Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kameleonka zazdroszcze juz tego 12 tc kiedy masz wizyte? masz zdjecie swojego okruszka z usg? jak tak to pokaz nam. ciesze sie ze dobrze sie czujesz


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      wizytę mam teraz w poniedziałek w Lubinie na te badania a u swojego na 12.06 więc też już nie długo wyślę wam po niedzieli aktualne zdjęcie mojego bąbelka pozdrawiam jeszcze troszkę i ty będziesz w 12 tc :-)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej dziewczynki co tu taka cisza? nic się u was nie dzieje?

        Fasolcia co u bliźniaczek ? jak dajesz radę, a Olcia jak sie odnajduje w roli starszej siostry?

        Beatko a ty gdzie znowu zniknęłas ?

        Niunia ty złaź z tego roweru i pisz co u ciebie

        u nas ok pogoda się trochę poprawia więc może nie będzie tak pochmurnie i deszczowo. mykamy zaraz do sklepu z młodym bo kawa się nam skończyła a bez kawy to ja nie dam rady ha ha a jeszcze dzisiaj dzień sprzątania .

        za domem mamy taki mały ogródek i em w końcu zrobił z nim pożadek czekam teraz aż trawka wyrośnie i muszę kupić szybko rosnące pnącza żeby nam troszkę go osłoniły. młody będzie miał piaskownice i może za jakiś czas kupimy huśtawke i jakieś mebelki. gril mi sie marzy murowany ale to już nie w tym roku i nie wiem czy miejsca będzie dla niego.

        moje ciężarówki jakieś obiawy miałyście jeszcze za nim testa zrobiłyście?





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Bry lasencje
          kruszyna na Twoją prośbę jestem rowerem na razie nie jeżdżę bo pogoda nie pozwala
          zimno u nas dzisiaj masakrycznie i wiatrzysko z deszczem do tego!
          niuniakura przykro mi strasznie..ściskam i trzymaj sie kochana

          ja sie cieszę bo będziemy mieć niedługo dużą szafę z lustrem(marzyłam o niej od 2 lat)...a potem kupujemy piec do pokoju-najgorsze to będzie go podłączyć do komina ale tatuś mój będzie to robił bo w końcu palacz to coś tam się zna na tym
          zapraszam na zieloną herbatkę





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kruszynka objawow specjalnych nie mialam, bolace (.)(.) przed @ i sluz bialawy, ktory w dniu @ zmienil sie na brudzenia 3 dniowe a potem znow powrocil, jedyne co zauwazylam to ze obwodka wokol brodawki byla ciemniejsza taki ring wokol w zasadzie do tej pory jest podobnie, mulenie dzis mnie male dopadlo a tak to ok sie czuje


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hej kochane
              ja co do objawow to tez zbytnio nie mialam taki bialy sluz i mialam taki dziwne uczucie niepokoju.teraz to cycki mnie strasznie bola no i co mnie zdziwilo mam male mdlosci bo z lilianka niemialam zadnych objawow.
              niuniakurka niewoem co powiedziec.pisz kochana co uciebie.bo bedziemy tesknic
              z mala juz lepiej zastrzyli pomagaja ale jakies jeszcze uczulenie jej wyskoczylo.a ja chyba te angine dostaje bo przelykac nie moge.pogoda straszna zimno leje i wieje
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej kobietki
                no i @ przyszłą jak zwykle
                robię sobie przerwę w staraniach,muszę pomyśleć i odpocząć
                ale będę do was wpadać
                miłego dzionka pa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej
                  bylam rano u lekaza mam antybiotyk teraz musze odpoczywac i sie kurowac.
                  [/url[/
                  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczyny,
                    dwa dni temu skończyła się u mnie @. Jednakże dopadło mnie w tym miesiącu jakieś zwątpienie i chyba tak samo jak Bajtel zrobię sobie przerwę w staraniach. Będę zaglądać, a nuż mnie natchnie...

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej carin to razem odpoczywamy

                      ja mam szczerze dość zmęczona jestem i widzę że m też,dajemy na luz i odpoczywamy w czerwcu.wakacje to dobry czas i wyjazdyinne miejsce,środowisko,ludzie może to nam jest potrzebne

                      miłego dnia ,no pogoda się poprawia,dziewczyny może tak o euro pogadamy,kibicujecie??????

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hehe ja ie wybieram z mezem na mecz do W-wy na Polska Grecja juz widze ten burdel wszedzie.........odpoczynek dobrze robi ale taki prawdziwy psychiczny !!! kiedys przyjdzie bajtel na Ciebie pora..
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          My nie wybieramy się na stadion ale nie ukrywam że jak by była okazja to z chęcią bym poszła nie jestem mega fanką ale na pewno będę ogladac z em w tv lubie nieraz po wrzeszczeć do telewizora ha ha u nas dalej buro i ponuro wczoraj trochę słońca było to em pojechał z młodym na wycieczkę rowerową

                          dziewczyny tylko nie opuszczajcie nas na zawsze !





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hej
                            u nas narescie poprawa zdrowia no i pogoda wydaje sie dzisiaj tez poprawila.
                            bylam wczoraj u gin.i widzialam moja fasoleczke i jej bijace serduszko jestem w 6 i pol.tyg.i jestem cala heppy .zaraz zrobie sobie sniadanko niestety bez kawusi ale was zapraszam.
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ja tez juz po wizycie serduszko bylo piekne niesamowite uczucie


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                czekamy na zdjątka gratulacje!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X