Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny ja właśnie po badaniach no i mam skurcze nie regularne (ale ja ich w ogóle nie czuje tyle ze mam twardy brzuszek) rozwarcie na dwa palce i trochę wód płodowych mi ubyło ale kanał rodny zamknięty i tak mnie wysłała do domku ze względu na święta może i dobrze ale teraz to wszystko moze sie zdarzyć zobaczymy

    Skomentuj

    •    
         

      No to ciekawe kiedy Cie dopadnie Ja mialam skurcze, delikatne rozwarcie no ale na cesarce sie niestety/ stety skonczylo bo niunio 4,560 wazyl teraz to juz chyba ponad 5 kilo z jego apetytem Pozdrawiam i powodzenia

      Skomentuj


        hej dziewczyny

        ja po kolejnym pobycie w szpitalu,malej jednak sie wcale nie spieszy...a ze mna coraz gorzej teraz mi nerki wysiadaja
        Olunia 6 styczen 2009

        Skomentuj


          hej dziewczyny ja nadal 2w1 na swieta wyszłam ze szpitala ale zaraz po wracam spowrotem no wkoncu to juz 41 tydz ale maluszkowi sie nie spieszy

          abi wiem co znacza problemy z nerkami WSPÓŁCZUJE mi wysiadła prawa nerka i byłam nawet na to w szpitalu narazie spokój ale gin mówi ze cały czas cos tam jest!


          WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNKI!!!!
          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

          Skomentuj


            Ja obudziałam sie o 3:20 rano z krwawieniem :/ przedzwoniłam do szpitala i powiedziała, że nie mam sie martwić bo to czop odchodzi z krwią- od ok. 4 miałam nieregularne skurcze i tak sie ciągnie aż do teraz..
            O 7:30 miałam robione ktg i skurcze były co ok 4 minuty-teraz są co 10min. Chcieli mnie od razu zostawić w szpitalu, ale w końcu zadecydowali, że mam wrócić do szpitala po kolacji, więc teraz jeszcze tylko czekam na mojego mena i spadam do szpitala

            3majcie kciuki:*
            Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

            Skomentuj


              Gratuluję nowym mamusiom. Piszcie coś jak przebiegł poród i jak dzieciaki? Mój synuś całe noce nie śpi a w dzień tak i nie umiem Go przestawić nie wiem czemu tak jest. Dziewczyny korzystajcie i dużo śpijcie bo puźniej może nie być na to czasu.
              Bartuś 5.12.2008

              Skomentuj


                witajcie dziewczyny poswiatecznie!!!!!!!!! Caluje Was wszystkie i przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam - dzidzia absorbuje no i mialam straszna hustawke nastroju nie umialam sie pozbierac od wyjazdu siostry - mezus nie umial mi pomóc, Bogu dzieki to nie depresja - mój kochany przystojniak junior za to bardzo pomaga nam - daje spac w nocy i w dzien tez jak na razie. Jedyny problem to to ze nie umiemy sie z mezem polozyc wczesniej niz pólnoc
                OLIWIER 16.12.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  oj mamcia to zazdroszczę bo mój synuś w nocy śpi 2 godziny
                  ale za to w dzień to nadrabiamy i w każdej wolnej chwili śpimy a że jest ich mało to mało śpimy
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    witam dziewczyny

                    u mnie dalej nic,i jakos sie nie zanosi...
                    Olunia 6 styczen 2009

                    Skomentuj


                      hej ja już urodziłam mojego skarba 25 grudnia o 12 malutka jest sliczna ale niestety nastąpiło nie dotlenienie jej stan jest bardzo ciężki a mi mezowi zostało czekanie........

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam...
                        u nas swieta spokojnie mam nadzieje ze u ciebie rownież...
                        czemu musisz mala przyzwyczajac do butelki...??
                        zmiana pokarmu moze wywolac taki efekt tak bylo u antosia
                        po zmianie mleka przestal robic kupke...
                        jesli chodzi o kolkę to polecam infaol.. jest cudowny moj synek mial straszne kolki a po tym wszystko minelo zostal tylko problem z kupa ale to wina diety...
                        infacol mozna podawac dziecia od miesiaca... podaje sie go przed jedzeniem z pol godzinki specjalnym zakraplaczem mimo ze jest slodki o aromacie pomaranczki to mojemu synkowi nie bardzo odpowiada ale chyba sie powoli przekonuje...
                        moj synek nauczyl sie swiadomie smiac i smieje sie kiedy tylko widzi mnie lub meza... to cudowne poprostu wydaje tez juz nowe dzwieki...
                        dzisiaj idziemy na badanie kontrolne i szczepienie okresowe...
                        piszcie co u was...
                        pzdr
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          Luska te szkraby są silniejsze niż nam się wydaje, bądź dzielna i myśl pozytywnie, na pewno dzidzia wydobrzeje. Trzymam kciuki za Was i ściskam myślami. Wszystkiego najlepszego z okazji narodzin dzidziuni!!!!!! Boże Narodzenie to piękna data
                          OLIWIER 16.12.2008

                          Skomentuj


                            abi jak tam?? ciągle nic?? Chyba sprawdze czy nie urzędujesz na stycznióweczkach
                            OLIWIER 16.12.2008

                            Skomentuj


                              Oj luska bardzo mi przykro ale napewno będzie wszysko dobrze, jak dzidzia się urodziła w święta to coś znaczy.
                              Ciekawe jak ewelunia bo coś nie pisze.
                              Mamcia napisz coś o swoim skarbiku, jak śpi, jak karmisz itp. Czemu nie chcesz się pochwalić
                              Bartuś 5.12.2008

                              Skomentuj


                                nie ze nie chce kochana ja nie mam na to czasu hihihi. Skarbik jest słodziutki - spi siusia i robi kupki i ssie mamusię. I tyle. Płacze tylko jak jest samotny, głodny i przy przewijaniu - zdecydowanie nie lubi świecic siusiakiem, no chyba ze w gre wchodzi osiusianie mamusi lub tatusia wtedy wszystko mu jedno!! Za to kocha kąpiel - w końcu urodził się w wodzie.
                                OLIWIER 16.12.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X