Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od Redakcji :)

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Od Redakcji

    Napisane przez netoguga Pokaż wiadomość
    witam , gdzie wstawiac zdjecia do konkursu "mój pluszowy przyjaciel"?
    Tutaj masz link
    http://forum.babyonline.pl/forum/gal...ages.php?c=474

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Od Redakcji

      20 wrzuciłam zdjęcia do szczesliwa mama to fit mama i pluszowy przyjaciel
      Niestety moich zdjęć nie ma ?
      wrzucić jeszcze raz

      Skomentuj


        #48
        Odp: Od Redakcji

        mojego zdjęcia też nie ma do konkursu Kocham wodę:-(

        Skomentuj


          #49
          Odp: Od Redakcji

          Czy są gdzies wyniki konkursu Kocham wodę? Nie mogę zlokalizować, a miały być 23ego.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Od Redakcji

            W poniedziałek wrzuciłam zdjęcia do konkursu MÓj pluszowy przyjaciel i jeszcze go nie ma ma stronie głównej a do piątku maja być wyniki woec czy zdjęcia z poniedziałku i wtorku zostaną jeszcze wrzucone na stronę konkursu?

            Skomentuj


              #51
              Odp: Od Redakcji

              Dzień dobry. 20.07 wstawiałam zdjęcie do konkursu 'Kocham wodę'. Niestety nie ma go w galerii. Bardzo proszę o wyjaśnienie mi dlaczego.

              Z poważaniem

              Skomentuj


                #52
                Odp: Od Redakcji

                Mam pytanie do redakcji. Samej nie udaje mi sie sprawdzić, czy na moim profilu wpisałam adres (a wiem, że jest to warunek uczestoictwa w konkursach), dlatego chciałabym uprzejmie poprosić o informację, czy podałam wszelkie dane, by uczestniczyć w konkursach;-) z góry ślicznie dziękuję

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Od Redakcji

                  na swoim profilu, przy jego edycji, w ogole nie widze opcji podania adresu zamieszkania:-) a pytam tylko dlatego, gdyż chciałabym być pewna, ze podałam kiedys (przy zakładaniu konta) swoje niezbedne dane, aby brac udział konkursach.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Od Redakcji

                    Witam serdecznie,mam pytanie..czy informacje o wygranej w danym konkursie dostajemy na adres mailowy, czy na swoim profilu na babyonline w "wiadomościach prywatnych"? slicznie dziekuje za odpowiedz

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Od Redakcji

                      Napisane przez justynkan Pokaż wiadomość
                      Witam serdecznie,mam pytanie..czy informacje o wygranej w danym konkursie dostajemy na adres mailowy, czy na swoim profilu na babyonline w "wiadomościach prywatnych"? slicznie dziekuje za odpowiedz
                      W przypadku większości konkursów nie przesyłamy informacji o wygranej - wyniki pojawiają się na stronie konkursowej w wyznaczonym terminie. Adresy niezbędne do wysyłki nagród pobieramy zaś z bazy ja.w.polki.pl.
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Od Redakcji

                        Dziekuje za informację. Pytalam, ponieważ w wiekszosci regulaminów konkursów jest napisane, iż drogą mailową zwycięzcy będa poinformowani o wygranej. Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Od Redakcji

                          Może tym razem dostanę odpowiedz. Brałam już w tylu konkursach udział a tu dalej nic. Czy to strata czasu ? o co chodzi ? Przyznam że Nestle cały czas nas nagradza a tutaj kompletnie nic .

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Od Redakcji

                            Mam pytanie. NIgdzie nie mogę znaleźć wyników konkursu "Wakacyjny Niezbędnik" czy ktoś wie gdzie są ogłoszone? Pozdrawiam.
                            Ps przesyłam link do konkursu

                            http://babyonline.pl/akademia-dada-w...ez-udzial.html

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Od Redakcji

                              Napisane przez iwanowka_87 Pokaż wiadomość
                              Mam pytanie. NIgdzie nie mogę znaleźć wyników konkursu "Wakacyjny Niezbędnik" czy ktoś wie gdzie są ogłoszone? Pozdrawiam.
                              Ps przesyłam link do konkursu

                              http://babyonline.pl/akademia-dada-w...ez-udzial.html
                              Regulamin uległ zmianie (sprawdź)-wyniki mają być opublikowane chyba
                              do 4 września

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Od Redakcji

                                Pytałam o to już w innym wątku ale nie uzyskałam odpowiedzi więc pytam tu...
                                Chodzi mi o przebieg ostatniego wielkiego testowania. Dawno mnie tu nie było i wiem że regulamin uległ zmianie, ale w świetle wcześniej wspomnianego regulaminu nie wszystkie zgłoszenia są z nim zgodne(moim zdaniem). Regulamin nakazuje bowiem napisać chcę testować..., bo..... Skoro do wyboru były 3 różne kosmetyki- to na jakiej zasadzie będą one przyznawane seterkom które napisały że chcą testować kosmetyki LPM bo..., nie określając co dokładnie chcą testować? Pytam tak na przyszłość Czy może są one przyznawane losowo???

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X