Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

    Dziewczyny, nigdy wczesniej o tym nie myślałam, do teraz kiedy zostałam mamą. Zrobiłam taki kurs i wam również gorąco polecam! Ciągle uczymy się jakiś nowych rzeczy, bierzemy udział w przeróżnych szkoleniach, a to przecież jest kwestia najważniejsza! Pomyślcie o tym! Ja robiłam kurs w W-wie, taki specjalny dla rodziców (prowadził super ratownik, który sam ma małe dziecko), ale takie kursy są dostępne w całej Polsce, trzeba tylko poszukać.
  •    
       

    #2
    Odp: Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

    Pomysł faktycznie bardzo fajny, tylko czasu brak. Mnie podstawowych zasad pierwszej pomocy nauczyła znajoma pielęgniarka .

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

      Mój mąż ma zrobiony ten kurs, ja żałuję, że nie zrobiłam go, ale zdecydowanie bezpieczniej się czuję, jesli coś się dzieje a on jest w domu. Ja mam tendencję do panikowania.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

        zgadza się, ja kilka razy byłam na różnych kursach pierwszej pomocy więc w razie czego będę wiedziała jak się zachować.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

          Ja również jestem panikarą, dlatego bezpieczniej jest przejść ten kurs pierwszej pomocy. Wiadomo, że są różne sytuacje i trzeba wtedy zachować zimną krew, a jeszcze lepiej jest gdy sie wie co robić w nagłych wypadkach. Taki kurs to dobra sprawa.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

            Dobrze jest mieć zrobiony taki kurs, nigdy nie wiadomo, co jeszcze może się przytrafić naszemu maleństwu, pozwala to tez na ratowanie życia innym.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

              Sama zastanawiałam się, by wybrać się na taki kurs. Obecnie czas trochę nie pozwala,ale na pewno jak trochę się poluzuje, zainteresuję się tym szkoleniem z pierwszej pomocy w Krośnie. Bo podobno jest super prowadzone.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kurs pierwszej pomocy - żeby potem nie żałować!

                Warto zrobić taki kurs, może się przydać.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X