Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla rodziców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Prezent dla rodziców

    Ja myślałam raczej i jakiejś rozrywce, może tv na kartę? Widziałam ciekawą ofertę na satsklep.pl, mama mogłaby oglądać swoje programy przyrodnicze a tata sport.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Prezent dla rodziców

      Teraz bardzo modne są fotoksiążki. Może coś takiego?

      Skomentuj


        #93
        Odp: Prezent dla rodziców

        W sumie to całkiem dobry pomysł. Oczywiście muszą to być dobrej jakości sztućce.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Prezent dla rodziców

          A ja myślę o sprezentowaniu rodzicom ekspresu do kawy.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Prezent dla rodziców

            Rocznicowy prezent nie powinien być praktyczny. Kupcie coś dla nich - jakieś SPA lub wycieczkę

            Skomentuj


              #96
              Odp: Prezent dla rodziców

              A bilet do teatru? Moim zdaniem jak pójdą we dwoje, to będzie dla nich wyjątkowe.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Prezent dla rodziców

                Zależy czym się interesuje. Od tego naprawdę wszystko zależy w kwestii trafionego prezentu
                Oczywiście wiadomo powszechnie, że nieostrożna gadanina powoduje ofiary, lecz pełna skala problemu nie zawsze jest doceniana.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Prezent dla rodziców

                  Kosmetyki to dobry pomysł, ja zawsze to wybierałam

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Prezent dla rodziców

                    Tak jak ktoś już pisał wcześniej, fajnie by było zafundować rodzicom jakiś fajny wyjazd tylko we dwoje. Możecie im wykupić na przykład kilka noclegów w luksusowym hotelu w Sopocie (xxx, gdzie przeżyją drugą podróż poślubną. Taki prezent sprawi im dużo radości, bo sami mogą sobie trochę żałować takiego wydatku. A tak to dzięki Wam spędzą niezapomniany czas w nadmorskiej scenerii.
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:33. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla rodziców

                      Faktycznie wyjazd we dwoje na przykład do SPA albo jakiegoś fajnego hotelu może się sprawdzić. Warto zaglądać za takimi wyjazdami na Grupon albo na xxx bo tutaj macie jeszcze dodatkową zniżkę.
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:33. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent dla rodziców

                        Ja zawsze jestem za praktycznymi prezentami. Polecam poszukać czegoś*tutaj xxx, ponieważ są tu pomysły praktyczne, nie takie które rodzice rzucą w kąt i będą leżeć.
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:31. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent dla rodziców

                          Myślę, że fajnym pomysłem może być wysłanie rodziców na weekend do SPA lub na kolację w dobrej restauracji, albo na koncert lub do teatru. wszystko zależy od tego, co rodzice lubią robić i jakie mają charaktery. Można też dać im bony podarunkowe do jakiegoś sklepu z akcesoriami do wystroju wnętrz... Pomysłów są setki tak na prawdę

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent dla rodziców

                            Rodzicom możesz też dać komplet szwajcarskich zegarków renomowanej marki np. xxx z grawerem. Na grawerze możesz wpisać życzenia dla nich.
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:31. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent dla rodziców

                              Weekend w spa to rzeczywiście bardzo fajny pomysł na prezent dla rodziców. My wraz z rodzeństwem zarezerwowaliśmy naszym rodzicom pobyt w verde montana w kudowie zdroju i wykupiliśmy im zabiegi w tamtejszym spa. byli zachwyceni.

                              Skomentuj


                                Prezent dla rodziców

                                A może coś praktycznego coś do domu? Dobry i sprawdzony grill to podstawa sezonu grillowego. Jeżeli chcesz, by był trwały, wytrzymały i na kilka sezonów, warto wybrać produkt dobrej jakości i od renomowanego producenta, sprawdź zestawienie na xxx. To pomoże Tobie dokonać odpowiedniego wyboru. A taki prezent zawsze będzie się sprawdzał na różnego rodzaju zjazdy rodzinne.
                                Last edited by disne; 17-08-2020, 18:32. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X