Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no kochane ja juz po lekarzu i ... nic szyjka zamknieta itp itd wiec na nic sie narazie nie zanosi
    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

    Skomentuj

    •    
         

      wtam
      antos przy wypisie wazyl 4000 no nic dziwnego jak urodzil sie 4300
      na bilansie 1 miesiaca wazyl 5525..
      duzy duzy... juz kregosulp sie przyzwyczail ale bylo ciezko na poczatku... myslalam ze umre...
      dzisiaj antek pobil samego siebie polozylam go przed pierwsza a oudzil sie po szostej... prawie 6 godzine przespal... po nastepnym karmieniu spalismy sobie cale trzy godzinki..
      byl wujatkowo grzczny...
      sial sie lezal w lozeczku i patrzyl na pokuj...
      antos lubi muzyke nawet taka ciezsza ktorej slucha moj maz...
      w ciazy sluchalam mozarta ale jak narazie nie probowalam mu jej puszczac...
      chyba jednak najbardziej lubi dzwieki pozytywek no i tureckie rytmy zdecydowanie...

      boje sie teraz jak zareaguje na sztuczne ognie w sylwestra... mieszkamy w miejscu gdzie napewno bedzie dosyc glosno.. juz teraz jak ludzie "cwicza" petardy podskakuje przestraszony na glosniejsze wybuchy...
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        hej dziewczyny jutro bedzie 5 dzień po terminie, maliny nic nie pomogly lekarz mowi,że trzeba pić herbatkę z liści malin ale 2 tyg przed terminem, no to po malinkach:-)Dzisiaj spacerowałam pół dnia i po schodach chodziłam i nic, gin powiedział żeby mąz masował mi piersi bo to może przyśpieszyć ale też nic, mała strajkuje:-)Waży 3600 i pewnie jeszcze bedzie rosła.Jutro mam Ktg i mam nadzieję,że ,mnie zatrzymają w szpitalu:-)

        Skomentuj


          uparte dziewczyny nie chcą wyjść

          Skomentuj


            Hej dziewczyny! Ja nadal 2w1 , w piatku na sobote juz myslalam ze sie cos zacznie bo o 3 w nocy obudziły mnie bóle ale nieregularne i stwierdzilam ze jak do 7 nie przejdzie to jedziemy ale o 6:30 usnelam całą sobote bolał mnie brzuch Juz chodziłam z nadzieja ze sie zacznie ale do tej Pory nic... :-( a jutro ide do szpitala! Bardzo mi sie to nie podoba ale cóż a do tego wszystkiego komputer mi nawalil cale szczescie mam neta w komórce wiec bede pisac
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              Olivier Bernard - 16 grudnia 2008 godz. 19:23 - moje spełnione marzenie
              całuski dla wszystkich grudniowych mamusiek
              OLIWIER 16.12.2008

              Skomentuj


                mamcia gratuluję szkraba:-) Mnie może dzisiaj zatrzymają w szpitalu mam ktg i jestem 5 dzień po terminie w dodatku słabo czuje ruchy dzidzi. Już dosyć mam tego czekania:-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamcia gratulacje
                  u mnie bez zmian nic się nie dzieje po jutrze do szpitala i się okaże

                  Skomentuj


                    Mamcia GRATULUJĘ! I zazdroszcze skarba! Ja jutro do szpitala zobaczymy co i jak ale cos mi sie wydaje ze mojej małej sie nie spieszy
                    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                    Skomentuj


                      Mamcia gratuluje i zazdroszcze! Ja też już chce urodzić
                      Narazie nic sie na to nie zapowiada
                      Pozdrowionka dla wszystkich zniecierpliwionych mamusiek :*
                      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moja Maleńka miała dzisiaj kolkę Dałam jej mleczko modyfikowane, bo muszę ją powoli do butelki przyzwyczaić...myślę, że to od tego mleka ta kolka...Trwało to przeszło godzinę, prężyła się, płakała nawet przy cycusiuSerce się kraje, jak człowiek widzi jak takie maleństwo się męczy...
                        Martwi mnie tez to, że od dwóch dni nie zrobiła kupki...normalnie to robi 2-3 dziennie...

                        Co u Was? Jak spędzacie te pierwsze wspólne Święta???


                        Skomentuj


                          Witam dziewczynki ja juz w szpitalu i po badaniu Wiec nie dzieje sie nic lekarz stwierdził ze na rodzenie mi sie wogole nie zanosi chociaz to juz 5 dzien po terminie Poczekam sobie jeszcze na tego uparciucha
                          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                          Skomentuj


                            hej, a ja jestem juz mamusia 11 dni Niuniek wlasnie usypia Nazywa sie Teos czyli Teofil Pozdrawiam wszystkie mamusie

                            Skomentuj


                              hej dziewczyny ja jutro idę do szpitala, ale lekarz powiedział ze się jej nie spieszy tylko,że już tydzień minął jak miała sie urodzić więc mam nadzieję,że na Święta wyskoczy:-)

                              Skomentuj


                                Karolajna no to gratuluje super już móc zobaczyć i przytulić swojego dzidziusia

                                U mnie 2dni przed terminem, narazie nic sie nie zapowiada na ten wielki moment
                                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X