wolnym naprawiam drobne usterki w domu i bawię się z córką.

                            Skomentuj


                              Odp: Czas wolny

                              Gry komputerowe, żona czasem na to psioczy ale co mnie to .
                              http://www.prostozkranu.pl/uslugi-na...ej-osmozy.html

                              Skomentuj


                                Odp: Czas wolny

                                Czytanie książek w wolnym czasie odpręża mnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X